فیروزآبادی: اگر اراده رهبری نبود، داعش به ایران هم می‌رسید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۲۸۷۱۰
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۰
۳۲۱۶
مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با اشاره به اینکه هیچ شخصیتی در کشور همسوتر از مقام معظم رهبری با خط امام نیست گفت: اراده و درایت رهبری نبود داعش ‌به ایران هم رسیده بود.

خبرگزاری تسنیم: سرلشکر فیروزآبادی در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد در ارتباط با کادرسازی در انقلاب اظهار داشت: در دانشگاه عالی دفاع ملی بحث کادرسازی و تربیت نیرو در سطوح عالی در حال پیگیری است.

وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب نسبت به مسائل کشوری بسیار تیزبین و حساس هستند گفت: ایشان نسبت به مسائل مختلف کشور اطلاع کافی دارند و از آن برای تصمیم‌گیری درست بهره می‌گیرند.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا تصریح کرد: ایشان حوادث و اتفاقات و مشکلات در شهرها را به خوبی می‌شناسند و این حکمت آقا در اداره امور هم سبب رشد همه‌جانبه کشور می‌شود و هم انتقادی در هیچ شخصی ایجاد نمی‌کند.

فیروزآبادی تصریح کرد: آقا هیچ دلبستگی به مقام، رهبری، شغل، نام و دنیا و شهرت ندارند و هیچ زمانی ما از روز اول تا به الان چنین چیزی در وجود ایشان ندیدیم.

وی با اشاره به اینکه داعش یکی از بزرگترین توطئه‌هایی بود که دشمن طرح‌ریزی کرده بود که با حضور به موقع مدافعان حرم این توطئه کاملا تمام شد تصریح کرد: اگر اراده آقا نبود الان داعش حتی به ایران هم می‌رسید.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا ادامه داد: زمان سلطان محمود غزنوی هم شیعیان را می‌کشتند و مردان و زنان و بچه‌ها را به زنجیر می‌بستند و تا غزنین می‌کشیدند؛ آنجا هم نیمی از افراد را می‌کشتند و نیمی را به بردگی می‌گرفتند.

فیروزآبادی افزود: الان هم تروریست‌های داعشی اصلا کوچکترین رحمی به محبان اهل بیت(ع) ندارند و تمام هدف آنها این است که محبان اهل بیت(ع) را به بدترین و فجیع‌ترین نحو ممکن به شهادت برسانند.

وی با اشاره به اینکه در زمان سلطان محمود غزنوی هم آل بویه جلوی تهاجم آنها به مناطق مرکزی شیعه در ایران را گرفت تصریح کرد: داعش می‌خواست حکومت مثل عثمانی در سراسر جهان تشکیل دهد که این توطئه‌ بزرگ با درایت رهبر معظم انقلاب و ایثار و رشادت مدافعان حرم به صورت کامل از بین رفت.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا خاطرنشان کرد: حرکت مقام معظم رهبری کاملا منطبق بر دین و خط امام است و هیچ کسی را من منطبق‌تر از آقا در خط امام ندیده‌ام.

فیروزآبادی عنوان کرد: فرمایشات آقا از جنس فرمایشات امام خمینی(ره) است و این نشان دهنده همسویی افکار و اعتقادات رهبر معظم انقلاب با امام خمینی(ره) است.

وی با تاکید بر اینکه ایشان خودشان هم نسبت به این موضوع تاکید کرده‌اند که خط و راه ما خط و راه امام است ادامه داد: مشکل اداری نظام مربوط به رهبری یا نحوه رهبری یا تصمیمات رهبری نیست، رهبری در کشور ایجاد شد که انقلاب در صراط مستقیم اسلام حرکت کند و جلوی انحرافات گرفته شده و افراد به سمت صراط مستقیم هدایت شوند.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا ادامه داد: جمهوریت نظام اسلامی همین است که مردم کارها را اداره کنند و مردم هم در هر سطحی باید سلامت و اطاعت و همراهی مقام معظم رهبری را داشته باشند.

رئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح کشور با اشاره به اینکه مسئولان اجرایی و تصمیم‌گیر کشور را مردم خودشان انتخاب می‌کنند گفت: مردم که رای می‌دهند مراقب باشند کسی را انتخاب کنند که به دنبال نفسانیت نباشند.

وی ادامه داد: همین الان هم برای انتخابات‌های پیش‌رو یک سری افرادی که به دنبال کاندیدا شدن هستند به دنبال نگاه مادی و دنیوی در این عرصه قرار گرفته‌اند.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا ادامه داد: الان باید کسانی به مجلس و ریاست جمهوری برسند که انقلابی بیاندیشند و بخواهند برای اسلام ناب کار کنند، تنها در این صورت است که مشکلات در کشور کاملا برطرف می‌شود.

وی افزود: ممکن است نفسانیت انسان را در هر شرایطی دنبال کند ولی وقتی با هدف صحیح وارد کاری شده باشیم قطعا خدا هم کمک می‌کند و نمی‌گذارد آسیب زیادی در دوران مدیریت وی ایجاد شود.

فیروزآبادی افزود: مردم افرادی را انتخاب کنند که اول انقلابی باشند دوم اینکه به دنبال اسلام ناب باشند و زمانی که این موارد در شخصی باشد قطعا او از رهبری تبعیت و از فساد دوری می‌کند.

رئیس پیشین ستاد کل نیروهای مسلح کشور افزود: رهبری هم سال گذشته این موضوع را کاملا تبیین کردند که وقتی ما انقلابی حرکت کردیم موفق شدیم و هر زمان کم گذاشتیم و محافظه‌کار و لیبرال شدیم و به سمتی کشیدیم انقلاب هم کم می‌آورد.

وی ادامه داد: هیچ کسی نباید چشم به دیگری داشته باشد که چرا دیگری درست کار نمی‌کند، بلکه همه باید سعی کنیم وظیفه خود را به درستی عمل کنیم.

مشاور فرمانده معظم کل قوا به صحبت‌های آیت‌الله ناصری در ارتباط با مشکلات سیستم آموزشی کشور اشاره کرد و گفت: تمرکز استکبار بر روی آموزش عالی و وزارت آموزش و پرورش ایران است و تمام برنامه‌های خود را بر این حوزه متمرکز کرده‌اند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222