پلیس: افرادِ زباله‌گرد ساماندهی می‌شوند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
لایکو_3
کتاب لند_3
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۲۸۵۴۴
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۹
۵۵۹۵
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از ساماندهی افرادِ زباله‌گرد توسط پلیس خبر داد.

خبرگزاری ایلنا: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از ساماندهی افرادِ زباله‌گرد توسط پلیس خبر داد.

سرهنگ محمد بخشنده (رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ)  درباره طرح پاکسازی مناطق شوش، مولوی و هرندی گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر در این منطقه یک قرار گاه سیار ایجاد کرده است و من نیز به صورت شبانه‌روزی در این مرکز حضور دارم.

وی با اشاره به آمار معتادان متجاهر جمع‌آوری شده از این مناطق یادآور شد: تاکنون 3850 نفر جمع‌آوری شده‌اند و تعدادی از این افراد در مراکز سروش، شفق، اخوان و فشافویه پذیرش شده‌اند. تعدادی از این افراد نیز منع پذیرش هستند و از این تعداد برخی دارای بیماری‌اند و هنوز ارگان‌هایی مانند دانشگاه علوم پزشکی پای کار نیامده‌اند، تا این مشکل حل شود، البته بهزیستی اعلام کرده است آمادگی همکاری با ما را دارد، اما یک سری از این افراد که جمع‌آوری شده‌اند، قبل از هر چیز نیاز به درمان دارند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ خاطرنشان کرد: 60 خانه پلمپ شده‌اند و در تلاش هستیم تا این مکان‌هایی که به محل و پاتوق معتادان تبدیل شده‌است، برابر قانون توسط سازمان املاک تملیکی مصادره شده یا از صاحبان آنها خریداری شود و تعیین‌تکلیف شده و برگشت به شرایط قبل را نداشته باشیم.

سرهنگ بخشنده با بیان اینکه شهرداری نیز با ما در اجرای این طرح همکاری می‌کند، گفت: باید کار جهادی در خصوص این مناطق صورت گیرد و مانند پلیس که با همکاری مرجع قضایی کار جهادی درباره معتادان متجاهر در این منطقه انجام داد، شهرداری نیز باید کار جهادی انجام دهد. پلیس با حداکثر امکانات و با جدیت برای جمع‌آوری معتادان از این منطقه ورود کرده است و کوتاه هم نیامده و سازمان‌هایی که همکاری نمی‌کنند نیز باید پاسخگوی مردم باشند.

وی درباره حضور پلیس در این مناطق توضیح داد: باید دیگر دستگاه‌ها به میدان آمده و به پلیس کمک کنند، لزومی ندارد، آلونکی که به پاتوق معتادان تبدیل شده است آب و برق و گاز داشته باشد، البته ما در این محل حضور داریم و اجازه نمی‌دهیم این منطقه دوباره به شرایط قبل باز گردد و چنانچه سازمان‌های متولی به کمک پلیس نیایند، قطعا در آینده اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: دو بن‌بست در اینجاست که باید این معابر باز شود. این مناطق جزو طرح‌های تفضیلی شهرداری است و باید در اولویت آن قرار بگیرد. معتقدم پلیس در پاکسازی این مناطق تنهاست، البته برخی از سازمان‌ها مانند شهرداری با ما همکاری دارند، اما باید همانطور که گفتم اقدامات‌شان جهادی باشد.

وی ادامه داد: شهرداری نیز قول داده است که ۵ مرکز را در اختیار وزارت بهداشت قرار داده تا معتادان متجاهری که دارای کبر سن بوده یا دارای مشکلات و بیماری هستند در آنجا نگهداری و درمان شوند، امیدوارم این اقدامات به زودی انجام شده و مشکلات ما کمتر شود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ درباره ساماندهی افراد زباله‌گرد توسط پلیس گفت: افراد زباله‌گرد شامل دو بخش می‌شود، یک بخشی از آنها در مراکز جمع‌آوری زباله مشغولند که از شهرداری مجوز داشته و کارکنان آن نیز دارای اونیفورم مشخص هستند.

وی ادامه داد: پلیس با این افراد زباله‌جمع کن کاری ندارد، بلکه با مراکز غیرمجازی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، برخورد می‌کند این مراکز غیرمجاز یا باید زیر نظر شهرداری رفته و مجوزهای لازم را دریافت کنند یا اینکه پلمب شوند. همچنین افرادی که برای این مراکز غیرمجاز فعالیت می‌کنند، نیز باید ساماندهی شوند ما نمی‌خواهیم کسی را بیکار کنیم، بالاخره افراد از این طریق روزی خود را به دست می آورند. تنها کاری که ما انجام می‌دهیم این است که با همکاری شهرداری این افراد را ساماندهی می‌کنیم.

او خاطرنشان کرد: شهرداری موظف است، پلاک‌ها و گاراژهایی را که در زمینه جمع‌آوری پسماند به صورت غیرمجاز فعالیت می‌کنند را شناسایی کرده و و برای آنها پرونده تشکیل دهد، در صورتی که این گاراژها و پلاک‌ها مجوز از شهرداری دریافت کنند با مشکل مواجه نشده و می‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند، اما برخی از این گاراژها دارای مشکلاتی هستند و در آنجا نیز توزیع مواد و مصرف مواد اتفاق می‌افتد، از همین رو با دستور قضایی پس از بررسی‌های لازم این مکان‌ها نیز پلمب خواهند شد. پلیس با افراد زباله‌گردی که روزی خود و خانواده‌اش را از این طریق تامین می‌کند، کاری ندارد، بلکه فقط می‌خواهد این افراد را ساماندهی کرده تا مشخص شوند و از افرادی که معتاد بوده و خود را زباله جمع‌کن معرفی می‌کنند، اما اقدام به توزیع مواد مخدر می‌کنند، تفکیک شوند.

سرهنگ بخشنده در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: در این طرح در منازلی که خانواده حضور داشت به هیچ عنوان پلمپ صورت نگرفت. در مناطق آلوده‌ای که خانواده در آنجا حضور داشت، تذکر دادیم و طی هماهنگی با مقامات قضایی به آنها تا یک ماه فرصت دادیم تا افرادی که توانایی دارند از این منازل بروند. خانواده‌هایی نیز در این مناطق حضور دارند که به شدت به کمک نیاز دارند و بهزیستی و کمیته امداد نیز باید پای کار آمده و به این خانواده‌ها رسیدگی کنند. ۱۴۸ خانوار را شناسایی کردیم که به شدت و فوری نیاز به کمک کمیته امداد و بهزیستی دارند، این خانواده‌ها به نان شب‌شان محتاج هستند و باید به آنها رسیدگی شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1397/11/16
وای میخوان از آشغال جمع کنا هم پول در بیارن
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
به جایی اینکه برای مردم و معتادان اشتغال ایجاد کنند میخواهند ازشون پول در بیارن چه طوری میگن این محله رو از شهردای اجاره کن هر چی در اوردی نصف شو باید بدهی به دولت یا شهرداری خدایی با این نگاه میخواهید بچهای که دارن نان شب شون رو از این اشغال ها یا زباله ای تفکیکی در بیارن بگیرن اینها چی دارن یک روز هم نمیتونی جایی اینها زندگی کنید خدایی از انقلاب فقط قلاب شو ما دیدیم و برای شماها خوب بوده ولی برای مردم فقیر فقط زجر و بدبختی به ارمغان آوردید
Iran, Islamic Republic of
14:01 - 1397/11/16
بند پایانی گزارش خیلی مهمه من خودم چند سالی ساکن هرندی یا همون دروازه غار بودم واقعا بعضی خانواده ها به نون شب محتاج هستند مخصوصا خانواده هایی که بچه زیر 5 سال دارن واقعا در وضع اسفناکی هستند ، من الان دو ساله که تغییر مکان دادم ولی هنوز هم بعضی شبها خواب اونجا رو میبینم ، بخدا تا زندگی نکنی نمیتونی درک کنی حتی تصور کنی چقدر شرایط سخته ، خدا کمکشون کنه امیدوارم تمام ارگانها با همکاری دولت و شهرادی سر و سامانی بدن به اون محله و فقط خدا کنه مثل دفعه های قبلی بی گناهان تاوان افراد خرده دزد و بیمار رو ندن
Iran, Islamic Republic of
14:03 - 1397/11/16
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1397/11/16
بودجه اضافه دارین مگه بیشترشون اتباع خارجی افغانی بندازین بیرون شغلامونم اشغال کردن وهم بودجه ومنابع شغلامون گرفتن بودجه بالا۲۰۰سال مملکت مردم صرروهزینشون
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1397/11/16
این اخبار فقط بخاطر دهه فجره!!!!!""
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1397/11/16
باید زباله گردها ساماندهی شده و از آنها مالیات اخذ شود.
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
بنظرم اشغال هارو ببرن یه جای اوناروهم یه جا میشه سامان دهی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
احتمالا باید پروانه زباله گردی هم بگیرند و در قبالش پنج میلیون به حساب شهرداری واریز کنند
United Arab Emirates
15:33 - 1397/11/16
از وظایف ذاتی پلیس است که فراموش شده بود
Iran, Islamic Republic of
16:14 - 1397/11/16
یعنی از آنها هم میخواهید مالیات بگیرید یا زوج فردشان کنید
United Arab Emirates
16:52 - 1397/11/16
شغل زباله گردی رو هم رسمی کنید بلکه شهرداری ودارایی بتونن ازشون عوارض ومالیات بگیرند
Iran, Islamic Republic of
18:44 - 1397/11/16
احتمالا میخوان منطقه به منطقه کنند
Iran, Islamic Republic of
19:17 - 1397/11/16
حدقل به اینها رحم کنید
Iran, Islamic Republic of
20:05 - 1397/11/16
ساماندهی خوبه با کارت ملی هر کدام دوتا سطل زباله خخخخخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر