خداحافظی دوباره نکونام از نساجی؛ برای همیشه
۸۱۶۸۵۳
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۱
۹۸۶۷
سرمربی باشگاه نساجی مازندران ضمن ابراز نارحتی از تصمیم مالکان باشگاه به طور قطعی از این تیم قائمشهری برای همیشه خداحافظی کرد.

ورزش سه: دو روز قبل جواد نکونام بار دیگر پس از توافق با مالک باشگاه نساجی هدایت این تیم را بر عهده گرفت. اما او حالا در گفت و گو اختصاصی از برخی تصمیمات ابراز نارضایتی و برای همیشه از هواداران و تیم نساجی خداحافظی کرد. وی در این خصوص به خبرنگار ما گفت:

پس ازاتفاقاتی که طی یکی دو هفته گذشته افتاد و همه هم ازآن خبردارید، سکوت کردم و حرفی نزدم اما تماس های زیادی ازمردم قائم شهر، مازندران و هواداران نساجی و بازیکنانم داشتم که خواهان بازگشت من بودند. یکی ازدوستان مشترک من و آقای صنیعی فرتماس گرفت و خواهش کرد نشست مشترکی داشته باشیم. با ایشان دو مرتبه به صورت حضوری ملاقات داشتیم و درنهایت به دعوت خود آقای صنیعی فربه دفترایشان رفتیم.

نکونام در ادامه گفت:

آن روزی که می رفتیم فقط و فقط به طرفداران نساجی فکرمی کردم که اگربتوانم حتی یک نفرازآنان را خوشحال کنم باید به این جلسه بروم چون شادی مردم قائم شهرو هواداران برایم مهم است. اگرهم رفتم به خاطرهمین طرفداران بود که ازجواد نکونام و تیمش توقع برد و موفقیت داشتند اما ازبرخی حقایق و مشکلات بی خبربودند. من می دانم دشمنان نساجی و جواد نکونام چه سمپاشی هایی علیه ما انجام دادند اما هواداران واقعی تیم همه چیزرا متوجه شده و دست آنان را خواندند.

وی تأکید می کند:

به همین خاطروظیفه خودم می دانم با هواداران نساجی روراست باشم. همه باید با طرفداران تیم صادق و روراست باشیم و آنها را درجریان اموربگذاریم. بله، من اگرمی خواستم نساجی را رها کنم و بروم قبل ازبازی با صنعت نفت آبادان می رفتم که هم پیشنهاد خوبی ازفولاد خوزستان داشتم و همزمان به گوشم رساندند برخی ها دشمنان من و نساجی در حال توطئه چینی هستند اما ماندم و تا پایان نیم فصل ادامه دادم.

نکونام: می‌روم اما نساجی همیشه در قلبم است

چند روزی هم ازنیم فصل گذشت ولی مشکلات حل نشد. برخی بازیکنان قصد جدایی داشتند و دارند و حتی سر تمرین حضور پیدا نکردند و خواستار دریافت مطالبات معوقه خود شدند. من هم ازباشگاه خواستم درکنارحل مشکلات این بازیکنان بازیکنان نسبت به جذب بازیکن جدید هم اقداماتی انجام شود اما هیچ اتفاقی نیفتاد تا این احساس درمن تقویت شود که شاید جواد نکونام را نمی خواهند. ازاتفاقات بعد ازآن هم که همه خبردارند و نمی خواهم و تمایلی هم ندارم درخصوص آن حرفی بزنم.

نکونام با اشاره به جلسه اخیرش با فرهاد صنیعی فرمالک باشگاه گفت:

من به خاطرمردم، خواهش دوست مالک باشگاه و دعوت شخص آقای صنیعی فربه دفترایشان رفتم و تصور می کردم تصمیم گیرنده در نساجی فقط مسئولان باشگاه هستند ولی امروز دررسانه ها و مصاحبه دوستان خواندم و متوجه شدم تصمیمات کلان نساجی بیرون از باشگاه گرفته می شود!

من و آقای صنیعی فر دراین جلسه دوریک میزنشستیم. مالک باشگاه توضیحاتی ارائه داده و به من گفت خواسته هایت را بگو؟ من هم شرایط خودم را برای بهبود شرایط تیم، موفقیت نساجی و شاد کردن دل هواداران گفتم و برسرهمه این شروط با آقای صنیعی فر به توافق رسیدیم.

سرمربی نساجی ادامه داد:

من شرایط خاص و عجیبی نداشتم و شفاف می گویم این شرایط به نفع نساجی و منافع این باشگاه بود نه کسانی خارج از باشگاه که فقط منافع شخصی خود را دنبال می کنند. این شرایط عبارت بود ازاینکه اول اتفاقات به وقوع پیوسته و برخی کارهای سیاسی و غیرفوتبالی شفاف سازی شود. دوم مطالبات بازیکنان ناراضی که درتمرینات حاضرنمی شدند پرداخت شود.

سوم نسبت به جذب بازیکنان مورد نیازبراساس لیست سرمربی برای تقویت تیم درنیم فصل دوم اقدام شود. چهارم جذب حداقل یک بازیکن خارجی مؤثرهمچون گئورگی گوولسیانی انجام شود. و بالاخره پنجم دفاع ازمنافع باشگاه نساجی مازندران درمقابل تیم های حریف و البته برخی افراد و اشخاصی که دوست دارند دراین تیم مردمی و پرطرفدارنقش یا دخالت داشته باشند! اما در همین یکی دو روز دو تا از این شرایط زیر پا گذاشته شد.

نکونام در پایان برای همیشه از هواداران نساجی خداحافظی کرد و گفت:

رک، روراست و با صداقت تمام خطاب به هواداران دوست داشتنی نساجی مازندران می گویم در جلسه با مالک باشگاه گفتم اگراین مسائل حل شود و شرایط فراهم باشد برمی گردم و نه به هر قیمتی! درغیراین صورت نمی توانم به مردم قائم شهرو طرفداران نساجی درسراسرمازندران و بازیکنانم دروغ بگویم.

من هنوز به نساجی بر نگشتم و با احترام به مالک باشگاه و همه هواداران و برخلاف میل باطنی باید عذربخواهم. من در همین یکی دو روز متوجه شدم شرایط در نیم فصل دوم به مراتب برای نساجی مازندران سخت تر از نیم فصل اول خواهد بود و نمی توانم در چنین شرایطی کار کنم چون بی تعارف هیچ تغییر مثبتی در باشگاه ندیدم.

بنابراین باز هم با احترام کامل می گویم بهتر است باشگاه، مسئولان و مشاوران نساجی دنبال یک سرمربی جدید باشند که با این شرایط و خواسته ها کنار بیایند. این تصمیم من قطعی و برگشت ناپذیر است و برای تیم دوست داشتنی نساجی در ادامه فصل آرزوی موفقیت می کنم و خطاب به هواداران عاشق این تیم هم می گویم تا ابد در قلب من خواهید ماند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1397/10/16
قلب تو واسه پول میتپه .
شرتو کم کن
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1397/10/16
دروغ میگه فردادوباره برمیگرده.بازارگرمی میکنه.حتمادوباره یه تیم دیگه خواستتش که نساجی روول میکنه
Iran, Islamic Republic of
19:38 - 1397/10/16
اگه بخاطر مردم بود نساجی رو ول نمیکردی بیایی پیکان.
حالا که پیکان قبولت نکرد مردم قایمشهر عزیز شدن؟؟؟
جوادجان خراب کردی برادر، خراب
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1397/10/16
من استقلالی ام جوادجان. دوستتم دارم، اما رسم مردونگی نبود تیمه رو ول کنی و بدویی پیکان...
چوب خدا صدا نداره
United States
20:02 - 1397/10/16
به عشق هواداران میروم.
به عشق هواداران می ایم.
به عشق هواداران می خواهم.
به عشق هواداران دوباره جلسه گذاشتم.
به عشق هواداران
به عشق هواداران
Iran, Islamic Republic of
20:16 - 1397/10/16
این بنده خدا رو دارن بازیش میدن!
Iran, Islamic Republic of
20:25 - 1397/10/16
کیسه رو نباید جدی گرفت جدی یگیری پررو میشه
United Arab Emirates
21:33 - 1397/10/16
بروکه دیگه برنگردی ،بروپیکان خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1397/10/16
آدمهای زیرآب زن مثل این هیچوقت به هیچ جا نمیرسن . از اینجا مونده از اونجا رونده .
Iran, Islamic Republic of
00:04 - 1397/10/17
مگه نساجی خونه خاله شده که این کیسه کش هی میره میاد والا اوسگول
France
05:41 - 1397/10/17
زمان بازی کردنت چی بودی که مربیگریت چی باشه،،نساجی چقدر بدبخته که تو اوسکولـ نچسب شدی سر مربیش،،
پاسخ ها
قرمز
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
نچسبو خوب اومدی دمت گرم
Iran, Islamic Republic of
22:40 - 1397/10/18
بااااوووو شده سرمربی...بچه تو رو چی ب سرمربی شدن.برو داداش دنبال چیز دیگ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج