درخواست یک نماینده: مردم، بلیت هواپیما نخرند
۸۲۴۰۰۵
۰۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
۹۴۳۹
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت :فعالیت هر ساله شرکت های متخلف هواپیمایی و بروز تلاطم در بازار بلیط هواپیما نشان دهنده بی اثر بودن اقدامات سازمان هواپیمایی در برخورد با متخلفان است.

خبرگزاری خانه ملت: نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت :فعالیت هر ساله شرکت های متخلف هواپیمایی و بروز تلاطم در بازار بلیط هواپیما نشان دهنده بی اثر بودن اقدامات سازمان هواپیمایی در برخورد با متخلفان است.

سیداحسن علوی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس در واکنش به افزایش چشمگیر قیمت بلیط پروازهای هوایی، گفت: متأسفانه برخی از شرکت های هواپیمایی با توجه به در پیش بودن تعطیلات ایام 22 بهمن، قیمت بلیط پروازهای هوایی را افزایش داده اند. به طوری که با بررسی سایت های فروش بلیط می بینیم که به طور مثال بلیط پروازهای پرتردد و پر متقاضی مانند کیش یا مشهد بالای یک میلیون تومان به فروش می رسد.

نماینده مردم سنندج و دیواندره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متأسفانه هر سال شاهد هستیم که دلالان و برخی از شرکت های هواپیمایی اقدام به فروش بلیط هواپیما با قیمت های سرسام آور کرده و در این میان مسئولان سازمان هواپیمایی و وزارت راه و شهرسازی تنها به اقدامات جزئی بسنده می کنند.

وی گفت: فعالیت هر ساله شرکت های متخلف هواپیمایی و بروز تلاطم در بازار بلیط هواپیما نشان دهنده بی اثر بودن اقدامات سازمان هواپیمایی در برخورد با متخلفان است.

فعالیت چارتری ها ریشه تمام تلاطمات بازار بلیط هواپیما/وزارت راه به دنبال حذف پروازهای چارتری نیست

علوی ریشه تمام تلاطمات بازار بلیط هواپیما را فعالیت چارتری ها دانست و گفت: متأسفانه وزارت راه و شهرسازی به دنبال حذف پروازهای چارتری نیست و این مسئله موجب می شود که چارتری ها از وضعیت کنونی و نبود نظارت سوء استفاده کرده و بلیط پروازهای هوایی پرمتقاضی را تا میزان دلخواه بالا ببرند.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: سازمان هواپیمایی در اولین اقدام باید جلوی فعالیت چارتری ها را بگیرد در غیر این صورت ما هر روز باید شاهد سوداگری آن ها و بروز تلاطم در بازار فروش بلیط هواپیما باشیم.

مردم برای یکبار هم شده بلیط گران هواپیما را نخرند

وی گفت: مردم نیز در مقابله با تخلفات سهم به سزایی دارند، به طوری که اگر یک بار قیمت بلیط‌ها را نپذیرفته و نسبت به افزایش قیمت بلیط واکنش متناسب نشان دهند، آن زمان دیگر دلالان قادر به افزایش قیمت ها نخواهد بود.

ورود کمیسیون عمران مجلس به پرونده افزایش فصلی قیمت بلیط هواپیما

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس از ورود این کمیسیون به پرونده افزایش فصلی قیمت بلیط هواپیما خبر داد و گفت: مسئولان سازمان هواپیمایی باید با حضور در مجلس توضیح بدهند که چرا هیچ اقدامی برای کنترل بازار فروش بلیط هواپیما انجام نمی دهند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 22
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:32 - 1397/11/05
بلیت نخرن!مرغ وگوشت و موادخوراکی و شوینده و.... نخرن !قبر نخرن ونمیرن حالا حالاها .تا همه چی اینجوری حل بشه!اینه مملکت داریتون!
پاسخ ها
بدون نام
France
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۵
آی گفتی فقط نفس کشیدن برامون مونده
Iran, Islamic Republic of
10:44 - 1397/11/05
باشه با اسب سفر میکنیم.
پاسخ ها
منوچهر مرادی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۵
بدون بلیط هواپیما سوار بشین
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1397/11/05
با قالیچه سلیمان بریم سفر ؟ببین کیا شدن نماینده مردم گوشت نخرن مرغ نخرن پراید نخرن بلیط هواپیما نخرن گوجه نخرن ...
پاسخ ها
ب
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۵
باشه ب رین بخرین شما. همین امثال شما بخرا نمیزارین بازار درست بشه ...
Iran, Islamic Republic of
11:38 - 1397/11/05
خیلی عجیب ودردنیا بی نظیره که قیمت بلیط فروشنده تعین میکنه وهرچه دلش خواست ازمردم بگیره ،وچه اسمی گذاشته اند شناور !!مگه ماهیه شناورباشه،ساعات مناسب هر چه دلشان خواست میدن، یه قیمت فیکس ثابت مناسب بذارید نکنه خودتون هم ذینفع اید،والا کاری نداره ازوزییر وسایر مسئولین میخواهیم باین بی سروسامانی خاتمه دهند مردم هم تقصیر دارند درخارج هرچی گران کنند مردم نمیخرند لایق این ظلم ها هستیم.
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1397/11/05
مسئولین بی لیاقت که توان کنترل قیمت بلیط هواپیما را ندارند لذا به توصیه این نماینده مردم از خرید بلیط هواپیما خودداری کرده و شترها و قاطرها را برای سفرهایشان بکار بگیرند!!!
United Arab Emirates
11:56 - 1397/11/05
آهان، یعنی مثل زمان قدیم با اسب و درشکه سفر کنند؟؟ مردم که چراغ جادو نیستند همه ی ندانم کاریها و عدم نظارتها رو بردوش بکشند؟! پس این وسط سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان چکار میکنه؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1397/11/05
با کی هستید مردمان نادان
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1397/11/05
مردم برن بمیرن بهتره
بلیط نخرن
نان نخرن
ماشین نخرن
لباس نخرن
گوشت نخرن
لبنیات نخرن
وسایل خونه نخرن
خونه نخرن
و .............
چی ارزونه که مردم بخرن نماینده محترم تو بگو
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۵
بدبختی مردن هم گران شده وگرنه دور از جون همه میمردیم
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1397/11/05
همه كاري كه مردم بايد انجام بدن ، پس شماها ، براي چي ، مفت ميخورين و ... ؟!
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1397/11/05
خودتون بلیط نخرید مردم توان خرید بلط اتوبوس ندارن چه بسا بلط هوا پیما اقا نماینده از مردم حوزه خود خبر نداری چطوری زندگی می کنند
United States
13:49 - 1397/11/05
مسئله این است که جمعیت ایران انقدر زیاد است که اگر همیشه فقط بخشی از جمعیت مرفه یا جمعیت ناچار هم اجناس یا خدمات گران آنها را بخرند امورات گرانفروشان و دلالان راه میفتد و آنها نیاز به همراهی همه مردم ندارند، به عبارت دیگر بازار هدف آنها همه مردم نیستند، بگذریم که هیچوقت تاکنون اتحادی از جانب مردم دیده نشده است
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1397/11/05
خب اگه اینجوریه پراید هم نخریم. مرغ نخریم. گوشت نخریم. لوازم خانگی نخریم. مسکن نخریم. هیچی نخریم
پاسخ ها
ترسو
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۵
راي هم ندهيم !! اينو يادتون رفت ، مهمترينشه !
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1397/11/05
خب شما نماينده هم از هواپیما استفاده نمیکنید یا اینکه بلیط برای شما رایگان هست ؟
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1397/11/05
جناب نماینده تو که بایدم اینو بگی، با بلیت مفت و پول مردم هواپیما سواری میکنی
Iran, Islamic Republic of
08:57 - 1397/11/06
بدا به حال ملتی که نماینده اش امثال تو باشند. شما نماینده های چه میکنید که راهکار نخریدن و نخوردن و نپوشیدن و نرفتن و ... غیره به مردم تزریق می کنید؟؟؟؟ پس بسلامت همتون برید منزل، لالا بکنید، اونوقت خود مردم میدونن چیکار باید بکنند.((شماها بالا سر ملت، علم شدین که مفت مفت بخورین و سفرهای خارجه تون را با اهل و عیال بروید و کیف دنیا را کنید؟؟؟؟))؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.........
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1397/11/06
نمیدونم مملکت که با نخریدن ملت میخواین بچرخونین اون حقوق مفت و برای چی میگیرین همه کارها رو میندازین گردن مردم پس حقوق نجومیتون برای چیه نمیدونم
Iran, Islamic Republic of
10:53 - 1397/11/06
معیار مردم برای انتخاب این نماینده ها چیه؟ راه حل داد انیشتن و نیوتن و باقی اندیشمندان توی گور 3 دور چرخیدن!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج