ردپایِ رونالدو همچنان روی چمن سانتیاگو برنابئو
۸۱۴۶۰۴
۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۷
۱۰۲۰۲ 
یکی از جالب ترین نکات تقویم فوتبالی سال 2018 برای «کریستیانو رونالدو» فوق ستاره تیم یوونتوس این است که او با وجود جدا شدن از جمع کهکشانی ها در تابستان سال جاری، با 28 گل عنوان برترین گلزن سال سانتیاگو برنابئو را از آن خود کرد.

ایرنا: یکی از جالب ترین نکات تقویم فوتبالی سال 2018 برای «کریستیانو رونالدو» فوق ستاره تیم یوونتوس این است که او با وجود جدا شدن از جمع کهکشانی ها در تابستان سال جاری، با 28 گل عنوان برترین گلزن سال سانتیاگو برنابئو را از آن خود کرد.

در واقع به رغم اینکه رونالدو آخرین حضورش در مادرید را در ماه مه 2018 و پیش از انتقالش به تورین در جولای همان سال تجربه کرد، اما با 28 گل زده برای رئالی ها، عنوان برترین گلزن سفیدپوشان را به خود اختصاص داد.

ردپایِ رونالدو همچنان روی چمن سانتیاگو برنابئو

مهاجم پرتغالی کنونی باشگاه یوونتوس برای فتح این عنوان از «گرت بیل» مهاجم ولزی کهکشانی ها که در جام باشگاه های جهان با هت تریک مقابل کاشیما آنتلرز ژاپن آمار گل های خود در سال 2018 را به 27 رساند، پیشی گرفت.

براساس آمار، بیل برای گل زدن، تقریبا 2 برابر رونالدو زمان احتیاج داشت؛ به عبارت دیگر اعجوبه پرتغالی در آخرین ماه حضورش در سانتیاگو برنابئو به ازای هر 66 دقیقه یک گل به ثمر می رساند و بیل برای این کار به 120 دقیقه زمان نیاز داشت.

در این بین، «کریم بنزما» مهاجم فرانسوی رئالی ها سال فوتبالی 2018 را با 18 گل به پایان رساند تا رتبه سوم برترین گلزنان سال سفیدپوشان را از آن خود کند.

در آمار منتشر شده، در مجموع 22 بازیکن طی 12 ماه گذشته برای رئال گلزنی کرده اند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج