واکنش گل‌محمدی به خرید منشا و حسینی
۸۱۶۳۵۳
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
۹۱۰۸
سرمربی پدیده از عملکرد این تیم در نیم‌فصل نخست لیگ هجدهم ابراز رضایت کرد.

ایسنا: یحیی گل‌محمدی، سرمربی پدیده در نشست خبری مالک جدید باشگاه پدیده اظهار کرد: در نیم‌فصل نخست، نیم‌فصل ماجراجویانه‌ای داشتیم و روزهای پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشتیم‌. با موفقیت نسبی مسابقات را پشت سر گذاشتیم و با وجود مشکلات زیاد، با رتبه دوم به کار خود پایان دادیم.

او تصریح کرد: با حمایت‌های نسبی صورت‌ گرفته خوشبختانه نتایج قابل قبولی گرفتیم و باید از همه کسانی که این حمایت خوب را رقم زدند تشکر کنم. حضور حمیداوی می‌تواند منشا خیر باشد. در چند روز اخیر اتفاقات خوبی رخ داده و با حضور وی، مشکلات پدیده در نیم‌فصل نخست فکر می‌کنم برطرف شود. باید از تمامی مسوولانی که در این خصوص تلاش کردند تا انتقال به سرانجام برسد، تشکر کنم. افراد مختلفی در این پروسه نقش داشتند و باید از این عزیزان تشکر کنم.

سرمربی پدیده گفت: یک اردوی ۱۰ روزه در ترکیه یا دوبی خواهیم‌ داشت. ۲ تا ۳ بازیکنی که کم‌تر بازی کردند از ما جدا می‌شوند. به دنبال تقویت تیم هستیم تا قوی‌تر باشیم و موفقیت‌مان ادامه‌دار باشد. هنوز مشکل زمین تمرین ما برطرف نشده و از همه دست‌اندرکاران و مسوولان خواهش می‌کنم که در این خصوص نیز به تیم‌ ما کمک کنند.

وی افزود: اولویت ما گرفتن بازیکن از لیگ خودمان است. گرفتن بازیکن خوب اما از لیگ ایران سخت است چون اکثرا قرارداد دارند و باشگاه‌ها پول کلانی می‌خواهند و ما نداریم‌. در خصوص منشا و حسینی نیز من صحبتی با باشگاه نداشته‌ام و تازه فردا فهرستم را به باشگاه می‌دهم. بازیکن متوسط و جوان در این برهه گرهی از کار ما باز نمی‌کند. باشگاه از فردا فعالیتش را در حوزه نقل و انتقالات آغاز خواهد کرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج