اخاذی با تهیه فیلم سیاه از دختر جوان
۸۱۸۹۵۲
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
۱۳۶۸۴ 
سرهنگ تورج کاظمی رییس پلیس فتا تهران گفت: ماموران پلیس فتای تهران با توجه به حساسیت موضوع به صورت ویژه عملیات ردیابی پسر جوان را در دستور کار خود قرار دادند و خیلی زود مخفیگاه این جوان 25 ساله شناسایی شد.

عصر ایران: رییس پلیس فتای تهران از دستگیری پسر جوانی که با فریب دادن یک دختر نوجوان با فیلمبرداری از یک رابطه شوم اقدام به اخاذی میلیونی کرده بود خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران سرهنگ تورج کاظمی رییس پلیس فتا تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: چندی قبل دختر 17 ساله‌ای با حضور در اداره پلیس فتای تهران بزرگ از گرفتار شدن در دام سیاه جوانی خبر دادکه در این راستا تیمی از ماموران برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شدند.

اخاذی با تهیه فیلم سیاه از دختر جوان

دختر نوجوان در تحقیقات پلیسی به ماموران گفت: چندی قبل با پسر جوانی که دانیال نام دارد در فضای مجازی آشنا شد و هر روز با هم از طریق همین کانال اجتماعی در ارتباط بودم تا اینکه او پس اعتماد سازی پیشنهاد داد تا همدیگر را ملاقات کنیم.

وی افزود: دانیال ابتدا خواست تا برای دیدنش به خانه‌شان بروم که نپذیرفتم اما اصرارها و چرب‌زبانی‌های پسر جوان باعث شد تا پیشنهادش را بپذیرم و پای در خانه دانیال گذاشتم.

ناهید ادامه داد: پس از اینکه وارد خانه دانیال شدم همه چیز آرام به نظر می‌رسید اما ناگهان پسر جوان شروع به کتک کاری من کرد و با تهدید نقشه شومش را به اجرا گذاشت.

وقتی به خانه بازگشتم از ترس آبرویم به کسی حرفی نزدم تا اینکه پسر جوان یک فیلم از صحنه‌های شومی که با من داشت را برایم ارسال کرد و تهدید کرد اگر برایش پول تهیه نکنم اقدام به انتشار فیلم در شبکه های مجازی می‌کند.

دختر نوجوان گفت: می‌ترسیدم به پلیس مراجعه کنم چون دانیال مرا تهدید کرده بود اگر شکایت کنم فیلم را پخش می کند به همین خاطر مجبور شدم النگوی طلایم را به قیمت 7 میلیون تومان بفروشم و در اختیار پسر جوان قرار دادم. چند روزی گذشت اما پسر جوان دوباره با تهدید به انتشار فیلم سیاه از من خواست تا برایش پول تهیه کنم و می‌خواست به این رابطه شیطانی ادامه دهم که دیگر راهی جز کمک از پلیس پیش روی خودم ندیدم.

سرهنگ تورج کاظمی رییس پلیس فتا تهران در ادامه گفت: ماموران پلیس فتای تهران با توجه به حساسیت موضوع به صورت ویژه عملیات ردیابی پسر جوان را در دستور کار خود قرار دادند و خیلی زود مخفیگاه این جوان 25 ساله شناسایی شد.

وی ادامه داد: ماموران روز 19 دی ماه در عملیاتی غافلگیرانه موفق به دستگیری دانیال در مخفیگاهش شدند و پسر جوان در اعترافاتش عنوان کرد که روز حادثه، گوشی موبایل را برای اخاذی و ادامه رابطه در خانه جاسازی کرده بودم و از همه اتفاقات فیلمبرداری کردم.

سرهنگ کاظمی در پایان گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1397/10/22
خودکرده را تدبیر نیست
Iran, Islamic Republic of
12:50 - 1397/10/22
میخواست نره
وقتی یه پسر میگه بیا قرار نیست که اسم و فامیل بازی کنن
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1397/10/22
خدا لعنتش کنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
این خانمی که از طریق فضای مجازی با نام ناهید خود را در درون سیاه چال و سیاهی روزگار انداخته است، من که یک عمر است خاطر خواه اسم مشابه بوده ام و تا کنون هم با این اسم فقط زندگی کرده ام با اینکه همان اوایل میشد که دست به عمل سیاهی بزنم، نه او می پذیرفت و نه من چنین قصدی داشتم، که سالهای سال است هر دو منتظر جواب مثبتی از خانواده هامون هستیم، قلب و روح و روان مرا شکستی آخر چرا دختران به این آسانی و ارزانی خود را دچار اینگونه اشتباهی که دل سنگ را به درد می آورد میشوند، مگر فکر می کنند یک پسر جوان بجز سوءاستفاده از آنان قصد دیگری دارد والا بخدا نه، چون در این مملکت هرز بودن را مخصوص دختر میدانند و پسران تازه خودرا زرنگ به شمار می آورند، دختران باید ده چندان محکم و تسلیم ناپذیر باید باشند، افسوس برای اینگونه دختران که بجزء خود تباهی برای خانواده و دیگر مردمان میهن دوست و وطن پرست و ناموس دوست بهمراه می آورند، و تا آخر عمر آنان را رها نمی کند، افسوس
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1397/10/22
این کثافتهای رذل رو اگر اعدام نمی کنید، حداقل به حبس ابد با اعمال شاقه محکومشون کنید...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
این دوختره خودش میخاسته وگر نه اگر ماده نخاد نر هزچ کاری نمیتونه بکنه وسلام مقصر صدرصد این گرگای ماده هست
Iran, Islamic Republic of
14:01 - 1397/10/22
این پسره با این افکار سیاه بعدأ چی می خواهد بشود به دختره هم گیر ندین بچه بوده فردا همین بلا سر دختر وپسر خودتون میاد.
France
15:04 - 1397/10/22
این بیشرف را به اشد مجازات باید تنبیه شود که با ابروی مردم بازی نکنذ
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1397/10/22
این جوری پیش می یاد وقتی به حرف خدا و پیغمبر گوش نکنی دونامحرم درهرکجا باشند نفر سوم شیطان است
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1397/10/22
وا خدا مرگم بده ۰۰۰۰ اوا خواهر چه خشن
Iran, Islamic Republic of
16:34 - 1397/10/22
بندازینش جلو شیرای باغ وحش بخورنش
پاسخ ها
م۴
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۳
دختره کرم از خودش بوده تو۱۷سال بیشترنداری مگرمریض بودی باچرب زبانی و دوستت دارم و عاشقتم بلند شدی رفتی خوب که زنده اومدی بیرون وگرنه چه معلوم کشته بودت چکار میکردی آخه چش سفید نه خودت خرات میداده رفتی منکه میگم حقته تا دیگر دخترها این غلطها نکنند پسرنامرددختره اعتماد کرده خاک بر سرت بی وجدان
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1397/10/22
کاش سیستم اموزشیمون ب جا زیست و ‌شیمی به دخترا و پسرا درس زندگی میداد تا یه دختر 17 ساله مهارت زندگی بلد باشه
Iran, Islamic Republic of
17:34 - 1397/10/22
صد ضربه شلاق بزنید
Iran, Islamic Republic of
19:37 - 1397/10/22
تف به شرفتون کثافتا
Iran, Islamic Republic of
00:27 - 1397/10/23
خدانگذره ازمادر احمق وبی بندوباراین دختره
که باعث خدشه ب ابروی پدرش شده فردا
بانوزادش چ بایدکرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج