موضع مجلس نسبت به وزارت «سعید نمکی»
۸۲۷۲۱۴
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳
۵۳۳۳
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه «نظر ما نسبت به حضور آقای نمکی در وزارت بهداشت و درمان مثبت است»، گفت که مطمئن هستم آقای نمکی می‌تواند با کمک مجلس قانون برنامه ششم در حوزه سلامت را به بهترین شکل اجرا کند.

خبرگزاری ایسنا: رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه «نظر ما نسبت به حضور آقای نمکی در وزارت بهداشت و درمان مثبت است»، گفت که مطمئن هستم آقای نمکی می‌تواند با کمک مجلس قانون برنامه ششم در حوزه سلامت را به بهترین شکل اجرا کند.

حسینعلی شهریاری اظهار کرد: آقای نمکی سابقه ریاست در دانشگاه و معاونت وزیر بهداشت را داشته است. همچنین معاون اجتماعی سازمان برنامه و بودجه بوده و به طور کلی فردی پاکدست، سالم و از جنس مردم محسوب می‌شود. مطمئن هستم آقای نمکی با کمک مجلس و کمیسیون بهداشت می‌تواند مواد قانون برنامه ششم در حوزه سلامت را به خوبی اجرایی کند.

شهریاری با اشاره به حواشی رفتن قاضی زاده هاشمی و آمدن نمکی، گفت: به آقای نوبخت گفتم که نکات مثبت عملکرد آقای نمکی و احیاناً مشکلات پیش روی او همه به حساب آقای نوبخت نوشته می‌شود. لذا لازم است کمک‌های لازم صورت گیرد که البته ایشان هم قول کمک دادند.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه «اهتمام آقای نمکی برای اجرای پزشک خانواده و سیستم ارجاع بسیار خوب است»، گفت: اجرای پزشک خانواده به معنای رضایتمندی مردم نیست اما تنها راه استقرار عدالت در سیستم سلامت محسوب می‌شود. این کار سختی است که اجرای آن چند سال طول می‌کشد. مهم آن است که هر چه سریع‌تر شروع شود که آقای نمکی در این باره عزم جدی دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1397/11/14
خواهيم ديد!!!!!! ( در مثل مناقشه نيست ) گاو نر ميخواهد و مرد كهن - نمكى ان مرد كهن نيست تحصيلات انهم انجا كه نمكى درس خوانده و سوابق كارى انجا ها كه نمكى خدمت كرده جوابگوى وزارت بهداشت نيست. تصور ميرود روحانى هم بهتر از نمكى كسانى را را پيدا كرد ولى انها نپذيرفتند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج