جباری: کی‌روش بلای زیادی سر استقلال آورد
۸۲۶۱۷۳
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
۷۶۹۴ 
علی جباری پیشکسوت فوتبال کشورمان به انتقاد از رفتار کارلوس کی‌روش پرداخت و گفت که این مربی دستاوری برای فوتبال ایران نداشته است.

خبرگزاری تسنیم: علی جباری درباره شکست سه بر صفر تیم ملی فوتبال ایران برابر ژاپن در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا 2019، اظهار داشت: از اول هم اعتقادی به کارلوس کی‌روش نداشتم و بارها در مصاحبه‌هایم به این موضوع اشاره کرده بودم. کی‌روش یک چیزهایی داشت، اما به لیگ ما هیچ کمکی نکرد. او باید بازیکنان را شناسایی می‌کرد و به جوانان بها می‌داد، اما دنبال این بود که چهار بازیکن دورگه به ایران بیاورد.

کی‌روش با ایران تیم‌های پیش پا افتاده را می‌برد

وی با بیان اینکه کی‌روش لیگ ایران را رها کرده بود، افزود: از کی‌روش چیزی ندیدم که در فوتبال ایران سازندگی کرده باشد. آقایان می‌گویند ایران در آسیا تیم اول است، بله وقتی تیم‌های پیش پا افتاده را ببری، امتیازت بالا می‌رود و در رنکینگ اول می‌شوی. تیم‌های ژاپن و کره‌جنوبی با بهترین تیم‌های دنیا بازی می‌کنند، شکست می‌خوردند و تجربه کسب می‌کنند و کاری به امتیازشان در آسیا ندارند.

فرگوسن 5 دستیار داشت که یکی از آنها کی‌روش بود

پیشکسوت فوتبال کشورمان تصریح کرد: تیم ملی لیاقت قهرمانی در آسیا را داشت، اما به دو تیم قوی خورد که نتوانست نتیجه بگیرد، اولی عراق بود که به تساوی رسید و دومی هم ژاپن که آن شکست را متحمل شد.

کسانی که از کی‌روش حمایت می‌کنند، مدعی هستند او دستیار الکس فرگوسن در منچستریونایتد بوده است، بله فرگوسن 5 دستیار داشت که یکی از آنها کی‌روش بود. کی‌روش چیزهایی در مربیگری داشت، اما همیشه در حال جنگ بود و این دعواها به ملی‌پوشان سرایت کرد و دیدیم در دیدار با ژاپن چه رفتاری از خودشان نشان دادند.

هشت سال پول بیت‌المال را به کی‌روش دادند، چه دستاوری داشت؟

جباری با انتقاد از عملکرد کی‌روش در تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: در حال حاضر وینفرد شفر و برانکو ایوانکوویچ سرمربیان دو تیم بزرگ استقلال و پرسپولیس هستند، شما ببینید این دو مربی چه بازدهی داشته‌اند. برانکو در چند سال اخیر نتایج خیلی خوبی با پرسپولیس گرفت و شفر هم با وجود زمان اندک حضورش، نتایجش با استقلال خوب بوده است.

این همه بازیکن از تیم فصل گذشته استقلال جدا شد، اما شفر به بازیکنان جوان بها داد و فرصت می‌خواهد تیم خوبی بسازد. شما نگاه نکنید که استقلال در حال حاضر این وضعیت را پیدا کرده، اتفاقات ابتدای فصل ارتباطی به شفر ندارد. قصد دفاع از عملکرد شفر و برانکو را ندارم، اما هشت سال پول بیت‌المال را به کی‌روش دادند و هیچ دستاوری برای فوتبال ما نداشت.

هر کسی جای کی‌روش بود، در جام ملت‌ها نتیجه می‌گرفت

«انتظار ما از تیم ملی قهرمانی در جام ملت‌های آسیا بود.» وی ادامه با بیان این جمله داد: هر کسی جای کی‌روش بود، با تیم ملی در جام ملت‌های آسیا نتیجه می‌گرفت. از اول هم به کی‌روش اعتقادی نداشتم و می‌دانستم نتیجه نمی‌گیرد. او دنبال تبلیغات برای خودش بود تا رزومه بگیرد و بگوید از فلان کشور پیشنهاد دارد. کی‌روش مانند آرتیست‌ها ژست می‌گرفت تا مردم را تحت تأثیر قرار دهد.

این همه استعداد در ایران داریم، اما هیچ کدام را شناسایی نکردند، بیشتر بازیکنان داخلی از حضور در تیم ملی ناامید شده‌اند. در گذشته رایکوف و جکیچ 70 بازیکن دعوت می‌کردند تا یک تیم خوب داشته باشیم، با برزیل بازی می‌کردیم، بایرن مونیخ به ایران می‌آمد، اما الان چه؟ همه چیز که فیگور و ژست گرفتن نیست. اگر کی‌روش خوب بود چرا در تیم‌های قبلی‌ او را حفظ نکردند؟ ما 8 سال کی‌روش را در ایران نگه داشتیم، بازدهی او چه بوده است؟ اینکه فقط جنگ راه انداخته، بازدهی می‌شود؟

کی‌روش دنبال آرتیست بازی بود

پیشکسوت فوتبال کشورمان با اشاره به اختلافات و درگیری‌هایی که فوتبال ایران دیده می‌شود، گفت: دلیل همه درگیری‌ها کی‌روش بود. او فهمیده بود چه کار کند و آدم زرنگی بود. کی‌روش در کدام تیم نتیجه گرفته است؟ آقایان می‌گویند کی‌روش دو بار پیاپی تیم ملی را به جام جهانی برده است.

یک نفر نیست به اینها بگوید الان 4 تیم به طور مستقیم و یک تیم هم از مسیر پلی‌آف می‌تواند راهی جام جهانی شود، نه اینکه تنها یک تیم از هر گروه صعود کند. این مدلی صعود کردن که هنر نیست.این آقا دنبال آرتیست بازی بود!

کی‌روش باعث شد خبرنگاران و هواداران به جان هم بیفتند

جباری ادامه داد: به بلایی که کی‌روش سر لیگ ما آورده نگاه کنید. بارها لیگ ما را تعطیل کرد. حیف پول بیت‌المال بود که 8 سال به کی‌روش دادند. کی‌روش از ایرانی‌ها سوء‌ استفاده کرد، خبرنگاران و رسانه‌ها را به جان هم انداخت، هواداران به جا هم افتادند. بین خبرنگاران بر سر کی‌روش چقدر مشکل ایجاد شده است؟

چرا فوتبال ما دو قطبی شده است؟ آیا اینها کار کی‌روش نبود؟ شفر و برانکو چه خدماتی به استقلال و پرسپولیس کردند و این آقا چه کار کرد. در 8 سال گذشته، کار کی‌روش سیاه‌کاری بود. با ژست گرفتن که نمی‌توان نتیجه گرفت. بازی‌های لیگ را تماشا نمی‌کرد و بهانه می‌آورد که هواپیماهای ایران اینطور و آنطور است. از زمین‌های تمرین ایراد می‌گرفت، آیا برانکو و شفر خارجی نیستند، چرا آنها در این زمین‌ها نتیجه گرفتند؟

انتخاب‌های او در تیم ملی سیاسی بود

وی گفت: انتخاب‌های کی‌روش سیاسی بود. 6،7 بازیکن از استقلال به تیم ملی دعوت می‌کرد، اما نهایت یک نفر بازی می‌کرد و بقیه با روحیه پایین به تمرینات استقلال برمی‌گشتند. وقتی سرمربی تیمی 6 بازیکنش را نداشته باشد، چه کار می‌تواند بکند؟

اگر این 6 ملی‌پوش بازی می‌کردند، حداقل روحیه داشتند. کی‌روش ضرباتی به استقلال زد که کسی نزده بود. او فقط دنبال این بود که هواداران به جان هم بیفتند. تمام کارهایش سیاسی بازی بود. کجای دنیا این همه پول به او می‌دادند؟ اگر روز گذشته در فرودگاه از او استقبال شده، به دلیل رسم میهمان نوازی ایرانی‌هاست، آن هم از کسی که در 8 سال اخیر خورده و چاق شده است!

سرمربی پرتغالی کاری کرد همه جان هم بیفتند

جباری با اشاره به درگیری‌های کی‌روش با برانکو سرمربی پرسپولیس، به تسنیم گفت: او این درگیری‌ها را انجام داد تا استقلال و پرسپولیس به جان هم بیفتند. این درگیری‌ها چه بازدهی برای فوتبال ما داشت؟ به شفر و برانکو نگاه کنید که چطور با احترام نسبت به هم صحبت می‌کنند.

مصاحبه شفر را ببینید که چطور از برانکو تعریف می‌کند. مگر تعریف از مربی کار بدی است؟ این آقا (کی‌روش) فقط می‌گفت من، من، من! باید دید کسانی که کنار کی‌روش به حمایت از او می‌پرداختند، چه استفاده‌ای می‌کردند. هیچ وقت ندیده بودم این همه بین خبرنگاران و هواداران فوتبال اختلاف بوجود بیاید. بین هواداران دو دستگی بود، بین خبرنگاران دو دستگی بود و تیم‌های دیگر را هم بهم ریخت.

مگر پرسپولیس قهرمان لیگ نشده بود؟ چرا فقط دو بازیکن دعوت شدند و یک نفر بازی کرد؟ چرا در لیگ ایران بازیکنی را شناسایی نکرد؟ او کاپیتان تیم ملی را با خود برد تا تنها در نشست خبری‌ها شرکت کند، پس چرا از او استفاده نمی‌کرد؟ اگر قرار به نشستن بازیکن روی نیمکت بود، دو بازیکن جوان می‌برد تا تجربه کسب کند. باید دید پشت پرده این موضوع چه چیزی بوده است.

کی‌روش بلای زیادی سر استقلال آورد

جباری در ادامه به تسنیم گفت: دلم به درد آمده که اینگونه صحبت می‌‌کنم. این آقا مدعی است که ایران بهترین تیم آسیاست، کجا بهترین بوده؟ وقتی نمی‌توانیم دو تیم آسیایی مدعی را ببریم، چه مدعی؟ شما می‌دانید استقلال چقدر از کی‌روش ضربه خورده است؟ تنها به دعوای او و برانکو نگاه نکنید، بلاهای زیادی سر استقلال آورد.

همین آقا کاری کرد که امید ابراهیمی، سیدمجید حسینی و ... از استقلال جدا شدند تا دست شفر بسته شود. اگر به بهترین شکل از این دو بازیکن استفاده می‌شد، آنها از استقلال جدا نمی‌شدند.

وی در پایان عنوان کرد: اگر در گذشته یک استقلالی سرمربی تیم ملی می‌شد یا یک پرسپولیسی، حرمت‌ها را حفظ می‌کردند. بررسی کنید با حضور کی‌روش مردم در صفحات مجازی چقدر پرخاشگر شده‌اند. او فوتبال ایران را بهم ریخت و گفت تا آب گل‌آلود است، ماهی بگیرم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 60
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:22 - 1397/11/10
اقای جباری اخه توک تادیروزازشفرهم ایرادمیگرفتی حالامیگی اون خوبه .این بد...شمااگه بیل زن بودی فکری واسه تیم میکردی....بجانظردادن ب فکزخریدبازیکن باش....کی روش یک عالیجناب بود.....اونم مثه ایویچ وقتی رفت فهمیدیم چی ازدست دادیم
پاسخ ها
شهرام فبض بخش
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
دقیقا همینطوره
پرسپولیس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
تمام حرفهای جناب جباری روقبول دارم واقعاهمین گونه بوده چقدرطرفدارای استقلال درپناه همین کی روش به برانکووکل تیم وطرفداراش توهین وجسارت کردندتاخواستیم جواب بدیم شدیم وطن فروش ضدتیم ملی بابامگه ماهمه ایرانی نیستیم؟؟؟کی دوست داره تیم ملیش ببازه؟؟هرکی دوست داره تیم ملیش نتیحه نگیره ازهرحیوونی که بگین پست تره لعنت به منافق .....
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
چی از دست دادیم؟؟چرا از حرف حق بدت میاد؟8سال کیروش چه کاری کرد؟کدوم تیم بزرگ اسیایی رو بردیم؟؟اینکه 11نفر تو هیجده قدم بزاریم و ادعا کنیم ده گل خور نخوردیم که هنر نیست،ان زمان گذشت تیمها زیاد گل میخوردن،ما به مالدیو و بوتان بیست گل زدیم،ایا الان میتونیم؟بعدش هم کار جباری که بازیکن خریدن نیست جباری باید ایرادات تیم و بگه که میگه،کدوم از حرفاش اشتباه بود؟اینکه از اسیا 4تیم مستقیم میره انتظار دارید نریم جام جهانی!!!؟کیروش با ی مشت دلال فقط پول بیت المال و خورد
Iran, Islamic Republic of
12:22 - 1397/11/10
خودتون اونموقع چیکار کردین بابا هستن ادمای اون دوره زمونه زمان شما بزن زیرش بود الان پیشرفت کرد خداییش شما چیکار کردی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
حتمن یه کاری کرده که بهش میگن سلطان علی جباری
حتمن یه کاری کرده که بهش میگن علی سرطلایی
البته توحق داری چون سنت قدنمیده ویادت نمیادومتاسفانه باباتم سنش قدنمیده که برات تعریف کنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
اتفاقن من ازآدمای اون دوره زمونه هستم علی جباری یک بازیکن کامل بود
Iran, Islamic Republic of
12:29 - 1397/11/10
این جباری کی هست اصلا ؟که داره خودشو مطرح میکنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
جباری کیه؟همونه که شما کیسه کشا بهش میگین سلطان خخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
جباری کیه؟همونه که شما کیسه کشا بهش میگین سلطان خخخخخ
...
United States
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
موری جون،، تو که به علی جباری میگی کی هست غلط میکنی راجع به فوتبال اظهار نظر میکنی...
من 35 ساله پرسپولیسیم ولی دلیل نمیشه مثل بعضیا تعصب کورم کنه...
محض اطلاع علی جباری بهترین بازیکن تاریخ تاج سابق هستش که معروف به سلطان علی جباری بود..
ایشون در کنار سلطان علی پروین شناسنامه های فوتبال ایرانن.
پس لطف کن دهنتو ببند و برو راجع به آب و هوا نظر بده. در مورد فوتبال که رفوزه شدی...
کیروش پرستا به حدی وقیح شدن که به شناسنامه های فوتبال این مملکت میگن کیه....
چ
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
من یه پرسپولیسی هستم امامتآسفم که یه ایرانی میگه علی جباری کیه ایشون سلطان علی جباری هستن یکی ازبهترین بازیکنان تیم بزرگ استقلال وتیم ملی ایران ایشون همراه دیگربازیکنان درزمان خودشان زحمات زیادی برای فوتبال ایران کشیدن توکه جباری رانمی شناسسی چرادرمورد فوتبال نظرمیدی اتفاقآبیشتر کفته هاش درست وبحق است کیروش کارش شده ایجاد دوسته گی ونفاق ودعوا بین تیمهای باشگاهی خصوصاتیم استقلال پرسپولیس وخبرنگاران وتوهین به ایرانیان وپیشکسوتان بلدبود نفاق بیندازد وحکومت کندوازآب گل آلودماهی بگیرد
باییدبهش حق داد اگه اینکارهارانمیکردنمیتوانست هشت سال بماند وپول بیت المال مارا مفت بدون بازدهی به جیب بزندوآقای کند.چون ماهشت سال دنبال دعوابودیم وکسی ازکیروش کاروجواب نخواست که بگه آقاکیروش دراین هشت سال بااینهمه دستمزد و هزینه واختیارات دستمزدملیاردی وهزینه های گزاف واختیارات تام چه کاری برای فوتبال ماکردی چه مقامی چه نشانی به ارمغان آوردی و.......
Iran, Islamic Republic of
12:35 - 1397/11/10
مراکش و کره جنوبی و شیلی و پرتغال تیم های پیش پا افتاده ای بودند .
زمانی که شما فوتبال بازی می کردید هنوز کفش فوتبال نیومده بود . تیم قدرتمند اون موقع برونئی بود . خخخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
مگه حالا و تو این دوران مدرن فوتبال تاکتیک این دلال غیر از بکش زیرش و اوت دستی و دفاع اتوبوسی بود؟ عجب به دانش جنابتان
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
جلو اونا اتوبوس چیدند و گل به خودی خودشون بود فقط
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1397/11/10
دمت گرم آقا جباری
حقا که بعد از علی پروین، سلطان خودتی
قابل توجه فتل شوالیه و طرفدارهای بی مخش که انقده سنگ کیروش دلالا به سینه میزنن
Germany
12:43 - 1397/11/10
واقعا درستە این اقا سیاه باز بود و همه هوداران را به جان هم انداخته
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1397/11/10
واقعا دمت گرم گل گفتی
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1397/11/10
تو چه پوخی باشی که قبول داشته باشیش یا نداشته باشی
پاسخ ها
...
United States
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
دهنتو ببند بی غیرت... تو و امثال تو باید جلوی اسم بزرگ جباری دست به سینه وایسید و تا دستور نداده جم نخورید...
سه دوره ای که قهرمان آسیا شدیم و هنوز داریم پزشو میدیم و 43 ساله که لافوهای پرمدعا و توخالی ای مثل کیروش نتونستن حتی بهش نزدیک هم بشن، حاصل زحمت و دلاوری امثال پروین، جباری، کاشانی، کلانی، مظلومی، بهزادی، قراب، قلیچ خانی و ... هستش

تو که سلاطین فوتبال ایران، رو نمیشناسی و بهشون توهین میکنی غلط میکنی اصلا راجع به فوتبال حرف بزنی...
اون کسی که شرافت داشته باشه و بفهمه غیرت چیه به بزرگان و اسطوره های مملکت خودش بی ادبی و بی حرمتی نمیکنه. البته مطمعنم وجود امثال تو خالی از این صفتهاست...
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1397/11/10
یه نفر پیدا شد تواین مملکت ک حرف حق رو بزنه.دمت گرم اقای جباری حرف دلمون رو زدی.کیروش کار خاصی انجام نداد تواین ۸سال فقط همه رو ب جان هم انداخت و باهمه درگیر بود.تا قبل کیروش ک این مسایل رو نداشتیم و حرمت ها حفظ میشد‌.عمق فاجعه رو تو بازی با ژاپن همه دیدن‌.دلمون خوش بود بعد ۴۳ سال تیم ملی قهرمان اسیا میشه.ببینید ک چجوری تحقیر شدیم و همه دنیا به ما خندیدن با این بازی و این ارنج.کیروش ترکیب رو دفاعی چید و هیچ برنامه واسه برد نداشت‌وقتی گل اول رو خوردیم کیروش برنامه ایی واسه گل تساوی یا برتری نداشت.یه عذر خواهی از مردم نکرد مرتیکه دلال.ب نظرم کل فدراسیون باید تغییر کنه نه فقط سرمربی.
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1397/11/10
درود بر هر جی انسان با شرف و حق گو هستش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
درودبرشرفت آقای جباری دقیقاحرف دل همه انسانهای واقع بین وراستگورازدی...!پرسپولیسی هستم ولی ازاین به بعدبه احترام شخصیت شریفی مثل جنابعالی،تیم دومم استقلاله...!فقط وفقط به احترام شما...خدا،ازت راضی باشه سلطان جباری
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1397/11/10
حرف حساب جواب نداره تا بوده تو فوتبال ما کل کل استقلال پرسپولیس بوده ولی هیچوقت وضعیت مثل الان به این وحشتناکی نبوده کیروش از جام جهانی تا الان ده روز تو ایران نبود بعد درباره همه چیز نظر میده تو که اصلا اینجا نیستی چی میگی
United Arab Emirates
13:06 - 1397/11/10
احسنت اقای جباری. حرفاتو باید با طلا نوشت
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1397/11/10
من پرسپولیسی ام ..40ساله عاشق قرمرمزم ...ولی تو این چند سال ندیده بودم طرفدارای قرمز و ابی اینگونه بهم توهین کنن ...حرفای علی اقا جباری از صف تا صدش درسته و جای هیچگونه شکی نیست...کاش این حرفا رو تعدای جوان و زود باور بشنوند و با تعمق بیشتر مسائل توجه کنن ...
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1397/11/10
اینم از سلطان جباری
آبی ها دست از این تعصب بیجا در باره کی روش بردارید
واقعاً کی روش برای ما کاری نکرد
فقط با شیوه ی بازیکن گیری خودش بازیکنان را تحریک می کرد که بروند خارج حتی تیم‌های بی کیفیت
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1397/11/10
آقای جباری خوبی؟ چی میزنی برادر؟ برو استراحت کن بابا و انقدرم عصبانی نشو خدانکرده سکته میزنیا....
United Arab Emirates
13:30 - 1397/11/10
کیروش مربی محبوب آدمهای توسری خور و بی غیرت هست
United Arab Emirates
13:30 - 1397/11/10
کیروش مربی محبوب آدمهای توسری خور و بی غیرت هست
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1397/11/10
درود و احسنت کاش این حرف ها زود تر زده میشد زمانی که پرسپولیس تنها باید با مافیای فدراسیون و کیروش میجنگید ولی تمام این ها زیر سایه کری های باشگاهی گم شد و بجای دیدن حقایق منافع گروهی و تیمی و باشگاهی در نظر گرفته شد نتایج استقلال و پرسپولیس در اسیا هزار برابر بهتر از تیم ملی بود
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1397/11/10
قابل توجه هواداران استقلال ...علی جباری پیشکسوت و اسطوره استقلال ..
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1397/11/10
اری باید کسی مربی میبود تا بازیکن جرات کند به ساک پزشک تیم. در جام جهانی جلو میلیاردها بیننده لگد بزنه. بعد بازی بعدی فیکس باشه. اره علی اقا کیروش اهل باج دادن نبود..
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
صدرحمت به اونابه ساک لگدزدن
قلچماقهاولاتهای کیروش توگوش بازیکن حریف میزنن
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1397/11/10
اگر کی‌روش اینقدر به استقلال ضربه زده پس چرا کیسه کشا اینقدر کورکورانه و ازروی لجاجت دارن ازش حمایت میکنن؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1397/11/10
بابا کیروش عقل درست حسابی نداشت به همه فوتبال ایران ضربه زد که این خیانت مقصر فردوسی پور و کفاشیان و تاج بودن
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1397/11/10
آقای علی جباری
توصیه میکنم کتاب الکس فرگوسن را بخوان تا اطلاعاتت در مورد کیروش وجایگاه او در بین دستیاران فرکوسن برایت روشن شود
از شما بعید است اینگونه صحبت کنی
فرگوسن ۵دستیار داشت شاید هم یشتر ولی همیشه یک دستیار اول داشت که در مقطعی کارلوس کیروش بود ودر مقطعی هم اقای استیو مک کلارن که بعدا سر مربی تیم ملی انگلیس شد
در دوره فرگوسن آقای کیروش اختیار تام در طراحی تمرینات وبرنامه ریزیهای مختلف داشت وفرگوسن کیروش را با استعدادترین دستیار خود در دوران مربیگریش معرفی کرده است
اگر تیم ملی ما نتیجه نگرفته است دلایل متعددی دارد که قطعا برخی از انها هم به سر مربی مربوط میشود اما منطقی نیست عقده گشایی کنیم وپس از شکست همه مشکلات را به سر مربی ارتباط داده
ودستاوردهای دوران هشت ساله اش را ندیده بگیریم
تا زمانی که تفکرات ما اینچنین است پیشرفت نخواهیم داشت چرا که بجای پیدا کردن علت مشکل ورفع آن معلول را مقصر میدانیم
Iran, Islamic Republic of
14:01 - 1397/11/10
درود بر شرفت، من هیچ تعصبی به قرمز و آبی ندارم ولی خداییش یعنی بازی کنان لیگ داخلی چه چیزی از دورگه ها و لژیونر ها کم دارند
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1397/11/10
کیروش که نور چشم کیسه ها بود !
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1397/11/10
کیروش میراث اوت دستی وجنگ ودعوا داشت فقط.باید به عراقم میباخت.همیشه بازی دوستانه تیمای درجه چند دنیارو انتخاب کرد که نبازه.هیچی حالیش نبود.فقط فوتبال دفاعی اوت دستی وترسو بازی کردن
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1397/11/10
واقعافرهنگ کیسه کشاخیلی سطح پایینه .تازمانی که یکی روی کاراست ازدکلش بالامیروندولی به محض برکنارشدن لهش میکنند.ازکوزه همان تراود که دراوست .
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1397/11/10
اینو حالا میگی؟ جناب مار موز کیسه کش؟
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1397/11/10
چرا اینو حالا میگی و قبلا بخاطر منافع باشگاه محبوبت خفه خون گرفته بودی؟
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1397/11/10
بازیکن های خوبی در تیم ملی هستند اما وقتی برنامهای نداشته باشند توپ خوب به گردش درنمیاد ....فقط برانکو
Germany
15:02 - 1397/11/10
از خودت هم بگو از مربی گری چیزی سرت میشه. ....
Iran, Islamic Republic of
15:04 - 1397/11/10
اخه اشغال روز قبل مسابقه ایران با ژاپن مگه تو مصاحبه نکردی که ای کاش با کیروش کار میکردم ؟افتاب پرست ؟خدا رو شکر که هیچی تو فوتبال نشدی
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1397/11/10
بعنوان یک پرسپولیسی بابت این صحبتهای راستین از اسطوره باشگاه استقلال تشکر می‌کنم
بخدا واقعیتها را گفت
ایشان نیازی به تعریف و تشکر کن و امثال من ندارد
اما واقعیتها را بیان کرد
الان هم.به جای نقد واقع گرایانه ، شروع به تهمت زدن به هم دیگه و فحاشی کردن نسبت به هم می‌پردازیم
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1397/11/10
حرفات درست ولی کسی باید از یک مربی مثل کی روش انتقاد کنه که خودش،یه روزمه مربی گری داشته باشه تو فقط بازیکن خوبی بودی تو که از مربی گری چیزی نمیدونی پس زر نزن تو تا دیروز همین شفر رو هم می کوبیدی
Iran, Islamic Republic of
15:52 - 1397/11/10
آقامجتبی من پرسپولیسم بخدا حال کردم باصحبتهات ولی من ازاول میدونستم کیروش ازروباه مکارتره خیلی نامرد ونمک نشناس بود احمق ترازاو مسؤلین فدراسیون مابودن که خدا میدونه چه کاسه ای زیرنیم کاسه بود که هشت سال این مفت خورعوضی رونگه داشتن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
آقامجتبی کیه؟؟
این علی جباری کاپیتان استقلال دردهه چهل وپنجاه مجتبی کیه؟چی میگی؟
بدبختی ماآدمهایی مثل توهستن که نه فوتبال رومیشناسین نه فوتبالیستهارو
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1397/11/10
اقای جباری پرسپولیسیم ولی مردی. شیر مادرت حلالت دمت گرم حرف دلمو زدی ‌. کیروش به نظر من دزدبود .مگه هرکی از دیوار بره بالا دزده
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1397/11/10
اقای جباری پرسپولیسیم ولی مردی. شیر مادرت حلالت دمت گرم حرف دلمو زدی ‌. کیروش به نظر من دزدبود .مگه هرکی از دیوار بره بالا دزده
United Arab Emirates
17:00 - 1397/11/10
طرفدارهای کی روش دوگروه هستندیکی کی روش پرست ها که بایداوناروروبه حال خودشون بگذارید اینا کی روش خداشون هست وهرحرف وانتقاد بجایی روهم برنمی تابند ایناخودشون رو به خواب زدن وفقط رنکینگ براشون مطرحه ودفاع اتوبوسی میشه تاکتیک روزاروپا گروه دوم طرفداران تیمهای رقیب پرسپولیس که بعد ازدعوای برانکو وکی روش شدن طرفدارکی روش روی لجبازی وگرنه اینا تا قبل ازاختلاف کی روش وبرانکو از دشمنان خونی کی روش بودند
Iran, Islamic Republic of
20:04 - 1397/11/10
خوب شد رفتن وقتی مدیران بی لایق استقلال رو شفر نیم فصل اول که اومد حتی بنده خدا با هیچ یک از اوضاع پ شرایط ایران اشنا نبود گفت با فلان فلان بازیکن تمدید کنید اینا اگه فردا تو جام جهانی رفتن بازی کردن دیگه پیشنهاد خدا تومنی براشون میاد اول باشگاه محتمل ضرر میشه برا نگهداریشون تا پول گرفتن از ترانسفرشون ..منهای حسینی و نورافکن که قرارداد داشت و استقلال مثلا از تراسفرش درآمد زایی کرد ولی ابراهیمی قراردادش تموم بود غفوری تموم بود به زور نگرش داشتن .....یا مثلا همین تیام که مشخص نشد اصلا قراردادش چطوری بوده یا جبارف یا عقب تر از اون قرارداد کاوه رضایی که مشروط بود ....هرکی هرکی هرکس با اینکه قرارداد داشت ول میکرد میرفت با تیم های دیگه مذاکره میکرد این نشون از مدیریت ضعیف باشگاه بوده
Iran, Islamic Republic of
01:10 - 1397/11/11
درودبرجباری.الحق که مردی.من پرسپولیسی هستم..بنازم برمردانگی ات احسن.درودبربرانکوسلام برشفر....افرین صدافرین برجباری.برانکووشفر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج