روشن: فرهاد را آوردند تا مردم را ساکت کنند
۸۱۶۵۳۶
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۴
۶۷۸۱
پیشکسوت باشگاه استقلال می‌گوید فرهاد را آوردند که مردم را ساکت کنند. اگر تیم نتیجه بگیرد که همه چیز گل و بلبل می‌شود، اما در صورتی که نتایج خوبی در نیم‌فصل دوم حاصل نشود، آن وقت شفر چیزی را از دست نمی‌دهد، ولی فرهاد همه چیز را از دست رفته می‌بیند.

خبر ورزشی: انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان دستیار وینفرد شفر با واکنش خاص اغلب پیشکسوتان استقلال توأم شد، اما قطعاً خاص‌ترین آن‌ها، حرف‌هایی بود که حسن روشن عصر دیروز به ما زد. نگاهی ویژه که به نوعی هشدار به کاپیتان محبوب آبی‌ها در عرصه مربیگری تلقی می‌شود.

فرهاد مجیدی دستیار شفر شد. این اتفاق را چطور ارزیابی می‌کنید؟

حضورش در نگاه اول اتفاق مثبتی تلقی می‌شود. به هر حال می‌تواند برای آینده تجربه‌اندوزی کند، اما به شرطی که اختیار داشته باشد و از او استفاده ابزاری نشود. در واقع فرهاد کار بسیار خطرناکی کرده است. اگر او هم مثل کریم باقری بیاید و کنار شفر کسب تجربه کند، اتفاق خوبی است، اما به شرط اینکه حق اظهار نظر داشته باشد و از او نظر بخواهند. در واقع الان آمدن فرهاد بیشتر به نفع شفر شده است.

چطور مگر؟

ببینید، فرهاد را آوردند که مردم را ساکت کنند. اگر تیم نتیجه بگیرد که همه چیز گل و بلبل می‌شود، اما در صورتی که نتایج خوبی در نیم‌فصل دوم حاصل نشود، آن وقت شفر چیزی را از دست نمی‌دهد، ولی فرهاد همه چیز را از دست رفته می‌بیند.

روشن: فرهاد را آوردند تا مردم را ساکت کنند

مجیدی در حال حاضر یک «مسکن» است. او برای استقلال خیلی زحمت کشیده، ولی باید بداند رفتن آبروی یک نفر اگر توسط خود آدم به خاطر هدفی باشد، یک بحث است، ولی آبرو رفتن به خاطر یک نفر دیگر، بحثی است جداگانه. اگر تیم در نیم‌فصل دوم خوب نتیجه نگیرد، همه فرهاد را مقصر می‌بینند.

بعضی منتقدان تأکید دارند شفر چیزی برای یاد دادن به فرهاد ندارد. شما قبول دارید؟

بله، شفر تقریباً چیزی برای یاد دادن به مجیدی ندارد. او یک بازنشسته است. ۱۷ سال قبل در الاهلی امارات پیش خود ما بود. فرهاد برای کمک آمده، اما به هیچ‌عنوان نباید به شفر اجازه داده شود همان رفتار بدی که با اصغر حاجیلو کرد را در مورد مجیدی هم تکرار کند.

به نظرم اگر فرهاد پس از مدتی دید حضورش در تیم ثمری ندارد و شفر به حرفش گوش نمی‌کند، باید بلافاصله جدا شود و آبروی خود را حفظ کند. البته در ماجرای حاجیلو به نظرم مدیریت قبلی مقصر بود که کلی اختیار به آقای شفر داد و باعث شد این مربی چنین کارهایی بکند.

عده‌ای هم تأکید دارند نصرالله عبداللهی به رغم موجه بودن و سمت مهمی که دارد (مدیر فنی) چندان از نظر فنی وارد عرصه نمی‌شود و این برای استقلال نقطه ضعف است.

در اینکه نصرالله عبداللهی بازیکن بزرگی بوده و برای استقلال زحمت کشیده، هیچ شکی وجود ندارد، ولی مدیر فنی باید توسط کمیته فنی انتخاب شود نه مدیریت باشگاه. آقای پرویز مظلومی الان عضو کمیته فنی شده و روی این کمیته تأکید دارد، ولی خودش یادش رفته وقتی سرمربی بود و قرار شد من کمیته فنی را تشکیل بدهم، چه داستانی راه انداخت.

البته حالا شاید باتدبیرتر رفتار می‌کند و به کار جمعی اعتقاد بیشتری پیدا کرده است. شاید هم به استقلال از طریق کمیته فنی نزدیک شده تا اگر شفر رفت، بتواند دوباره سرمربی استقلال شود. به هر حال هرچه باشد، پیشکسوتان استقلال باید کاری کنند آبروی‌شان و این مجموعه حفظ شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
04:07 - 1397/10/16
چطوری المانی متوجه میشه حالا ...
Iran, Islamic Republic of
05:48 - 1397/10/16
آقای روشن اجازه بده که هر کسی خودش تصمیم گیری
کند. فرهاد مجیدی بچه نیست که شما راهکار نشان میدی.مجیدی آدم عاقل وبا تجربه‌ایه که شفر و از شما
بهتر میشناسه. چرا فکر میکنی تیم که به انسجام رسیده
آخرین بازیهای نیم فصل هم برنده شده چند تا بازیکن خوب هم قراره به تیم اظافه شود نیم فصل دوم نتیجه
نمیگیرد؟. چرا همیشه بجای امیدواری نکته های منفی و
میبینی؟ آقای روشن یکبار برای آخرین بار حرف دلت و بزن. شما از کدام مدیر عامل حمایت کردی از کدام مربی
حمایت کردی.خودتم که هیچ مسولیتی قبول نمیکنی.فقط نشستی هر کسی وارد استقلال شد و با دید
منفی انالیز کنی. خوشبختانه مجیدی و همه میشناسیم آدمی نیست که بیگدار به آب بزنه انشالله با تجربه ای که آز کنار شفر کسب میکنه در آینده موفق خواهد شد و برای
استقلال سرمایه‌گذاری خوبی خواهد بود. نتیجه نیم فصل دوم هم انشالله استقلال موفق میشود چون کارهایی که باید انجام میشد و انجام داده.بازیکن گرفته.
مربی اظافه کرده دو هفته هم که داره میره اردو. شما اگر
مدیر بودی چکار میکردی؟
پاسخ ها
مهدی آبی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
لایک داداش
Iran, Islamic Republic of
06:36 - 1397/10/16
دمت گرم. خدایی اگه یه نفر تو این خانواده حرف حق و درست بزنه خود خودشه
Iran, Islamic Republic of
06:49 - 1397/10/16
احسنت واقعا برای اولین بار درست فرمایش کردی
United Arab Emirates
07:08 - 1397/10/16
کیسه ذلیل فرناز رو اورد تا تماشاچی ببرن و ژانگولر بازی م در راه هست فقط: النگو دستش نکنه خخخ ناز باشی گوگولی مگولی
پاسخ ها
فرشاد نیازی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
شک نکن از مینا جون شما بهتره،آخه لنگی،تو رو چه به این حرفا،ترسیدین بهتون حق میدم
مهدی آبی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
زیادی نخور رودل می‌کنی
Iran, Islamic Republic of
07:47 - 1397/10/16
ای کاش بجای اینکه فرهاد را آوردند تا مردم را ساکت کنند حسن را میاوردند تا مردم را فحاش کنند آقای روشن بخدا سنگ اندازی هم اندازه ای دارد شما که با همه چیز و همه کس مخالف هستید بس است دیگر جناب روشن
Iran, Islamic Republic of
07:47 - 1397/10/16
شما به جای جو سازی به فکر یه مهاجم شش دانگ باشید برای استقلال که جاش تو تیم واقعا خالیه.وهمچنین بدنسازی بین دو فصل .الان همه تیم ها دارن آماده سازی میکنن استقلال داره اعتصاب میکنه مربیش هم معلوم نیست کجاست بعد که تیم نتیجه نگرفت و بازیکن ها یکی پس از دیگری مصدوم شدن آقای شفر میاد ومیگه ما بدنسازی بین دو فصل نداشتیم و الان وضعیت اینه خوب الان کجایی که باید باشید و بدنسازی کنید و تمرین کنید که بعد بهونه گیری کنید.
Germany
07:58 - 1397/10/16
این کار فقط جنبه تبلیغاتی داره، اون وقت که مست نشستی پشت فرمان رو یادت هست
Iran, Islamic Republic of
10:06 - 1397/10/16
ایول حسن اقا حرفت درسته همین یکارو کیسه بلده
Iran, Islamic Republic of
10:06 - 1397/10/16
میخوان سر مردم کلاه بزارن ایول حسن اقا روشن
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1397/10/16
راست میگه خدایی اگه یکی همیشه حرف حق زد همین بارو بود خاموش
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1397/10/16
من نمیفهمم چرا این نخود همه آش همه‌ش حاشیه سازی میکنه،شده آتش‌بیار معرکه،همش انتقاد همش حرفای دلسردکننده،این چون بهش پست ومقام نمیدن سعی میکنه خودشو جلو بندازه تا یه چیزی دستش بیاد،بابا تو رو خدا یکی بهش بگه کاسه کوزشو جمع کنه،دیگه دست از سر این تیم بی حامی برداره،آقا ما اینجور اسطوره ای رو نخوایم و نخوایم حرف نزنه کی رو باید ببینیم
Iran, Islamic Republic of
22:15 - 1397/10/16
به خدا فقط حرف حق میزنه ولی ماوهوادارا احساسی فکر میکنیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج