حجت‌الاسلام قمی: نفس امام(ره)، کشور را احیا کرد
۸۲۶۶۷۷
۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰
۷۸۷۹
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: نفس خمینی(ره)، این کشور را احیا کرد. ما اصلا نمی دانستیم قیام لله به چه معنی است و امام این را به ما یاد داد.

خبرگزاری مهر: حجت الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی که به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به زاهدان سفر کرده است طی مراسمی در مسجد امام رضا(ع) به سخنرانی پرداخت.

وی در این مراسم گفت: رهبر انقلاب در مورد امام جمله ای دارند که می فرمایند امام نشان دادند که علی وار زیستن افسانه نیست. لذا تا آستانه مرزهای عصمت رفتن، افسانه نیست.

وی ادامه داد: نفس خمینی(ره)، این کشور را احیا کرد. ما اصلا نمی دانستیم قیام لله به چه معنی است و امام این را به ما یاد داد.

حجت الاسلام قمی گفت: نفس امام کاری کرد که جوانان از عشرتکده ها به سر سجاده خون نشستند.

وی ادامه داد: امام غیرت ما را به جوش آورد و به رگ های خشکیده خون بخشید. امام باطن بین و ژرف اندیش بود. امام عاشق مردم بود و می فرمود من دست یکایک مردم ایران را می بوسم. باور داشت که این مردم منافع ملت را بر منافع فردی ترجیح می دهند. امام مجاهد واقعی راه خدا بود.

وی افزود: انسان های بزرگ همت های بلند دارند لذا امام جلوی زورگویی شیطان بزرگ یعنی آمریکا را گرفت. امام می فرماید ملت ایران چون صاعقه ای بر سر آمریکا فرود آمد.

حجت الاسلام قمی گفت: عظمت شخصیت امام به آرمان های او بود. دغدغه امام این بود که تا شرک و کفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم. ما می خواهیم پرچم لااله الا الله را بر فراز قلل جهان به اهتزاز دربیاوریم.

وی ادامه داد: اگر ما به امام بازگردیم، جامعه مقاوم و مستحکمی ساخته می شود که جلوی ظلم داخلی و خارجی می ایستد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج