درخشش ایمی آدامز در دنیای لین چنی
۸۱۹۷۷۱
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴
۵۳۰۲
درست است که کریستین بیل به خاطر ایفای شگفت انگیز رل دیک چنی معاون سابق رییس جمهوری آمریکا در فیلم جدید «معاون» ساخته آدام مک کی از سوی نهادها و افراد بسیاری تحسین شده اما ظریف بینان می گویند درخشش ایمی آدامز در قالب لین چنی همسر دیک چنی در جریان این فیلم نیز نباید از نظرها دور بماند.

بانی فیلم: درست است که کریستین بیل به خاطر ایفای شگفت انگیز رل دیک چنی معاون سابق رییس جمهوری آمریکا در فیلم جدید «معاون» ساخته آدام مک کی از سوی نهادها و افراد بسیاری تحسین شده اما ظریف بینان می گویند درخشش ایمی آدامز در قالب لین چنی همسر دیک چنی در جریان این فیلم نیز نباید از نظرها دور بماند. در این فیلم لین چنی زنی معرفی می شود که نه تنها به ترتیب دو دختری که حاصل ازدواج وی با دیک چنی است، اشتغال دارد بلکه زندگی سیاسی شوهرش را هم به گونه ای هدایت و کامل می کند.

درخشش ایمی آدامز در دنیای لین چنی

ایمی آدامز معترف است تحقیقات ریشه ای و مفصلی که پیرامون لین چنی انجام داد به وی کمک کرد بهترین تصویرگر این کاراکتر در فیلم «معاون» باشد. او می گوید: در جریان بررسی ها متوجه شدم او آدم دقیق و تحصیلکرده ای سیاسی آمریکا هم کار کرده است و لین چنی یک کاراکتر پیچیده اما جالب و جذاب برای به تصویر کشیدن است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج