شیعی: توانایی جذب منشا را نداریم
۸۱۹۳۶۴
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
۲۸۳۴
مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: قهرمانی ایران در جام ملت‌های آسیا برای ما خیلی ارزش دارد، ان‌شاءالله تیم ملی به فینال برسد و قهرمان شود و ما هرچه دیرتر مجمع را برگزار کنیم.

خبرگزاری تسنیم: محمود شیعی، مدیرعامل باشگاه پیکان درباره شرایط تیم پیکان بعد از انتخاب حسین فرکی به عنوان سرمربی جدید و برنامه‌های این تیم اظهار داشت: پس از انتخاب آقای فرکی ما مدت کوتاهی زمان صرف کردیم تا ایشان دستیارانش را انتخاب کند.

دستیار اول ایشان آقای صالح است و آقای صالح‌نیا هم به عنوان مربی بدنساز انتخاب شده. فعالیت تیم با حضور مربی دروازه‌بان‌ها و سرپرست تیم شروع شد. خداراشکر تمرینات هر روز ادامه دارد و یک بازی هم با پارس جم جنوبی داشتیم. امروز نیز یک بازی دوستانه با سپیدرود خواهیم داشت تا بچه‌ها در شرایط خوبی قرار بگیرند.

وی در پاسخ به این پرسش که فرکی درخواست خاصی از باشگاه پیکان داشته است یا خیر، تصریح کرد: نه، درخواست خاصی نداشته است. آقای فرکی برنامه‌اش را تنظیم کرده و قرار است به هیئت مدیره بدهد. با توجه به بازیکنانی که پیکان دارد، امیدواریم که با یک شارژ روحی تیم بتواند جایگاهی مناسب را به دست بیاورد. همچنین در سرفصل کارهای ایشان انجام مسابقات زیاد است تا به شرایط مسابقه برسیم.

مدیرعامل باشگاه پیکان درباره مدیریت باشگاه در زمان جدایی جلالی تصریح کرد: مربیان ما آدم‌های بزرگی بوده و امتحان پس داده هستند. استاد جلالی و آقای فرکی و همه مربیانی که در لیگ کار می‌کنند آمده‌اند که به جوانان خدمت کنند. کار مربیگری خیلی دشوار است.

همه می‌دانیم که استرس و اضطرابی که مربیان دارند چقدر بالاست، به ویژه در تیم‌هایی مثل تیم ما. آقای جلالی واقعاً ارتباط نزدیکی با تیم‌های پایه ما داشت و این ارتباط را هم آقای فرکی حفظ کرده است و به پتانسیل جوانان پیکان ایمان دارد. این برای ما خیلی خوب است تا بتوانیم از ذخیره‌های انسانی باشگاه استفاده کنیم.

شیعی درباره جذب بازیکن از سوی فرکی هم گفت: فعلاً قرار است که با همین بازیکنان ادامه دهیم. آقای فرکی دیروز هم به بازیکنان گفت که لیست خروجی نداریم و اگر نیاز شد که تیم تقویت شود مسلماً باشگاه کمک می‌کند. در مورد تیم‌های پایه باید بگویم که تلاش می‌کنیم یک سروسامانی به کل تیم‌های پایه کشور بدهیم.

الان تقریباً این تلاش را داشتیم و می‌خواهیم شرایطی به وجود بیاید که باشگاه‌هایی که در زمینه تیم‌های پایه فعالیت خوبی دارند، ضرر نکنند. باشگاه با بازیکن قرارداد می‌بندد و بعد از آن بحث آماتوری مطرح می‌شود. ما تلاش خواهیم کرد و سعی می‌کنیم برای تیم‌های پایه‌مان شفافیتی به وجود بیاید و حق باشگاه‌هایی که تیم‌های پایه را آماده می‌کنند، ادا شود.

وی در باره جذب منشا گفت: با توجه به مشکلات ارزی که وجود دارد، جذب این بازیکن به صلاح ما نیست. در توانایی ما هم نیست که این بازیکن را جذب کنیم.

مدیرعامل باشگاه پیکان درباره بازی‌های تیم ملی در جام ملت‌های آسیا 2019 هم تصریح کرد: تیم ملی خیلی خوب، حساب‌شده و با اقتدار بازی کرده است. شرایط تیم را مثبت می‌بینم و بازیکنان خیلی رو به جلو کار می‌کنند. خیلی امیدوارم که خبرهای خوبی از این تیم برای ملت ایران داشته باشیم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره لغو جلسه مجمع این فدراسیون نیز عنوان کرد: در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال صحبت شد که با توجه به شرایط تیم ملی در جام ملت‌ها و اینکه تیم به دور از حاشیه باشد، تصمیم‌ به لغو جلسه مجمع گرفته شد.

قرار شد که در اولین جلسه هیئت رئیسه تصمیم‌گیری شود تا تاریخ جدید تعیین شود و به زمان دیگری نیفتد. مسلماً کاری خواهیم کرد که این جلسه و مجمع برگزار شود و فاصله زیادی نیفتد. برای ما قهرمانی ایران خیلی ارزش دارد. ان‌شاءالله تیم ملی به فینال برسد و ما هرچه دیرتر این جلسه را برگزار کنیم.

وی همچنین درباره موفقیت تیم‌های والیبال مردان و زنان پیکان گفت: درباره بانوان با همان برنامه‌ای که سال گذشته تنظیم کرده بودیم امسال هم جلو رفتیم و به موفقیت‌شان امیدوار هستیم. درباره تیم والیبال مردان هم باید بگویم که تقریباً با 40 درصد هزینه سال گذشته تیم را سروسامان دادیم. یکسری جوانان باتجربه آوردیم و با یک سرمربی که به لیگ و والیبال آشناست، تیم خوبی را تشکیل دادیم. ما با بازیکنان قرارداد دو ساله بستیم و برنامه‌ ما برای سال دوم و بعد است. با بازی‌های خوبی که بازیکنان ما می‌کنند خیلی امیدواریم که روی سکو برویم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج