توصیه علی پروین به پرسپولیسی‌ها
۸۱۸۸۲۳
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸
۴۹۲۹
علی پروین می‌گوید:«گادوین منشا بازیکن خوبی است و با توجه به ویژگی‌هایی که دارد می‌تواند سرخپوشان را در نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر کمک کند.»

خبرآنلاین: علی پروین می گوید نباید تحت هیچ شرایطی، پرسپولیسی ها راضی به از دست دادن گادوین منشا می شدند. سرمربی پیشین پرسپولیس اعتقاد دارد از دست دادن این مهاجم در شرایط فعلی، کار درستی به نظر نمی رسد. چند دقیقه پای صحبت های «سلطان سرخ ها» نشستیم که می خوانید:

*علی آقا! در مورد تیم پیشکسوتان بگویید. از عملکردشان راضی هستید؟

همین که این بچه ها را دور هم جمع می کنیم، خوب است. می آیند، فوتبال بازی می کنند، شوخی می کنند و به خانه برمی گردند. چی از این بهتر. همه شان هم راضی هستند. از نشستن در خانه که بهتر است.

*بازی های خیرخواهانه و دوستانه تان را ادامه می دهید؟

صد در صد. انشالله هر کجا که بگویند بازی می کنیم. برای روحیه همه ما هم خوب است.

*از پروژه خرید باشگاه پرسپولیس چه خبر؟

هنوز منتظریم تا ببینیم چه تصمیمی می گیرند. مثل اینکه موضوع کمی به تاخیر افتاده و تا وقتی تکلیف روشن نشود، نمی توانیم کاری کنیم. یکبار دیگر هم می گویم که کاملا برای خرید باشگاه آماده ایم.

*شرایط پرسپولیس را چطور می بینید؟ گویا قرار است گادوین منشا را بفروشند؟

بله من هم شنیدم اما فکر می کنم و توصیه می کنم که فروش این بازیکن حیف است. برانکو صلاح تیمش را بهتر از ما می داند و نمی توانیم در کارش دخالت کنیم ولی تیمی که می خواهد قهرمان شود، باید بازیکنان زیادی هم داشته باشد. نیم فصل اول چون بازیکن کم داشتند، به مشکل برخوردند. امیدوارم که برانکو بهترین تصمیم را بگیرد.

*و فکر می کنید تیم ملی بتواند قهرمان شود؟

در فوتبال هیچ چیز بعید نیست. بازیکن و مربی خوب داریم، انتظارمان هم این است که بچه ها با دست پر و قهرمانی برگردند. می دانم کار سختی دارند اما آدم به امید زنده است. بچه ها باید بتوانند بهترین بازی شان را نشان بدهند و امیدوار باشند. مردم هم حمایت خوبی از تیم دارند و با همین مسائل، انشالله قهرمانی را به دست بیاوریم.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
10:36 - 1397/10/22
باید اینو تیتر میزدی، توصیه علی دمبه به لنگیها
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
بی ادب
کیسه کش
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
شعور کیسه زباله از این بیشتر نباید انتظار داشت....
بدون نام
United Arab Emirates
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
کلا معلومه خیلی شل مغزی و بی تربیتی
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1397/10/22
علی آقا شما تاج سر پرسپولیسی ها هستی ولی فکره خرید پرسپولیسو از سرت خارج کن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
شل مغز شمایید که طرفدار لنگید و اسطورتون علی دمبس
Iran, Islamic Republic of
03:26 - 1397/10/23
علی‌جان‌بااین‌محافظه‌کاریهات‌متاسفان‌جایگاهت‌رودربین‌خیلی‌ازخاطرخواهات‌ازدست‌دادی!خدامیدونه‌قبل‌ازحضورکوروش‌کبیرتوتنهاسلطان‌مابودی‌ولی‌دربزنگاههای‌مختلف‌که‌انتظارمیرفت‌دایی‌واروپهلوان‌کریم‌وارپشت‌تیم‌کشورت‌باشی‌به‌طرزرندانه‌ای‌اینکاررونکردی‌وباآقابرانکوگفتنات‌روزبه‌روزکوچکترشدی.توروخداباخودت‌نکن‌اینکاررو.هنوزهم‌وقت‌هست‌.بیاوقبل‌ازقهرمانی‌تیم‌درآسیاکه‌به‌امیدخدای‌بزرگ‌کوروش‌وکیروش‌نزدیکه‌توهم‌بایه‌حمایت‌جانانه‌ازتیم‌ولیدرغیوروباشرفش‌خودتوبه‌مردم‌نزدیکترکن‌ونزارفاصلت‌بامابیشترازینکه‌هست‌بشه.!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج