واکنش علمای بحرین به حکم حبس ابد شیخ سلمان
۸۲۵۹۳۸
۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۵
۳۴۴۸ 
علمای بحرین به حکم حبس ابد دبیر کل جمعیت الوفاق بحرین واکنش نشان دادند.

خبرگزاری مهر: علمای بحرین با صدور بیانیه ای به حکم حبس ابد شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین واکنش نشان دادند.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
(الَّذِینَ یُبَلِّغُونَ رِسَالَاتِ اللَّهِ وَیَخْشَوْنَهُ وَلَا یَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّهَ وَکَفَی بِاللَّهِ حَسِیبًا) الأحزاب ٣٩

همانا علمایی که برای خدا و در راه خدا کار میکنند همانگونه اند که وصفشان در آیه فوق آمده است. سرهایشان بالا ست و هیچ وقت جز در برابر خداوند سر تعظیم فرود نمی آورند، با تبلیغ رسالت الهی در عدالت گستری و نپذیرفتن ظلم و اصلاح و امر به معروف و نهی از منکر و خیرخواهی برای امت اسلام بلکه برای تمامی انسان ها به تکلیف شرعی خود عمل میکنند، که این امر آنان را در مواجهه مستقیم با طالبان شرارت و مفسدان فی الارض و خورندگان حقوق مردم قرار میدهد. جان هایشان را در دستشان میگیرند و آن را در این راه پر خطر قربانی و تقدیم خدایشان می نمایند. اگر در قلوبشان ترسی باشد آن ترس از قصور در ادای واجبات شرعی و الهی ست و نه ترس از احدی غیر از خداوند، چرا که میدانند هر آنچه غیر خدا ست مخلوقی ضیف، عاجز و از بین رونده است، و بقای آنها جز چند روزی و برپایه ای سست نیست تا روزی که منادی ندا سر دهد: «ألا لعنة الله علی الظّالمین».

شیخ علی سلمان و دیگر علما و شخصیت ها و آزادگان زن و مرد ملت با سربلندی به زندان های ظلم وارد شدند چرا که خواهان حق و عدالتند و اکنون جناب سید مجید المشعل (رییس مجلس علمای شیعیان) با سربلندی پس از گذراندن امتحانات فدا شدن و جانفشانی کردن با شکست بندهای جلادان مستکبر از زندان خارج شده و آزاد گشته است.

راه بزرگ و انقلاب ملت و حرکت مستمر آن در راه خداوند از میان این جانفشانی ها و امتحانها میگذرد و خداوند چیزی جز عزت و کرامت برای بندگانش نمیخواهد.

این راه راهی است که استحقاق جانفشانی و عطای نامنتهی دارد، پس نه حکم های حبس ابد و نه زندان ها و نه تبعید و قتل و اعدام هیچ کدام قادر نیستند این حرکت را متوقف سازند، پرچم این حرکت در اهتزاز بوده و مردان آن با پایفشاری و ایستادگی در زندان و میدان چه در داخل کشور و چه در خارج آن راه را ادامه میدهند تا زمانیکه بزودی تمامی اهداف مشروعمان تحقق یابند، باذن الله.

سلام و تحیات به رییس مجلس اسلامی علما سید مجید المشعل ، این مجاهد فدایی که با جان و کفنش از حریم دین و آیت الله عیسی قاسم دفاع نمود.

از خداوند منان فرجی نزدیک و پیروزی آشکار برای ملت عزیزمان و تمامی ملت های مستضعف و تمامی اسرا چه زنان چه مردان خواهانیم. و رحمت و رضوان الهی را برای شهدای ابرار مسالت داریم.

إنَّه نعم المولی ونعم النّصیر،
والحمد لله رب العالمین.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:44 - 1397/11/09
خووووب ، این دیگه از کجا پیداش شد .
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1397/11/09
این حرکات نمی تواند اراده ملت بحرین را در تحقق اهداف شان باز دارد بلکه آن را تسریع خواهد کرد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج