شما نیمه گمشده خود را پیدا کرده‌اید اگر...
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۲۲۷۵۹
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۵
۱۱۷۴۷
سالهاست که موضوع پیدا کردن نیمه گمشده خیلی جا‌ها مطرح است، اما نیمه گمشده چیست؟ ساده است؛ کسی که کاملا مناسب شما باشد، فقط شما! هرچند ایده‌ی پیدا کردن نیمه گمشده رومانتیک و جذاب است، اما واقعیت ندارد. در واقع خیلی از کارشناسان روابط، مفهوم نیمه گمشده را کاملا رد می‌کنند.

برترین ها - ترجمه از هدی بانکی: سالهاست که موضوع پیدا کردن نیمه گمشده خیلی جاها مطرح است اما نیمه گمشده چیست؟ ساده است؛ کسی که کاملا مناسب شما باشد، فقط شما! هرچند ایده‌ی پیدا کردن نیمه گمشده رومانتیک و جذاب است اما واقعیت ندارد. در واقع خیلی از کارشناسان روابط، مفهوم نیمه گمشده را کاملا رد می‌کنند.

مفهوم ِ پیدا کردن نیمه گمشده خیلی از ازدواجها را ویران کرده است. واقعیت این است که 10 یا 20 نفر روی کره زمین وجود

دارند که ممکن است مناسب شما باشند. اما اینطور نیست که دقیقا یک نفر کاملا برای شما وجود داشته باشد که پیدایش کنید و باور داشتن این مفهوم، ذهن‌تان را مسموم می‌کند.

تبعات باور داشتن وجود نیمه گمشده گسترده است زیرا ممکن است خیلی از حوادث زندگی‌تان را تحت الشعاع این باور قرار دهید. این طرزفکر می‌تواند باعث شود دیگران را خوب نبینید و نشناسید و فقط به دنبال کسی باشید که کاملا متناسب با شما باشد، بنابراین شانس‌های‌تان را امتحان نمی‌کنید.

مطمئنا شما می‌توانید کسی را پیدا کنید که تناسبات زیادی با شما داشته باشد و علائمی وجود دارد که نشان دهد شریک زندگی‌تان را پیدا کرده‌اید.

نیمه گمشده خود را پیدا کردید اگر...

حس می‌کنید او آدم مناسبی برای شماست

حس می‌کنید آدم مناسب‌تان را پیدا کرده‌اید اما دلیلش برایتان روشن نیست. فاکتورهای مهمی برای پیدا کردن شریک ایده‌آل وجود دارد که برخی از آنها حس و درونی است. گاهی اوقات باید به حس‌تان تکیه کنید. اصلا در انتخاب شریک زندگی‌تان لازم است در اعماق درون‌تان نیز حس کنید که این فرد مناسب شماست.

در زمان درستی با او آشنا شده‌اید

اگر زمانی با کسی آشنا شوید و ارتباط برقرار کنید که به تازگی رابطه‌ای را بهم زده‌اید یا هنوز به ثبات لازم نرسیده‌اید پس مطمئن باشید احتمال اینکه در انتخاب تان دچار اشتباه شوید زیاد است. اما اگر زمانی با فرد مقابل آشنا شده‌اید که هر دو در مرحله‌ای نسبتا ثابت در زندگی‌تان هستید و تحت شرایطی خاص تصمیم نمی‌گیرید، پس با خیال راحت می‌توانید سایر جنبه‌ها را بررسی کنید. توافقاتی که در دوران ثبات انجام می‌شوند قابل اطمینانند.

درکنار هم واقعا احساس راحتی می‌کنید

این یکی از مهمترین فاکتورهاست. خیلی فرق می‌کند با کسی باشید که با او راحتید و احساس آرامش می‌کنید یا با کسی باشید که چندان با هم راحت نیستید و آرامشی احساس نمی‌کنید. این علامت مهم را نادیده نگیرید.

احساسات هم را به خوبی درک می‌کنید

شما می‌توانید ذهن طرف مقابل‌تان را بخوانید بدون اینکه حتی کلمه‌ای به زبان بیاورد. این واقعا ارزشمند است و می‌تواند در بلند مدت کمک‌تان کند در شرایط دشوار و پرچالش زندگی بهتر با هم کنار بیایید. احساس پیوند روحی، بخش مهمی از یک رابطه‌ی سالم است.

نیمه گمشده خود را پیدا کردید اگر...

احساس می‌کنید قلق هم را دارید

آدمهای زیادی را ملاقات می‌کنید و خیلی‌ها اطراف‌تان هستند و اوقات خوبی را با هم می‌گذرانید. اما احساس می‌کنید «او» واقعا درک‌تان می‌کند و قلق شما در دستش است! خوب می‌داند چه چیزی خوشحال‌تان می‌کند و چه چیزی خشمگین‌تان می‌کند. خیلی مهم است که کسی تا این اندازه شما را بشناسد و درک‌تان کند.

ارزشها و اهداف مشترکی دارید

مطمئنا تفاوتهایی با هم دارید که کاملا طبیعی است اما داشتن هدف و ارزشهای مشترک چیزی است اهمیت غیرقابل انکاری در زندگی مشترک دارد. تاثیر این تشابه چیزی است که در بلند مدت نتیجه خواهد داد. داشتن اهداف و باورهای مشترک کمک‌تان می‌کند در زندگی که با هم خلق می‌کنید، شفافیت داشته باشید و دچار ابهام و سوء تفاهم نشوید.

شادی او برایتان مهم است

ممکن است طرف مقابل شما از اینکه یک بعدازظهر را کاملا با او سپری کنید خوشحال شود یا با کمکی که به او می‌کنید تا کارش را تمام کند. عامل شادی او هر چه که باشد، اگر برای شما مهم باشد که او را شاد و راضی ببینید پس واقعا عاشقش هستید!

به همدیگر احترام می‌گذارید

احترام یکی از پیچیده‌ترین و در عین حال ساده‌ترین چیزهایی است که اغلب مستقیما در موردش حرف زده نمی‌شود اما بدون تردید می‌توانید تشخیص دهید چه زمانی مورد احترام قرار گرفته‌اید و چه وقت به شما بی‌احترامی شده است. احترام متقابل، اساس یک رابطه‌ی ماندگار است.

حرفهای زیادی برای گفتن به هم دارید

طبیعی است که گاهی حرفی برای گفتن نداشته باشید اما در یک رابطه‌ی سالم باید بتوانید گهگاه گپ‌های طولانی مدت با هم بزنید و احساس کنید هنوز هم حرفهای‌تان تمام نشده! این خیلی علامت خوبیست.

می‌توانید با اختلاف نظرهای‌تان کنار بیایید

دلیلی ندارد با کسی که تناسبات زیادی با هم دارید اختلاف نظر نداشته باشید و در همه‌ی موارد با هم موافق باشید، چون اصلا امکانپذیر نیست. شما باید بدانید چگونه با نظرات مخالف هم برخورد کنید. قادر به تحمل تفاوت‌ها بودن واقعا مهم است. اگر از همین الان نتوانید با نظر مخالف طرف مقابل‌تان کنار بیایید پس شک نکنید که بعدها دچار مشکلات جدی خواهید شد.

نیمه گمشده خود را پیدا کردید اگر...

در هر شرایطی عاشقش هستید

یعنی بپذیرید که مثلا او خروپف می‌کند، وقتی بیحال و حوصله است دست به هیچ کاری نمی‌زند و وقتی مریض می‌شود درست مثل یک بچه بهانه گیری می‌کند! اگر قرار است شریک زندگی‌تان باشد باید بتوانید تحت هر شرایطی دوستش داشته باشید.

به زندگی‌تان ارزش و معنا می‌دهد

اگر به وجود نیمه گمشده باور داشته باشید پس اینطور فکر می‌کنید که «او» باید شما را «کامل» کند، اما در واقع شما وقتی کامل هستید که خود واقعی‌تان باشید. فردی که مناسب شماست، خود شما را تقویت می‌کند. یعنی می‌تواند روزهای خوب‌تان را بهتر کند و با کارهای کوچک هم شما را شاد کند. مطمئنا زندگی همیشه هم شاد و عاشقانه و بروفق مراد نیست اما اگر همسرتان کسی باشد که در هر شرایطی به زندگی‌تان ارزش و معنا بدهد، یعنی به شما کمک می‌کند کامل‌تر شوید و این نعمتی است بی‌حد و اندازه!

منبع: prevention

انتشار یافته: 23
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
08:10 - 1397/11/02
اولش همه فكر ميكنند اين تفاهما وجود داره ولي به محض اين كه دختره رو عقد ميكني و مياد تو خونت تنها چيزي كه ازت ميخواد پوله اگر هر چقدر كه بخواد بتوني بهش بدي همه چيز ارومه ولي اگر كمتر از توقعش بهش بدي كم كم زبونش دراز ميشه و شروع ميكنه بي حرمتي و بي احترامي ......بعدشم جهنم و مهريه و طلاق
پس مهريه نزنيد تا زبون دختر دراز نشه
پاسخ ها
نُسُج
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
افرررررین ، دقیقا این ابتلاء اکثریت است.
بدون نام
-
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
والا اقایون هم از خانمها جنسی میخوان.... این به اون در ...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
حرفت تا حدودی درسته ولی هستند دخترایی که کم توقع هستن و هم تو سختی و هم خوشی کنار شریکشون هستن و اونو درک میکنن
aaaa
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
با این ادب و فرهنگی که اینجا نشون دادی واقعا انتظار داری کسی باهات زندگی کنه؟ بعضیا مثل شما اخلاق بد و فرهنگ پایین خودشونو نمیبینن تازه از بقیه هم ایراد میگیرن.
صبا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
جناب همه این طوری نیستن. من خودم دوست ندارم مهریه ام رو زیاد بگیریم بهم بر میخوره. دوما من خودم به شدت از دست درازی متنفرم حتی به پدرم و یا همسرم. ترجیح میدم خودشون بهم پول بدن تا این که خودم بگم. پس همرو با هم یکی نکن لطفا.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
واقعا برات متاسفم
مهین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
مگه تو زدی؟؟
بدون نام
United States
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
مشکل از خود شما و امثال شماست؛
اونموقع که دنبال انتخاب همسر هستید به جای اینکه دنبال فردی باشید که از نظر طرز فکر ؛سطح ذهن و روش زندگی شبیه خودتون باشه ؛همه اینا رو نادیده میگیرید و فقط از روی ظاهر و مسایل غریزه همسر انتخاب میکنید! بعدشم میاید میگید چرا همسر ما فلانه و بهمانه! این بلاییه که خودتون سر خودتون میارید
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1397/11/02
گفت یافت می نشود جسته ایم ما ...آنچه یافت می نشود آنم آرزوست
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1397/11/02
شما زن بد گرفتی اقا. خیلی ها قانع و منعطف هستن. مرد رو هم به چشم پول نگاه نمیکنن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
قصد ازدواج نداری صبا ما که ندیدم همچین دختری
بدون نام
United States
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
دقیقا
موقع انتخاب همسر معیاراشون اشتباهه؛ بر اساس قیافه و نیازهای غریزه همسر انتخاب میکنن؛ بعدش شاکی ام هستن!
بلا
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۳
چندسالته صباچون؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۳
زن بد نگرفته خودش بده کرم از خودشه. وگرنه هیچ زن عاقلی مرد خوبو ول نمیکنه.
صبا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۵
من انقدر دخترای این جوری دیدم. نمیخوام از خودم تعریف کنم. اصلا خودمو میزارم کنار. ولی این جور دخترا تو خیابون پیداشون نمیشه کرد. هم ظاهرشون هم باطنشون فرق داره. اهل خودنمایی و بریزبپاش نیستن. افتاب مهتاب ندیده هستن. من انقدر سراغ دارم دختر زیبا با اخلاق با کمالات خانواده سطح بالا تحصیلات عالیه. همه چیز تموم. اما هنوز موندن تو خونه. حتی یه خواستگار هم نیست. ادم تو تعجب میمونه. فقط.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۵
انقدر این موضوع بی عدالتی در ازدواج منو ناراحت میکنه که حد و حساب نداره. سلیقه ها اعتقادات عوض شده. هر چی پلنگ تر باشی هوادار بیشتر داری. هر چی ساده تر و درسون تر تو خونه موندن. اخرشم میشه طلاق.
Iran, Islamic Republic of
00:51 - 1397/11/03
شایدم شما یه مرد خسیس و گدا صفتی که انتظار داری زن مثل قدیما همه ش کار کنه و توقع یه لقمه نون بیشتر نداشته باشه،!!!
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1397/11/03
نیمه گمشده چیه همش دروغه
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1397/11/04
شما نیمه گمشده خود را پیدا کرده اید،اگر...........به اندازه کافی پول داشته باشید....فقط همین
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1397/11/04
قدیما زن و شوهر همدیگه رو شب عروسی میدین سالهای سال با هم زندگی میکردن من فکر میکنم با محبت و گذشت و صبوری هر کسی میتونه نیمه گمشده باشه البته اگه اختلاف فقط طرز تفکر باشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
کیان برنا_فوتر