سردار نقدی: سازش با غرب مشکل اقتصاد کشور را حل نمی‌کند
۸۲۱۲۵۹
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۹
۸۴۱۶
معاون فرهنگی سپاه پاسداران گفت: ما وقتی که انقلابی‌گری را کنار گذاشته و میخواهیم با روش سازشکارانه و صلح با غرب به پیروزی برسیم، مشکل اقتصاد کشور را نمی‌توانیم حل کنیم و این نوع نگاه سراب است.

خبرگزاری فارس : سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امشب در همایش بزرگداشت ۴۰ سالگی انقلاب که در مسجد علی‌بن‌حسین (ع) شهرک قائمیه اسلامشهر برگزار شد، اظهار داشت: ما وقتی که انقلابی‌گری را کنار گذاشته و میخواهیم با روش سازشکارانه و صلح با غرب به پیروزی برسیم، مشکل اقتصاد کشور را نمی‌توانیم حل کنیم و این نوع نگاه سراب است.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تبریک چهل سالگی انقلاب اسلامی گفت: اغلب انقلاب‌هایی که در جهان اتفاق افتاده‌اند شکست خوردند اما انقلاب اسلامی ایران با توکل به خداوند و بهره‌گیری از امکانات داخلی و با اتکا به جوانان به پیروزی رسیده و تاکنون پابرجا مانده است.

وی با اشاره به وضعیت کشور در دوران قبل از انقلاب اسلامی افزود: در دوران رژیم ستمشاهی علی‌رغم اینکه روزانه بالغ‌بر ۶ میلیون بشکه نفت به آمریکایی‌ها فروخته می‌شد و جمعیت کشور یک‌سوم جمعیت فعلی بود و به‌طور میانگین ۱۰ برابر درآمد نفتی امروز سهم هر ایرانی بود، وضعیت نابسامانی در کشور حاکم بود و حتی بیش از ۷۰ درصد از جمعیت کشور که اغلب در روستاها زندگی می‌کردند، از امکانات آب، برق، گاز، تلفن و جاده بی‌بهره بودند و خفقان شدید در کشور حاکم شده بود.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران تأکید کرد: انقلاب اسلامی ملت ایران را از وضعیت اسفناک دوران پهلوی نجات داد و استقلال و آزادی و مردم‌سالاری را برای مردم به ارمغان آورد و امروز اداره و سرنوشت کشور به دست مردم رقم می‌خورد درحالی‌که در دوران قبل از انقلاب عناصر خارجی فرستادگان آمریکایی برای اداره حکومت جامعه تصمیم‌گیری می‌کردند.

وی تأکید کرد: تصورات نادرست و توهم است که اگر رابطه با غرب داشته باشیم وضعیت ما بهتر از شرایط کنونی می‌شود، در انتخاب وقتی ببینید رسانه‌های دشمن از چه کسی پشتیبانی می‌کنند بهتر می‌توانید کاندیدای موردنظر خود را شناسایی و انتخاب کنید.

وی با تأکید بر اینکه ساده‌ترین مشکلی که پیش روی ملت قرارگرفته مشکلات اقتصادی است اذعان کرد: درگذشته که همه مؤلفه‌های پیشرفت و قدرت در دست شاه و رژیم پهلوی بود مردم با دستان خالی و با اتکا به خدا و ایمان و خودباوری و وحدت توانستند به اهداف خود برسند و رژیم ستم‌شاهی را شکست دهند.

سخنران ویژه مراسم چهل‌سالگی انقلاب با تأکید بر مؤلفه‌های اثرگذار در توسعه و پیشرفت کشور تأکید کرد: اقتصاد پیشرو، انرژی، مواد معدنی، نیروی انسانی، علم و نقدینگی می‌خواهد که همه این‌ها را در کشور به‌وفور داریم اما به خاطر اینکه چشمانمان را به بیگانگان دوخته‌ایم نتوانستیم در اقتصاد پیشرفت کنیم، برای رسیدن به پیروزی باید به فرمول اول جنگ برگردیم.

وی افزود: هر کشوری که تلاش کرده و به داشته‌های خود اتکا کرده در زمینه اقتصادی به شکوفایی رسیده درحالی‌که ما انقلابی‌گری را کنار گذاشته‌ایم و می‌خواهیم با روش سازشکارانه و صلح با غرب به پیروزی برسیم این نوع نگاه سراب است اقتصاد کشور ما با داشتن رابطه با غرب پیروزی نمی‌رسد، این دروغ است.

فرمانده سابق نیروی مقاومت بسیج تأکید کرد: تنها راه غلبه بر مشکلات اقتصادی کشور اتکا به توانمندی‌های داخلی و گسترش اقتصاد مقاومتی در جامعه است.

وی ادامه داد: امروز هرکسی می‌تواند انتقاد و اعتراض نسبت به همه ارکان کشور داشته باشد، مسیر و تعیین سرنوشت کشور مسیر دموکراسی و مردم‌سالاری است و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به‌عنوان منتخبین مردم می‌توانند وزیران و دولت را استیضاح و عوض کنند، اختیارات نظام در دست مردم است فقط باید درست تصمیم بگیریم.

سردار نقدی با تأکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: مشکل اقتصادی کشور با مذاکره با غرب حل نمی‌شود، برای حل مشکل اقتصاد ما فقط باید رویکرد دولت تغییر کند اگر نگاه دولت به خارج عوض شود و به جوانان داخل کشور و سرمایه‌های داخلی اتکا پیدا کند در یک ماه مشکلات اقتصادی کشور حل می‌شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1397/10/29
سانسور چی ایا این گونه نون درآوردن حلال است دست بردار و آزاده باش.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج