وزارت خارجه: اتحادیه اروپا صداقت ندارد
۸۱۸۰۱۶
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
۴۳۸۹
سخنگوی وزارت امور خارجه با محکومیت تصمیم غیرمنطقی و تعجب برانگیز اتحادیه اروپا در تحریم چند تبعه ایرانی، این اقدام را نشانه بی صداقتی کشورهای اروپایی در مبارزه با تروریسم خواند.

خبرگزاری ایرنا: سخنگوی وزارت امور خارجه با محکومیت تصمیم غیرمنطقی و تعجب برانگیز اتحادیه اروپا در تحریم چند تبعه ایرانی، این اقدام را نشانه بی صداقتی کشورهای اروپایی در مبارزه با تروریسم خواند.

 «بهرام قاسمی» افزود: اتحادیه اروپا به جای قرار دادن نام گروه های تروریستی و جنایتکاری همچون منافقین و الاحوازیه در فهرست تحریم خود، آنان را در اقدامات ضد انسانی و تروریستی خود آزاد گذارده و حتی تحت حمایت خود قرار می دهد اما جمهوری اسلامی ایران را که پرچمدار مبارزه با تروریسم در منطقه بوده و اروپا امنیت خود را مدیون آن است، مورد اتهام قرار می دهد.

سخنگوی وزارت امور خارجه تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به این اقدام و در چارچوب عمل متقابل اقدامات مقتضی را اتخاذ خواهد کرد.

روز گذشته اتحادیه اروپا با اعمال تحریم هایی علیه یک سرویس اطلاعاتی ایران درارتباط با طرح هایی درخاک اروپا موافقت کرد.

پیش از این مقامات وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران ادعاهای مطرح شده علیه جمهوری اسلامی در خاک اروپا را رد کرد و آنها را ناشی از تلاش سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی برای لطمه به روابط تهران و بروکسل بعد از خروج آمریکا از برجام دانسته اند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:45 - 1397/10/19
همه دنیا صداقت ندارن الا شما
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1397/10/19
الهی بمیرم شما خیلی صداقت دارید
Iran, Islamic Republic of
15:19 - 1397/10/19
شما خودت صداقت داری
United Arab Emirates
15:32 - 1397/10/19
یعنی فهمیدن اینکه اروپاییها و آمریکایها قابل اعتماد نبوده و نیستند تخصص خاصی لازم داره و اینقدر سخته و البته روسها بدتر از اونها،،،
United Arab Emirates
15:43 - 1397/10/19
قاطعیت در برخورد با اروپایی ها توسط وزارت امور خارجه ،را ارج می نهیم .
France
17:29 - 1397/10/19
امریکایی‌ها دروغ میگین اسرائیل ها دروغ میگین عربستانیها دروغ میگین اروپایی‌ها دروغ میگین گارگران هفته دروغ میگین کارگران صنعت فولا دروغ میگین کشاورزان اصفهان دروغ میگین مالباختگان هم دروغ میگن و............ اما مسئولان عزیز ما همش راست میگن.
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1397/10/19
صداقت دارند ولی اختیار ندارند.......
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج