سیگنال مثبت روحانی برای آشتی با عربستان
۸۱۹۷۹۷
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
۱۰۸۱۳
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جمع پرشور مردم در استادیوم تختی گنبد کاووس گفت: ما تمام دوستانمان در عالَم با اکثر همسایگانمان روابط برادرانه داریم، از این ترکمنستان گرفته تا قزاقستان، روسیه، جمهوری آذربایجان و تا ارمنستان، ترکیه تا عراق، کشورهای جنوبی خلیج‌فارس و تا پاکستان و افغانستان، همسایه‌های برادر و دوست ما هستند، ما با همسایگانمان بهترین روابط را داریم، با یکی، دو همسایه هم اگر مشکل داریم، ما آماده‌ایم که مشکلات را با آنها حل کنیم.

خبرگزاری مهر: حسن روحانی رئیس جمهور که با همراهی برخی از اعضای هیئت دولت به گلستان سفر کرده در جمع مردم این استان اظهار داشت: بسیار سپاسگزارم از مردم عزیز و بزرگوار استان گلستان که در واقع گلستانِ ایرانِ عزیزماست. گلستانِ ایران و ایرانِ گلستان؛ هر دو از صفای مردم، صمیمیت مردم، استقبال مردم، حضور باشکوه شما در این ورزشگاه و اظهار محبت مردم در مسیر راه تشکر می کنم؛ همواره این مردم خوب و مخلص و ایثارگر در همه صحنه ها به عنوان مردمانی شجاع، مرزدار، عاشق ایران، عاشق اسلام و انقلاب هستند.

سیگنا مثبت روحانی برای آشتی با عربستان

دو ماهواره در روزهای آینده به فضا پرتاپ می‌شود

رئیس جمهور از پرتاپ دو ماهواره به فضا در روزهای پیش رو، خبر داد و گفت: ماهواره پیام که به زودی توسط ماهواره بری که ساخت خود ماست به فضا پرتاپ می شود. هم ماهواره ساخت دانشگاه ماست و هم ماهواره‌بر؛ یعنی موشکی که این ماهواره را حمل می کند، ساخت ایثارگران، اندیشمندان و جوانان غیور این دیار است.

صهیونیست‌ها می‌خواهند ما را از پا دربیاورند؛ نخواهند توانست

وی تصریح کرد: ما تمام دوستانمان در عالَم با اکثر همسایگانمان روابط برادرانه داریم، از این ترکمنستان گرفته تا قزاقستان، روسیه، جمهوری آذربایجان و تا ارمنستان، ترکیه تا عراق، کشورهای جنوبی خلیج‌فارس و تا پاکستان و افغانستان، همسایه‌های برادر و دوست ما هستند، ما با همسایگانمان بهترین روابط را داریم، با یکی، دو همسایه هم اگر مشکل داریم، ما آماده‌ایم که مشکلات را با آنها حل کنیم. ما در یک شرایط سخت و صعب در منطقه خاورمیانه قرار گرفته‌ایم. صهیونیست‌ها می‌خواهند ما را در برابر آنچه که اهداف آنها است، از پا دربیاورند، نخواهند توانست.

رئیس‌جمهور همچنین با اشاره به تقدیم بودجه ۹۸ به مجلس شورای اسلامی گفت: در تبصره ۱۴، تبصره ۱۸، تبصره ۱۹ و تبصره ۲۱، به اقشار محروم کمک کردیم؛ اولین قدم در تبصره ۱۴ برای ادامه کمک به اقشار محروم این جامعه طراحی شده است.

روحانی اظهار داشت: برای رفع فقر مطلق ۷۰۰۰ میلیارد تومان برای سال آینده در تبصره ۱۴ اعتبار پیش‌بینی کرده‌ایم. در تبصره ۱۸ برای تحول در اشتغال که مهم‌ترین مسئله امروز اشتغال جوانان عزیز ما است و ما می‌دانیم که در این مقطع حساس، باید جوانان ما در مسیر شغل قرار بگیرند.

واکنش رئیس جمهور به سقوط هواپیمای باربری گوشت

روحانی با بیان اینکه نقل و انتقال کالا کار آسانی نیست، گفت: ما هم دام زنده و هم گوشت منجمد را وارد کشور می کنیم که متأسفانه امروز صبح یکی از هواپیماهایی که حامل گوشت بود، دچار حادثه ای شد اما همه تلاش ها انجام می شود تا رنج مردم کمتر شود.

وی با تأکید بر اینکه امروز، روز امتحان دولت به تنهایی نیست، اظهارداشت: امروز روز امتحان همه ماست و در روز سختی همه باید در کنار هم قرار گیریم و اینکه همه بنشینیم و بگوییم که دولت این کار را بکن و آن کار را بکن، درست نیست.

رئیس جمهور افزود: البته دولت به عنوان نوکر و خادم و نماینده شماست و همه تلاشش را انجام می دهد اما همه ما باید دست به دست هم دهیم.

روحانی تصریح کرد: شما فکر می کنید که اشتغال صرفا از سوی دولت ایجاد می شود در حالی که اشتغال با دولت و ملت تحقق می پذیرد و بانک باید اعتبار دهد، کشاورزان و صنعتگران ما باید تلاش کنند و بخش های مختلف کشور برای رونق اقتصادی باید کوشش کنند و این کار باید از سوی همه ما صورت گیرد.

وی تأکید کرد: طبق آیات الهی در این مقطع همه ما باید استقامت به خرج دهیم و ایستادگی کنیم.

رئیس جمهور با تأکید بر اینکه باید پیوند ما با یکدیگر مستحکم باشد، اظهارداشت: شیعه، سنی، فارس، ترکمن، بلوچ، سیستانی و همه باید به دنبال استحکام پیوندشان با یکدیگر باشند که در این صورت پیروزی و رستگاری محقق می شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 34
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1397/10/24
علی برکت الله
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
آمریکا به عراق آمده
بوی ترس می آید
صدای سازش بلند شد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
مرگ بر ال سعود
hassan.h
United Arab Emirates
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
صلح با عربستان منطقی و مطلوبست قدم مثبتی است
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1397/10/24
پشت سر مرده حرف زدن خوب نیست.
Iran, Islamic Republic of
13:02 - 1397/10/24
همه چیز رو با خودش برد !
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1397/10/24
لعنت برپدرمحمدرضاشاه
آن بی عرضه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
چون ما را وارد جنگ نکرد که الان راحت باشیم و اینقدر درد نکشیم
mahsa
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
چه ربطی به محمدرضا شاه داره دیوونه؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1397/10/24
الان همه خوبن غیر از مردم بینوا
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1397/10/24
چطور روتون میشه با ملتی که گرسنه گذاشتید در جوامع بین المللی حرف بزنید
ملت گروگان شماهاس
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۵
باز خوبه با عربستان دوست بشن حداقل عربستان خودش ثروتمنده نه مردمش مثل افغانها میان ایران نه ایران مثل سوریهو فلسطین و ...مجبور به هزینه کرد براش هست خدا شاهده من ترک نیستم اما هروقت فکرمیکنم افغانها هم آریایی هستن حالم از هرچی آریاییه بهم میخوره دوستی با کشوری مثل عربستان که اگرچه مرزهاش و دیوار کشی نکرد فنس کشی کرده بهتر از سوریه و فلسطین و افغانستان و ..است
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1397/10/24
وای خدای من ؛ سرم درد گرفت
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1397/10/24
سیگنال مثبت یا اشتباه کردیم ببخشید !!!؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
با این آرزو خواهید مرد
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1397/10/24
اصلا چرا ما باید با کشوری که خانه خدا در ان واقع شده عناد داشته باشیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
چون شیطان بر اونجا حاکم شده.خانه خدا هم نمادینه
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1397/10/24
کارمون به جایی رسیده که باید سر تظیم در مقابل کشورهایی مثل عربستان و امارات فرو بریم
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1397/10/24
یک موقع عربستان منت ایران را میکشید کاری با آبروی. این مملکت کردید. الان شما باید منت بکشید خیلی بدبخت هستید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
خیلی شخصیت مون رو پایین اوردن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۵
خب عربستان برای خودش خرج میکنه الان یه کشور ثروتمنده برعکس ما که برای کشورهای دیگه هزینه میکنه عربستان هم برای کشورهای دیگه هزینه میکنه اما اول رفاه نسبی برای مردم خودش فراهم کرده و بعدا رفته سراغ کشورهای دیگه
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1397/10/24
چی شده چی می گید دریاچه ارومیه خشک شد مردم اعتراض کردن به قدری تورم رو بردید بالا که کمر مردم شکست ویادشون رفت مامی دونیم و می فهمیم چی می شه اون پدر مادر های ما بودن که نمی دونستن زمین به دور خورشید می چرخه ما می فهمیم داداش
Germany
19:45 - 1397/10/24
شروط ترامپ را باید بپذیری تا با عربستان اشتی کنی در غیر اینصورت تسلیم در انتظارته اجباری
Iran, Islamic Republic of
21:49 - 1397/10/24
اقایان به جان خودم پول صبحانه بچه ام راندارم کجا بروم آیا بروم دزدی کنم اقای روحانی واقایان نمایندگان چه بلایی سرما دراوردید ایا عنداله بچه اقا واقای روحانی شب گرسنه میخوابند من به کجا بروم
Iran, Islamic Republic of
00:00 - 1397/10/25
فرارروبه جلوی روحانی دست وپامیزته
Iran, Islamic Republic of
01:21 - 1397/10/25
با برجام گند کشیدی به مملکت و هسته ای رو بر باد دادی به بهانه فرش قرمز پهن کردن مذاکره و رابطه با امریکا حالا نوبت این شده سرمونو جلو عربها خم کنی
Iran, Islamic Republic of
08:20 - 1397/10/25
از آقای روحانی بابت این همه زحمت جهت رفاه حال مردم و پایین آوردن نرخ تورم و بیکاری تا زیر نرخ جهانی و اختصاص بودجه های کلان جهت رفاه حال مردم تشکر می کنیم فقط خواهشا یکم بی خیال رفاه ما شوند تا ما هم مزه سختی را بکشیم و بتوانیم بیشتر قدر دان باشیم .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج