پیشنهاد وسوسه انگیز دختران سارق
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_2
لاله زار مال_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۸۲۰۴۷۸
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۱
۹۷۰۷
500 سارق و مالخر در بیست و یکمین طرح رعد پلیس بازداشت شده‌اند، متهمانی که کلکسیونی از جرایم را در پرونده خود دارند.

روزنامه ایران: 500 سارق و مالخر در بیست و یکمین طرح رعد پلیس بازداشت شده‌اند، متهمانی که کلکسیونی از جرایم را در پرونده خود دارند.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه 700 پرونده سرقت در این مرحله از طرح در دستور کار پلیس قرار گرفت، از کشف 7650 اموال مسروقه، 165 دستگاه خودرو و موتورسیکلت و انهدام 19 باند سارقان خبر داد و گفت: صاحبان 76 درصد از اموال مسروقه کشف شده، شناسایی شده و تلاش برای شناسایی دیگر مالباختگان نیز ادامه دارد. ارزش اموال مسروقه کشف شده در مرحله بیست و یک طرح رعد بالغ بر 7 میلیارد و 700 میلیون تومان است. از مجموع 500 نفر بازداشت شده در این طرح 237 نفر سابقه‌دار هستند.

رئیس پلیس پایتخت همچنین به کشف 29 سلاح جنگی، 88 قبضه سلاح سرد و بازداشت 19 نفر در این رابطه خبر داد.

دوستی برای سرقت

19 سال دارد، کافه چی است. دیپلم ریاضی‌اش را که گرفت در یک کافه در شمال تهران مشغول به کار شد. با کمک پدرش خودروی سمند لیزینگی خرید و گاهی شب‌ها که از کافه بیرون می‌آمد تا راهی خانه شود در خیابان‌های شمال پایتخت دور دور می‌کرد و در این دور دورها به دام دو دختر افتاد که او را به راه خلاف کشاندند.

با همدستانت چطور آشنا شدی؟ دو هفته پیش ساعت دو و نیم نیمه شب در حال دور دور در خیابان بودم که خودروی 206 با دو سرنشین دختر با من کورس گذاشتند. بعد دوست شدیم و آنها را به کافه‌ای که در آنجا کار می‌کردم دعوت کردم. درهمان میهمانی اول آنها به من پیشنهاد سرقت دادند. طراح این سرقت‌ها «دنیا» بود و با اینکه سنش کمتر بود اما ایده‌های خوبی داشت.

شگرد سرقت هایتان چه بود؟ گاهی اوقات «دنیا» به‌عنوان مسافر کنار خیابان به انتظار راننده‌هایی می‌ماند که خودروهایی مدل بالا داشتند. گاهی اوقات هم در آگهی روزنامه‌ها به‌دنبال شرکت‌هایی می‌گشتیم که منشی می‌خواستند. دنیا به این شرکت‌ها مراجعه و سعی می‌کرد به نحوی توجه رئیس شرکت را به خودش جلب کند.بعد با طعمه‌هایش در کافه‌های بالای شهر قرار می‌گذاشت.

چند روزی که از دوستی‌شان می‌گذشت، دنیا پیشنهاد می‌داد برای آشنایی بیشتر به خانه‌شان برود تا وضعیت مالی‌شان را ببیند و بهتر بتوانند با هم صحبت کنند. دنیا که وارد خانه می‌شد در را باز می‌گذاشت و 10 دقیقه بعد من و نیلوفر- دوست دنیا- وارد خانه می‌شدیم. با تهدید از آنها فیلم سیاه تهیه و آنها را وادار می‌کردم که در فیلم‌ها اقرار کنند که دنیا را مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند. بعد هم با همین فیلم از آنها اخاذی می‌کردیم.

چه شد که دستگیر شدید؟ آخرین مورد از مالباخته 60 میلیون تومان خواستیم. او یک میلیون تومان به ما پول داد و گفت به جای باقی پول، وسایل خانه را برداریم. ما هم کلی فرش نفیس و دوربین و ال سی‌دی و... برداشتیم اما قرار شد فردای آن روز برگردیم و با برگرداندن وسایل سرقتی 60 میلیون تومان پول را دریافت کنیم. غافل از اینکه مالباخته به تهدیدهای ما توجه نکرده بود و موضوع را به مأموران کلانتری 104 عباس آباد اطلاع داد. وقتی وارد خانه شدیم مأموران به ما دستبند زدند.

توقیف موتور یک میلیاردی

مأموران کلانتری 123 نیاوران در بحث برخورد با خودروها و موتورسیکلت‌های سنگین موفق به کشف و توقیف موتورسیکلت سنگینی شدند که ارزش مالی آن حدود یک میلیارد تومان برآورد شده است. سرهنگ عباس مرادی؛ سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت در این باره گفت: حجم موتور این وسیله نقلیهcc 1800 و مجهز به ضبط، سیستم گرمایشی، سرمایشی، GPS و... است.

سرقت لوسترهای خانه ثروتمندان

راننده خودروهای اینترنتی است. سابقه آدم ربایی دارد اما می‌گوید تبرئه شدم. این بار به اتهام سرقت لوسترهای خانه‌های ثروتمندان بازداشت شده است.

چرا لوستر سرقت می‌کردی؟ آن روز مسافری داشتم که به یکی از محله‌های شمال تهران می‌رفت. مسافرم را که رساندم از شانس بد خودروام خراب شد. درگیر تعمیر ماشین بودم به خودم که آمدم دیدم هوا تاریک شده اما بالای سرم روشن است. سرم را که بالا گرفتم با لوستر گرانقیمتی مواجه شدم که سر در یک خانه ویلایی نصب شده بود. همان لحظه جرقه سرقت به ذهنم رسید.

با لوسترها چه می‌کردی؟ کیلویی 20 هزار تومان می‌فروختم.

سابقه داری؟ یک سال قبل، زن جوانی را به همراه بچه‌اش سوار ماشینم کردم. زن جوان از من خواست مقابل بانک نگه دارم و برای انجام کاری به داخل بانک رفت. بچه‌اش داخل ماشین بود در همین هنگام پلیس راهنمایی و رانندگی از من خواست که حرکت کنم. من هم به ناچار حرکت کردم تا جریمه نشوم اما تا خیابان را دور بزنم و به محل اولم برگردم زمانی طول کشید. زن جوان با این تصور که بچه‌اش را ربوده‌ام از من شکایت کرد. دستگیر شدم تا بی‌گناهی‌ام ثابت شود به زندان افتادم.

سرباز جوان، ناجی پیرمرد

اما در میان متهمانی که بازداشت شده بودند مرد جوانی بود که قصد ربودن گوشی تلفن همراه پیرمردی را داشت که با حضور بموقع سرباز کلانتری 147 گلبرگ در این سرقت ناموفق مانده بود. سرباز جوان در رابطه با این اتفاق گفت: روز حادثه دو جوان موتور سوار را دیدم که قصد ربودن گوشی تلفن همراه پیرمردی را داشتند.

پیرمرد مقاومت می‌کرد و آنها با چاقو تهدیدش می‌کردند. ابتدا به مرکز با بی‌سیم اطلاع دادم و بعد از آن به کمک پیرمرد رفتم. اما موتورسواران با چاقو به من حمله کردند و از ناحیه پا و دست مجروح شدم. در همین هنگام گشت پلیس رسید و یکی از آنها را دستگیر کرد.

18 روز از خدمتم باقی مانده و بعد از آن هم به شهرم برمی گردم. متهم جوان نیز در این رابطه گفت: اعتیاد به مواد مخدر دارم و دو هفته قبل از زندان آزاد شدم. برای تأمین هزینه مواد مخدرم بعد از آزادی از زندان دوباره سراغ گوشی قاپی رفتم. گوشی‌ها را 200 تا 300 هزار تومان می‌فروختم و هزینه مواد مخدر می‌کردم. قبلاً هم به همین اتهام بازداشت شده بودم و با وثیقه 150 میلیون تومانی آزاد شده‌ام.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:12 - 1397/10/26
هی بازم آزادشون کنید.
Iran, Islamic Republic of
12:29 - 1397/10/26
کشورثروتمندبالا۴۰ملیون فقیریعنی چی مگه داریم مگه میش ولی اروپابا۲۰ملیون جمعیت ۳نفرردرسال زندانی ولی ایران درساعت۵۰نفرمیرن زندان ومیان مسولین مجریان ایران وبااروپا غرب مقایسه میکنن وغرب زدهها به اصطلاحدروشن فکرومهربان وخوبه چراچیزهای بدغرب ومیگین اجرامیکنیدوقانون میکنیدبرای توجیح خرابکاری کثفت کاری ولی چیزهای خوبش اصلانمیگین ...وقانون اجرانمبکنیدلعنت وحالا برین بودجه ومنابع شغل ایران وایرانی وبرای حدود۲۰ملیون افغانی کنیدبودجه بالا۲۰۰سال وبه دروغ بگین۲تا۳ملیون اتباع خارجی داریم واروپاوغرب هم پناهجوداخاک عالم توسرتون..‌عوام فریبها.
Iran, Islamic Republic of
08:34 - 1397/11/03
چه پیشرفت خوبی داریم
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1397/11/06
علت این کارهارابایست دید.اعتیادفقرگرانی بیکاری ریشه این کارهاست. هیچکس دلش نمیخواد دزدباشه همون دزدی هم ترس و اظطراب داره.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
تنورستان_فوتر
پارسیان طب - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
اورانوس_فوتر2
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ثمین_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو