برانکو مردد بین مهاجم خارجی و ستاره جنجالی
۸۱۴۶۷۷
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۰
۸۴۷۷
باشگاه پرسپولیس رسما اعلام کرده مهلت مقرر برای پاسخگویی قوچان‌نژاد و مدیر برنامه‌اش به پیشنهاد این باشگاه تمام است و نام این بازیکن از لیست خرید پرسپولیس خارج شده است.

فرهیختگان: چند روز قبل اخباری از نقل‌وانتقالات پرسپولیس منتشر کردیم که بخش اصلی آن طی همین چند روز عملی شد. گفته بودیم محمد نادری نزدیک‌ترین گزینه به پرسپولیس است که حالا او به شکل قرضی به پرسپولیس پیوسته است.

در مورد قوچان‌نژاد هم گفتیم بیشتر از اینکه به پرسپولیس نزدیک باشد به تراکتور نزدیک است و حالا پرسپولیس می‌گوید موضوع جذب قوچان‌نژاد تمام شده و از لیست خرید خارج شده است.

حالا اخبار تازه‌ای در مورد نقل‌وانتقالات به گوش می‌رسد که بد ندیدیم آنها را با خوانندگان پرسپولیسی خود در میان بگذاریم.

جانشین قوچان نژاد چه کسی است؟

باشگاه پرسپولیس رسما اعلام کرده مهلت مقرر برای پاسخگویی قوچان‌نژاد و مدیر برنامه‌اش به پیشنهاد این باشگاه تمام است و نام این بازیکن از لیست خرید پرسپولیس خارج شده است. مدیر برنامه این بازیکن هم مصاحبه کرده و گفته این باشگاه پیشنهادش را ارائه کرده و دیگر پیگیر ماجرا نبوده و رقم هم مورد پذیرش آنها نبوده است.

حالا می‌گویند قوچان‌نژاد در آستانه حضور در تراکتور‌سازی است و حتی برخی رقم این انتقال را حول و حوش300 هزار دلار می‌دانند. حال باشگاه پرسپولیس می‌گوید به دنبال یک مهاجم دیگر است. گفته می‌شود این مهاجم خارجی است و بعد از نتیجه دادن مذاکرات معرفی خواهد شد.

برانکو گزینه‌اش را معرفی نکرده!

می‌گویند برانکو هنوز نام هیچ مهاجمی را به باشگاه برای مذاکره نداده است. فقط همان‌طور که اشاره کردیم می‌گویند این گزینه خارجی است. اما شنیدیم شاید این مهاجم خارجی نباشد. برخی می‌گویند این گزینه یک چهره آشنا و جنجالی است! بازیکنی که حضورش احتمالا روی دست باشگاه هزینه زیادی می‌گذارد اما شاید در این رابطه بدجور غافلگیر شویم!

نادری بازیکن 70 هزار دلاری نیست!

می‌گویند قصد پرسپولیس جذب کامل محمد نادری بوده اما باشگاه بلژیکی با این درخواست مخالفت کرده است. وقتی این مخالفت صورت گرفته برانکو اعلام کرده مشکلی برای جذب قرضی این بازیکن نیست چون بعد از نیم‌فصل محمد انصاری به تیم بر می‌گردد.

همچنین می‌گویند باشگاه بلژیکی برای این 6 ماه رقمی از پرسپولیس نخواسته ولی برای جدایی کاملش رقمی را ارائه کرده که زیاد بوده و همین مساله روی جذب قرضی این بازیکن هم تاثیر داشته است. ضمنا باشگاه پرسپولیس تاکید دارد رقم این انتقال، 70 هزار دلار نبوده و رقم خیلی پایین‌تر از چیزی است که اعلام شده است.

مریدی گزینه جانشین ندارد!

همان‌طور که گفته بودیم باشگاه فولاد با انتقال سینا مریدی به پرسپولیس مخالفت کرد و افشین قطبی هم اجازه جدایی به این بازیکن نداد. حالا از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که برانکو گزینه جانشین برای مریدی به باشگاه معرفی نکرده است!

برانکو مشکلی با جدایی علوان‌زاده ندارد

ظاهرا جدایی احسان علوان‌زاده از پرسپولیس در حال قطعی شدن است. این بازیکن به دنبال تیم جدید برای بازی کردن است. از باشگاه پرسپولیس هم خبر رسیده که برانکو اعلام کرده مشکلی با جدایی این بازیکن ندارد. ظاهرا سرمربی تاکید کرده تا باشگاه نفرات مورد نظر را جذب نکرده به بازیکنی رضایتنامه ندهد. اما حالا باشگاه موضوع عدم مخالفت برانکو با جدایی علوان‌زاده را مطرح می‌کند.

صحبتی برای جدایی منشا نشده

گفته می‌شد اگر پرسپولیس مهاجم جدید بگیرد گادوین منشا از پرسپولیس جدا می‌شود اما حالا می‌گویند هیچ صحبتی برای جدایی این بازیکن نشده است. البته از بابت لیست هم مشکلی وجود ندارد. پرسپولیس در لیست 18نفره بزرگسال خود یک جای خالی دارد که اگر علوان‌زاده از لیست زیر 25سال خارج شود، علی علیپور جای او را می‌گیرد و به این شکل این لیست دارای دو جای خالی خواهد شد.

این اتفاق در حالی می‌افتد که اگر نام محمد انصاری را یک نیم‌فصل از لیست خارج کنند تعداد جای خالی این لیست به عدد سه خواهد رسید و پرسپولیس نیازی به رد کردن منشا هم نخواهد داشت.

نگاهی به لیست بازیکنان نیم‌فصل

طبق لیست موجود پرسپولیس این نفرات در رده‌های مختلف سنی حضور دارند:

لیست بزرگسالان(17 نفر از 18 سهمیه): علیرضا بیرانوند، بو ژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا، محسن ربیع‌خواه، حسین ماهینی، محمد انصاری، شایان مصلح، علی علیپور، سروش رفیعی، مهدی ترابی، مهدی شیری، مهدی شریفی، گادوین منشا و امید عالیشاه.
لیست زیر 25 سال(3 نفر از 3 سهمیه): سیامک نعمتی، آدام همتی و احسان علوان‌زاده.
لیست زیر 23 سال(4 نفر از 9 سهمیه): بشار رسن، ابوالفضل درویش‌وند، شاهین عباسیان و محمد نادری.
لیست زیر 21 سال(6 نفر از 15 سهمیه): محمدامین اسدی، حمیدرضا طاهرخانی، محمداحسان حسینی، سعید حسین‌پور، احمد بهاروندی و سعید کریمی.

پرسپولیس قادر است در نیم‌فصل 6 بازیکن جذب کند. ضمن اینکه در طول فصل می‌تواند سه بازیکن آزاد به خدمت بگیرد. با توجه به اینکه مهدی شریفی در تیمی بازی نکرده است، می‌تواند جزء سه سهمیه بازیکن آزاد باشد و یکی از 6 خرید نیم‌فصل نامش قرار نگیرد. سعید کریمی هم‌چنین شرایطی دارد و جزء 6 بازیکن نیم‌فصل نیست. در حقیقت پرسپولیس تا اینجا چهار بازیکن برای نیم‌فصل گرفته و می‌تواند دو بازیکن دیگر جذب کند و البته یک بازیکن آزاد را هم قادر است به لیست خود اضافه کند اما بعید است برانکو خرید زیادی انجام دهد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:02 - 1397/10/11
کاش ربیع خواه لطف کنه جدا شه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
امثال جنابعالی بیشتر از برانکو حالیته. یا میخوای حاشیه سازی کنی بدای پرسپولیسیا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
امثال جنابعالی بیشتر از برانکو حالیته. یا میخوای حاشیه سازی کنی بدای پرسپولیسیا
کیسه کش
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
چطوری برانکو.خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1397/10/11
خاک تو سر سرپرست پرسپولیس ارزه جزب بازیکن نداره.
Iran, Islamic Republic of
12:29 - 1397/10/11
برانکو جان سلام.
داداش کوچکتر دیگه ای نداری بیاری پرسپولیس؟ ما که مهاجم میخایم و اگه داری اونم بیاری خجالت نکش برانکوجان، من خودم واسطه میشم تو بیارش...
پاسخ ها
کثیف ترین تیم های تاریخ:کیسه ترتر شله زرد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
حالا خوبه مثل شوفر با دلال بازی و شیتیل نیومایر و گرو رو نیاورد
ی بازیکن خارجی خوب میخواد جذب کنه
حالا چرا اینقدر میسوزید؟
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1397/10/11
برانکو واین حرفا او ..............تشخیص نمیده اونوقت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج