شکایت از خدمات اینترنت در صدر شکایات مردمی
۸۲۵۵۹۱
۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۵
۳۹۲۴
مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری با اعلام جزئیات شکایات مردمی از خدمات ارتباطی در سامانه ۱۹۵ گفت: بیشترین شکایت مردم مربوط به حوزه اینترنت است.

خبرگزاری مهر: سید محمد امامی گفت: نتایج ارزیابی هفتگی سامانه ثبت و پاسخگوئی به شکایات ۱۹۵ نشان می‌دهد در بازه زمانی ۲۸ دی تا ۵ بهمن بیشترین شکایت مشترکان مربوط به حوزه اینترنت و کمترین شکایت مربوط به حوزه خدمات پستی است.

وی با اشاره به اینکه یکهزار و ۶۸۷ شکایت در طول هفته گذشته در سامانه ۱۹۵ ثبت شده است، افزود: در حوزه خدمات اینترنت پرسرعت ثابت بیشترین شکایت مربوط به شرکتهای مخابرات ایران، صبانت، پیشگامان توسعه ارتباطات، آسیاتک، های وب و پارس آنلاین است.

امامی درباره موضوع این شکایت‌ها گفت: شکایت‌های مربوط به حوزه اینترنت در ۵ بخش پشتیبانی، مالی، مشکلات مربوط به قرارداد، کیفیت سرویس و عدم ارائه خدمات دسته‌بندی می‌شوند که بیشترین شکایت درباره این شرکتها به مشکلات قرارداد شامل عدم جمع‌آوری سرویس و کیفیت سرعت اینترنت پرسرعت اختصاص دارد.

مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری افزود: در حوزه اینترنت اپراتورهای تلفن همراه، بیشترین شکایت مشترکان از اپراتور همراه اول مربوط به بسته‌های اینترنتی و عدم اطلاع مشترکان از فعال‌سازی بسته، در اپراتور ایرانسل مربوط به کیفیت سرویس و سرعت پائین ارسال و دریافت دیتا و در اپراتور رایتل مربوط به بسته‌های اینترنتی و تفاوت حجم استفاده شده با هزینه در نظر گرفته شده، بوده است.

امامی با اشاره به اینکه شکایت‌های مربوط به حوزه تلفن همراه در سامانه ۱۹۵ در بخشهای بسته مکالمه، بسته پیامکی، رومینگ ملی و بین‌المللی، ترافیک داخلی، سرویس ارزش افزوده، ترابردپذیری، پیامک متنی، بسته‌های ترکیبی، کیفیت مکالمه، عدم پاسخگوئی، سامانه ۸۰۰، قبض و صورتحساب و عدم آنتن‌دهی دسته‌بندی شده است، گفت: بررسیهای انجام شده نشان می‌دهد بیشترین شکایت از اپراتورهای تلفن همراه درباره عدم آنتن‌دهی، قبض و صورتحساب بوده و در شرکت ایرانسل و رایتل نیز بیشترین شکایت درباره ترابردپذیری و عدم امکان برگشت به اپراتور قبلی ثبت شده است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:32 - 1397/11/09
آذرجهرمی صبح میگه به شدت برخورد می کتم!؟روز بعد میگه بررسی شد حق باآنهابود احتمالا باز هم افزایش می یابد(بخوانید امضاطلایی!!؟؟).
Iran, Islamic Republic of
08:49 - 1397/11/09
همراه اول کلی بسته هاشو گرون کرده
بعد هم حجم نامحدود شبانه را حذف کرده

دست آخر هم میگه مردم خودشون گفتن اینجور بهتره

واقعا شما گفتید؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
10:32 - 1397/11/09
واقعا از چی می ترسید که سرعت اینترنت را میبندی توسوها
Iran, Islamic Republic of
01:39 - 1397/11/24
گران فروشی... کم فروشی... سرعت نت هم افتضاح... آقا جان ... به غیر شهرهای بزرگ و حتی شهرهای کوچکتر... مگه روستایی ها آدم نیستن؟؟؟ بسته ها هم خیلی هاش حذف شده... .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج