هیچ احساسی به شوهرم ندارم! چه کنم؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
استخدام_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۱۶۳۱۴
۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
۳۷۱۵۵
اگر زمانی برسد که دیگر هیچ حسی به همسرتان نداشته باشید، به ضرر سلامت روحی و سلامت زندگی مشترک‌تان تمام خواهد شد. وضعیتی که در آن هیچ پیوند عاطفی با شوهرتان احساس نکنید، می‌تواند شادی و رضایت زندگی‌تان را مختل کند.

برترین ها - ترجمه از هدی بانکی: شما به عنوان یک زن، تمنای ارتباطهای عاطفی را دارید و این یک شخصیت جاافتاده است که به شما اجازه می‌دهد پیوندی عمیق با شوهرتان برقرار کنید، خواهان رابطه‌ی جنسی با او باشید و عشق‌تان را رشد دهید.

بنابراین اگر زمانی برسد که دیگر هیچ حسی به همسرتان نداشته باشید، به ضرر سلامت روحی و سلامت زندگی مشترک‌تان تمام خواهد شد. وضعیتی که در آن هیچ پیوند عاطفی با شوهرتان احساس نکنید، می‌تواند شادی و رضایت زندگی‌تان را مختل کند.

چه کنید اگر هیچ احساسی به شوهرتان ندارید؟

اگر عادت به ارتباط عاطفی سالم و محکمی با همسرتان داشته باشید، به بی‌حسی و کمبود شور و هیجان عاطفی رسیدن می‌تواند درد و اندوه زیادی برای‌تان ایجاد کند. شاید شوهر شما زمانی بسیار به شما توجه می‌کرده و شما هم عادت داشتید ساعتها با همسرتان صمیمانه و مهربانانه گفتگو کنید. اما حالا ساعتها طول می‌کشد تا جواب پیام‌تان را بدهد یا گفتگوهای‌تان فراتر از سه چهار جمله نمی‌رود. این کمبودها و تغییرات به زندگی زناشویی‌تان لطمه می‌زنند.

این ضعف ارتباط هر چقدر بیشتر طول بکشد، بیشتر احساس خواهید کرد که با هم اتاقی‌تان در حال زندگی هستید، نه با همسرتان! در نتیجه، صمیمیت و اطمینان و شادی و احساس امنیتی که قبلا در کنار همسرتان داشتید دیگر رنگ می‌بازد.

نشانه‌های شکاف عاطفی و احساسی

. دیگر از همسرتان نظر و کمک نمی‌خواهید

دیگر سراغ همسرتان نمی‌‌روید تا نظرش را در مورد مسئله‌ای بپرسید. زیرا احساس می‌کنید او دیگر اهمیتی به شما نمی‌دهد و شما هم احترامی برای نظر و عقایدش قائل نیستید، یا آنقدر با او احساس صمیمیت نمی‌کنید که مشکلات‌تان را با او در میان بگذارید. ضعف حمایت عاطفی از جانب همسر می‌تواند دلیل دوری کردن شما و بی‌میل بود‌ن‌تان نسبت به عقایدش باشد.

. مکالمه‌ای با هم ندارید

دیگر تمایلی ندارید در مورد روزی که پشت سر گذاشته‌اید با همسرتان حرف بزنید. وقتی هیچ ارتباط عاطفی بین شما وجود نداشته باشد، چیزی که برای شما یا همسرتان ارزش با هم گفتگو کردن را داشته باشد نیز نخواهید یافت.

. رابطه جنسی ندارید

پرچم قرمزی که ثابت می‌کند دیگر پیوند عاطفی میان‌تان وجود ندارد، حذف روابط جنسی با همسرتان است. شاید هم اجتناب از رابطه‌ی جنسی، برای شما ابزاریست برای تنبه همسرتان!

چه کنید اگر هیچ احساسی به شوهرتان ندارید؟

. مدام نقد و سرزنش می‌کنید

شما آزرده و دلخورید و به دنبال راههایی می‌گردید که همسرتان را برنجانید. کافیست فنجان قهوه‌اش را نشسته داخل سینک رها کند، بهانه‌ای است برای شما تا او را تنبل و بی‌فکر خطاب کنید و موضوعات دیگر را نیز وسط بکشید. شاید کوچک‌ترین اشتباهات او باعث شوند خطابه‌های سرزنش آمیز به راه بیندازید.

پیامدهای فقدان پیوند عاطفی

نبودن صمیمیت و ارتباط عاطفی میان شما و کسی که قرار است تا آخر عمرتان با او زندگی کنید، یک مشکل ساده نیست. اگر تلاش‌تان را برای تقویت ارتباط‌تان کرده باشید اما همسرتان هیچ همکاری با شما نکرده باشد، مطمئنا ناامید و فرسوده خواهید شد، پس باید منتظر پیامدهای جدی آن باشید.

. تنهایی و افسردگی

شما و همسرتان هنگام ازدواج سوگند یاد کردید که همیشه با هم باشید اما احساس می‌کنید تمام روزها و شبهای‌تان در تنهایی سپری می‌شود. تنهایی، مایوس کننده است.

. تردید نسبت به خود

چیزی ناتوان کننده‌تر از تردید نسبت به خود وجود ندارد. وقتی نتوانید ارتباط عاطفی خوبی با همسرتان برقرار کنید، شروع می‌کنید به شک کردن به خودتان. آیا همسر خوبی نبوده‌اید؟ آیا شوهر شما آنقدر دوست‌تان ندارد که ارتباط عاطفی قوی با شما برقرار کند؟ ممکن است با زن دیگری وارد رابطه‌ی عاطفی شده باشد که شما را طرد می‌کند؟ این سوالها می‌توانند منجر به حسادت، پارانویا و ضعف اعتماد بنفس شوند.

چه کنید اگر هیچ احساسی به شوهرتان ندارید؟

. فاصله‌ای که روز به روز بیشتر می‌شود

هر چه بیشتر تلاش کنید همسرتان را وادار به ارتباط عاطفی کنید و جوابی نگیرید، فاصله‌ی میان‌تان بیشتر و بیشتر خواهد شد. تلاش‌ کردن‌ها و نتیجه نگرفتن‌ها روی هم انباشته شده و شکاف میان‌تان را عمیق‌تر می‌کند.

. خیانت

اثری که بی‌توجهی و بی‌مهری مرد روی زن می‌گذارد، درست مانند اثری است که نادیده گرفتن نیازهای جنسی مرد از جانب زن روی او می‌گذارد. احساس می‌کنید شوهر شما دیگر اهمیتی به نیازهای‌تان نمی‌دهد. تنهایی و نادیده گرفته شدن، تبدیل به خشم و نفرت نسبت به همسر شده و زمینه را برای خیانت فراهم می‌کند.

چه باید بکنید

هر چه بیشتر اجازه بدهید مشکل‌تان مزمن و ماندگار شود، بیشتر آزرده و دلشکسته خواهید شد.

. ارتباط برقرار کنید

بگذارید همسرتان بداند چه احساسی دارید. به او بگویید مانند گذشته با او احساس صمیمیت نمی‌کنید. از او بپرسید کاری هست که بتوانید برای تقویت پیوند عاطفی‌تان انجام دهید. این سوالها می‌توانند باب گفتگوها را باز کرده و وادارتان کنند در مورد مسائل‌تان حرف بزنید.

چه کنید اگر هیچ احساسی به شوهرتان ندارید؟

. سرزنش نکنید

وقتی پای گفتگو با همسرتان می‌نشینید بحث را به سرزنش و ملامت نکشانید. احساس‌‌تان را گردن همسرتان نیندازید چون باعث می‌شود در لاک دفاعی‌اش فرو برود و نتوانید گفتگوی راحتی داشته باشید. در عوض سعی کنید، خواسته‌های‌تان را مطرح کنید.

. اوقات دونفره‌تان را بیشتر کنید

قرارهای دو نفره برای همسران واقعا مفید است، مخصوصا آنهایی که بچه‌ هم دارند. درست است که حالا پدر و مادر هستید و فرزندانی دارید اما نباید فراموش کنید که پیش از اینها شما زن و شوهرید و باید اوقات دو نفره‌ داشته باشید و توجه‌تام فقط معطوف همدیگر باشد. برنامه‌ی منظمی برای این کار داشته باشید و به آن پایبند بمانید. کاری را انجام دهید که هر دوی شما از آن لذت می‌برید.

. تماس جنسی‌تان را بیشتر کنید

وقتی احساس می‌کنید ارتباط عاطفی ضعیفی میان شما و همسرتان برقرار است چگونه می‌توانید به روابط جنسی بیشتری فکر کنید؟ البته کار سختی است اما تماس‌های جنسی به نفع هر دوی شما هستند. رابطه‌ی جنسی که به ارگاسم منتهی می‌شود، بیشترین میزان اکسی توسین را در خون رها می‌کند که دوای عشق‌تان نیز هست.

اکسی توسین، تقویت کننده‌ی حس همدلی‌ نیز هست. برای مردان، رابطه‌ی جنسی با همسر، بخش پاداش دهی مغز را تحریک کرده و در تمام بدن، دوپامین ترشح می‌کند. یادتان باشد که برای احیا کردن ارتباط عاطفی در زندگی زناشویی، هر دو طرف باید بتوانند تلاش و تمرین کرده و با وقت گذاشتن و اطمینان متقابل، زمینه را برای بازیابی ارتباط فراهم کنند.

انتشار یافته: 44
در انتظار بررسی:16
Iran, Islamic Republic of
12:04 - 1397/10/21
راهش طلاقه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۱
نه باید مشکل پیدا بشه خودتون رو به هم نزدیک کنید گرمی به وجود آمده یخ ها رو آب میکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
عاشق شدن و زندگی مشترک شروع کردن کار بسیار راحتی است و می توان گفت تقریبا تمامی زندگیهای مشترک همینگونه شروع شده اند . اما آنچه مهم هست عاشق ماندن و تلاش برای عاشقانه ماندن ارتباط خیلی مهمتر است. طلاق راه حل واماندگی نهایی است.
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1397/10/21
میتوانید بنشینید پای تلویزیون و سرال ویکتوریا را تنها ببینید و لذت ببرید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
این نحوه نگاه به زندگی مشترک ابلهانست کاربر عزیز
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1397/10/21
من دقيقا زندگيم در همين وضعه و روزگارم جام زهر
پاسخ ها
علیرضا
United Arab Emirates
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۱
خودت شیرینش کن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۱
شیوا جان به خاطر خودت پا روی غرورت بذار و سعی کن به شوهرت نزدیکتر بشی از هر نظر بعد یه مدت میبینی شوهرت عزیزترین کست شده که برات همه کار میکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۱
چون از قبل ازدواج به با یه نفر بودن عادت نکردید نمیتونید تا آخر عمر به یه نفر تعهد داشته باشید دلتونو میزنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۱
به شوهرت بگووووووووووووووووووو طلاقتو بده خانم خانوووووووووووووووووووووووووووومااااااااااااااا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
بانو شیوا و هر آن آقا و خانمی که اینگونه هستید و موضوع رو هم لایک و تایید کرده اید خیلی باید حواستان را جمع کنید که آتش خیانت به کتنون زندگی تان کشیده نشود و هرچه زودتر ارتباطاتتان رو اصلاح کنید.
United Arab Emirates
13:23 - 1397/10/21
وقتی مبنای تشکیل رابطه نادرست باشه نتیجش همین میشه. پول، زیبایی، موقعیت و جایگاه اجتماعی و خیلی چیزای دیگه عاریه ای هستن و هرچند وجودشون خوب و مفیده ولی نباید بنیان زندگی مشترک رو تشکیل بدن. اگه روی شخصیت، اخلاق، درک مشترک از زندگی و مضامینی از این قبیل تکیه کنیم برای زندگی مشترک، هرگز به مشکل برنخواهیم خورد.
United Arab Emirates
13:29 - 1397/10/21
من واقعااحساس ميکنم باهم اتاقى دارم زندگى ميکنم شوهرم ميره شب ميادخونه اونم موقع خوابه البته بخاطرکارهست اماواقعاانگارهم اتاقى شديم خيلى خسته وکسل کننده هست
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1397/10/21
منم همینطور.بخاطر ازدواج اجباری
Iran, Islamic Republic of
14:42 - 1397/10/21
سلام بهترین راه برای یک زندگی خوب اینه که خودت بدون چشم داشتی به طرف مقابلت خوبی کن و با هاش مهربان باش و منتظر نباش که همسرت اخلاق و رفتارش مد نظر تو باشه .تو همیشه خوب باش و اصلا به این مورد توجه نکن که همسرت بد رفتار میکنه.باسد اول خودت رو درست کنی و بعد همه چیز حل میشه.
پاسخ ها
لیلا
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
یعمی خودت رو فراموش کن به کل
Iran, Islamic Republic of
14:45 - 1397/10/21
خوش به حال اون شوهر
Iran, Islamic Republic of
15:30 - 1397/10/21
زندگی پدر و مادر من
United Arab Emirates
15:36 - 1397/10/21
واقعا آموزش تو همه چی عالیه . ممنون
Germany
15:41 - 1397/10/21
یک پرنده را اگه می خوای اهلی کنی راه داره بابا حتما راهش بلد نیستی
Iran, Islamic Republic of
15:43 - 1397/10/21
هیچ راه حلی نداره علکی نظرات بیخود نده فقط طلاق
Iran, Islamic Republic of
15:57 - 1397/10/21
خوشبحال خودم که مجردم......
Iran, Islamic Republic of
17:06 - 1397/10/21
راهش اینه مهریه را بزار اجرا بعد طلاق بگیر برو با یه ژیگولو که بهش احساس داری بپر تا پولات تموم بشن بعد دوباره برو رجوع کن
United States
17:32 - 1397/10/21
متاسفانه امروزه ،بیشتر زندگی ها به این وضع دچار شده و به نظر می رسد که از عوارض مدرنیته است.
به نظرمن هم طلاق راه حل نهایی است ولی خانواده های دارای فرزند ، در این موضوع بیشتر آسیب می بینند و بهتر است راههای کم هزینه تری را دنبال کنند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
قبلا هم همین بود؛ فقط آدمای صد سال پیش یاد گرفته بودن بسوزن و بسازن و دم نزنن؛ولی آدمهای الان اظهار نارضایتی میکنن (که البته حالت الان خیلی خیلی بهتر از کاریه که آدمای قدیم میکردن)
Iran, Islamic Republic of
19:33 - 1397/10/21
چرا این مقاله از این زاویه که حق با زنه نوشته شده؟ اگر مرد هر تلاشی برای یه ابراز عواطف می کنه و زن اهمیتی نمیده چی؟ اگر مرد شب و روزش رو برای زندگیش یکی کنه ولی زن در عین تنبلی دنبال لایک دیگران باشه و زندگیش رو مقایسه کرده باشه و بگه دخترهای مجرد کیف دنیا رو می کنن و عمرش رو تلف کرده چی. فضای مجازی خانمها رو متوقع کرده. نصیحتشون کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
فقط خانوما؟ شوهر من غرق فضای مجازیه همش میگم منم ببین ولی وقت نمیکنه یعنی نمیتونه از گوشیش دل بکنه. فرقی نداره زن و مرد باید درست استفاده کنن
Iran, Islamic Republic of
22:01 - 1397/10/21
منم زندگیم همینجوریه اما از اینکه بخواهیم هر روز دعوا کنیم خیلی بهتره
من ناراضی نیستم
با بچه ها و ورزش سرگرمم
Iran, Islamic Republic of
07:45 - 1397/10/22
منم هیچ حسی به شوهرم ندارم.از مجبوری باهاش زندگی میکنم
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1397/10/22
من هیچ علاقه ای به زنا ندارم واسه همین ازدواج نمیکنم مرد رو برای تامین زندگی میخوان سر کار نرن تو خونه حال کنند پای سریال و تو مجازی . به اجبار میبینم گاهی یکیشون رو . جدیدن میخوام یه سگ بگیرم برای تنهایی خیلی مهربون و با وفاتر از ادمه
پاسخ ها
نورهان
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
دیگه حالم داره از هرچی وفاداری سگ هست بهم میخوره...تو از کجا میدونی همه زنها تو خونه حال می کنند.یکی رو دیدی حال کرده چسباندی به بقیه که چی بشه مرد حسابی..یک دقیقه هم نمی تونی جای زن باشی..من از دختر بودن خودم خسته ام واقعاً خسته ام از بس درد دارم اینو دخترها میدونند..تازه تو سن بیست و یک رفته ام به سختی استخدام شده ام..حالا خواستگارهای محترم میان میگن کار بی کار آنوقت امسال شما بعد از گذاشتن کارم به کنار بروم بشینم تا منّت بکوبی تو سرم که حال می کنم..میخورم میخوابم. .اصلاً قسم میخورم از هر ده دختر شاید یکی حال کنه بقیه نه...هیچی نمی فهمین شما ، فقط کار میکنید که اونو هم میای منّت میذاری اونم وظیفه تون هست اگه خواستین نروید بشین خونه بخور بخواب قربون جیب بابات برو...دیگه مرد چه جوری میشینه خونه آخه؟؟ الان همتون یه گوشی گرفتین دستتون نه به زن توجه داری نه به بچه ...زیاد حرف نزنم امّا باشه ان شاءالله زندگی خوبی با سگ داشته باشی...زندگی خوبی را برایتان آرزو مندم....فقط وفاداری سگ تو ژنش هست از قدیم اینجوری بودند..و اینکه مقایسه نکن نه همه مردها بد هستند و نه همه زنها مفت خور یا حال بهم زن یا میخورند میخوابند حال می کنند....هیچکس کامل نیست..هیچکس بی درد نیست..فقط جمله زنها میخورند تو خونه میخوابند به روان آدم برمیخوره هیچ جای دنیا مثل اینجا مردها به زنها اینجوری نمیگن...اگه میخوای فردا اینو به همسرت بگی هیچ وقت ازدواج نکن برو با همون سگ خوش باش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
اشکال از خودتونه که معیارتون برای انتخاب یار قیافه و ظاهر و معیارهای سطحیه؛ اگه معیارتون شخصیت و منش اون فرد باشه چنین زنی استقلال شخصیتی و اخلاقی داره و شما رو برای تامین زندگیش نمیخواد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
تو یکی خواهشا سعی کن اصلا طرف زنها نری من از طرف نسل زنها ازت ممنون میشم. من زنم ولی دو شیفت کار میکنم یه شیفت بیرون خونه یه شیفت توی خونه درحالیکه شوهرم وقتی واسم نداره بازم دارم زندگی میکنم. تو دنبال زن نیستی مجسمه ای
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۴
خداروشکر که متاهلی.ازطرف زن نداشته ت ازت ممنونم
Iran, Islamic Republic of
03:14 - 1397/10/23
راه بازو جاده داز
Iran, Islamic Republic of
00:34 - 1397/10/24
شوهرم نمیتونه رابطه جنسی داشته باشه مشکل داره؟ چیکار کنم؟ حسم داره نسبت بهش عوض میشه البته شعور کافی هم نداره که جور دیگه جبران کنه. طلاق که نمیشه گرفت پس دقیقا چیکار باید کرد؟ درمان هم جواب نداد
United Arab Emirates
11:22 - 1397/10/24
نمیشه! زندگی من درست نمیشه! هر کاری که میشه انجام دادم ولی هر دفعه شوهرم بهانه آورد... یه بار خسته، یه بار افسرده، يه بار خوابش گرفته، یه بار حوصله نداره، یه بار نگران جلسه کاری،.... خلاصه 12 ساله که منو گذاشته کنار، حتی حاضر نیست طلاقم بده، میگه : عاشقم هست ولی اصلأ به من دست نمیزنه.. من هم خیلی خیلی داغونم
Iran, Islamic Republic of
02:05 - 1398/02/07
از نظر من بیشتر مرداهستن خیانت میکنن اگه به کسی علاقه ندارن خداحافظی کنن باهاش نرن بایکی دیگه بدترین ضربه به خانم ها شکست عاطفی هست همه چی از اینجا شروع میشه برادر عزیز به سن تکلیف اخلاقی.نرسیدی نرو دنبال ناموس مردم .البته من در مورد خانم های موجه صحبت میکنم.بخدا حیف دخترا ی با اخلاق به جاهای بد کشید میشن .
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1398/02/21
همسرم با من هیچ رابطه ای نداره ،یعنی اصلا احساس نداره ،می خوام جدا بشم ولی نمی تونم دوتا بچه دارم ،خسته شدم خیته
Iran, Islamic Republic of
02:29 - 1398/02/24
من که داره از زندگیم حالم به هم میخوره شوهرم اصلا شعور نداره که بشینم باهاش حرف بزنم از صب تا شب از بچه ها مراقبت میکنم و اون هیچ درکی از من و بچه هام نداره ازدواج من اجباری بود خواهش میکنم از پدر و مادرا بدون تحقیق نذارن بچشون ازدواج کنه
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1398/06/20
من هم ازدواج اجباری با پانزده سال از خودم بزرگتر ازدواج کردم هیچ حسی هم ندارم ولی اجازه طلاق هم ندارم میتونم بگم چهارده ساله من رابطه جنسی خیلی سرد وگریه های یواشکی دارم ولی دیگه خستم خودکشی کردم ولی باز برگشتم فقط فکر میمونه پیش یدونه بچم
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1398/11/02
با سلام من ازدواج سنتی داشتم بعد ازدواج فهمیدم همسرمو منو نمیخواد بهم بی احترامی بی توجهی و..میکرد خیانت فحش و..بعد ده سال دلم میخواد جدا شم اما خانواده موافقت نمیکنن به خاطر ابروشون دارم دیوونه میشم
United Arab Emirates
00:23 - 1398/12/28
زنم دوستاشو به من ترجیه میده مثلا الان ساعت 12 شبه رفته 4 کوچه بالاتر خونه دوستش که حامله ی چون زنه شوهرش نیست پیشش! بهش گفتم راضی نیستم اما رفت، کلا زندگیمون دیگه اون علاقه ده سال پیش توش نیست زنم واضح بارفتارش اینو میگه بهم، دوستاش مهمتر از منن، من میام خونه انگار خوشش نیومده از اومدنم، هر کاری واسش انجام میدم ولی هیچ تغییری نمیبینم، حتی کفش و لباس ندارم واسه اون بهترینا رو میخرم شاید براش مهم باشم اما انگار نه انگار، کافیه دوستش زنگ بزنه رفته!
Iran, Islamic Republic of
14:33 - 1399/06/02
شما هم اشتباه میکنی من خودم زنم وای تعجب میکنم چرا مردا رو بیرون میبینی انگار ۱۰ ساله اباس نخریدن خالم ادم بد میشه ولی خانماشون انگار مدلن خب با اینکار معلومه تو جششون نمیای مرد هم انسانه من شوهرمو مجبور میکنم همیشه لباس بخره و به خودش برسه مرد و زن هردو حق زندگی و تفریح دارن البته کنار هم نه با دوستاشون. به تار موی شوهرمو به دوست جماعت نمیدم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_3
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آف دکور _فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر