نوبخت: در شرایط سخت جنگ اقتصادی نابرابر هستیم
۸۲۹۳۴۵
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴
۷۲۷۲
 معاون رئیس‌جمهور با اشاره به روحیه مردم در زمان جنگ هشت‌ ساله گفت: در آن زمان برای سوءاستفاده نکردن دشمن عجز و لابه نمی‌کردیم، اما الان که در شرایط سخت جنگ اقتصادی نابرابر هستیم که متاسفانه آن نوع تحمل کردن کم‌رنگ شده است.

خبرگزاری تسنیم: محمدباقر نوبخت، معاون رئیس‌جمهور  امروز در آیین افتتاح سد لاستیکی پهلوان‌بست به‌عنوان بزرگترین سد لاستیکی کشور در شهرستان لنگرود اظهار داشت: استاندار گیلان با پیروی از مکتب اهل بیت(ع) و با تلاش بی‌وقفه در پی حل مشکلات استان و مردم گیلان است.

معاون رئیس‌جمهور با اشاره به دو صفت اهل‌بیت(ع) تصریح کرد: طبق قرآن اگر کسی به آن‌ها بدی می‌کرد در پاسخ، سلام و ادب می‌گفتند و اگر کسی به آن‌ها احسان می‌کرد، آن‌ها نیز به او نیکی می‌کردند.

نوبخت با اشاره به روحیه مردم در زمان جنگ هشت‌ساله افزود: در آن زمان برای سوءاستفاده نکردن دشمن عجز و لابه نمی‌کردیم اما الان که در شرایط سخت جنگ اقتصادی نابرابر هستیم، متاسفانه آن نوع تحمل کردن کم‌رنگ شده است.

وی گفت: با تأکیدی که برای ضرورت افتتاح سد لاستیکی از سوی استاندار گیلان مطرح شد، به عنوان یک ابلاغ رسمی از رئیس سازمان مدیریت‌وبرنامه‌ریزی استان درخواست می‌کنم که سد لاستیکی بعدی را که مدنظر است شناسایی کرده و کارهای اجرایی آن را سریع‌تر آغاز کنند.

رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه کشور با مخاطب قرار دادن نماینده لنگرود افزود: شما موظف هستید که مسائل و مشکلات مربوط به این منطقه را به بنده انعکاس دهید و از شما استدعا دارم که بعد از 22 بهمن برای بررسی رهاورد سفر من به لنگرود نزد من بیایید تا کارها را با قوت دنبال کنیم.

معاون رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: ظرف چند سال اخیر بیش از 2 هزار میلیارد تومان برای کارهای زیربنایی در استان سرمایه‌گذاری شده است؛ یکی از این کارهای زیربنایی افتتاح پروژه بزرگ بین‌المللی خط راه‌آهن است که از رئیس‌جمهور دعوت می‌کنیم برای این مراسم به گیلان بیایند.

نوبخت تصریح کرد: با استاندار گیلان هماهنگ کردیم که سه‌شنبه یا چهارشنبه با مسئولان راه‌آهن به تهران آمده تا اقدامات مربوط به خرید واگن‌های مناسب که در شان مردم گیلان باشد را بررسی کنیم تا سفرهای نوروزی مردم به استان‌هایی مثل تهران و مشهد از همین قطارها انجام شود.

وی با اشاره به ترافیک سنگین در محدوده منجیل اظهار داشت: ما می‌توانستیم کلا رودبار را دور بزنیم اما چون مردم رودبار معتقد بودند در صورت این کار اقتصاد منطقه تعطیل می‌شود، طرح جایگزین قرار دادیم که ضمن تردد خودروها با سرعت، اقتصاد شهر رودبار مختل نشود.

معاون رئیس‌جمهور گفت: ما مجددا 400 میلیارد تومان برای درست کردن 8 کیلومتر از منجیل به رودبار هزینه کردیم تا زیر ساخت این پروژه تکمیل شود؛ علاوه بر کارهای زیربنایی باید برای سایر اقدامات نظیر تجهیزات بیمارستان‌های منطقه در کوتاهترین زمان همت بگماریم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 28
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1397/11/18
شمافقط حرف خوب میزنیدولی عمل ندارین
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1397/11/18
این جنگ را شما راه انداختین ملت ایران با کسی جنگ ندارد تمام مردم دنیا بدند فقط شما خوبین
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1397/11/18
نوبخت که در حوزه حقوق کارکنان دولت واقعا هر سال کوتاهی می کند وحقشون را درست نمی هد ودروغ می گوید ولی امیدوارم در سایر حوزه ها راستگو باشد علی برکت الله
Germany
17:00 - 1397/11/18
تازه فهمیدید سبد کالا مستمر بگیران بهمن ماه چی شد
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1397/11/18
نگووووووووو
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1397/11/18
... .فقط مردم تحمل کنن خودتان نجومی بخورید
Iran, Islamic Republic of
17:46 - 1397/11/18
جان ها به فدایت نوبخت قدر تو را این مردم ناسپاس نمیدانن
Iran, Islamic Republic of
17:58 - 1397/11/18
جنگ بازهم جنگ
دکتر کدام جنگ؟ جنگ ندیدی..‌‌‌‌....بعداز جنگ پیدا شدی نابغه!!
بی درایتی وعدم کفایت در مدیریت شما نخبه ها،این بلایا را بر مردم نازل که.....باید کوشت الاغ بخورد ملت بدهند! انهم بادلار آزاد،نه نرخ
جهانگیری!!!!
اداره مدیریت مملکت. هنر است. که شما. ندارید،، میفهمید؟
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1397/11/18
قبل از تحریمها بانک هاتون ورشکست بودن با پول دلار و بی ارزش کردن پول ملی جبران کردید
Iran, Islamic Republic of
18:36 - 1397/11/18
نفهم خودت را با پیامبر مقایسه میکنی لعنت بر تو
Iran, Islamic Republic of
18:50 - 1397/11/18
شرایط مسئولان عوض شده برادر نوبخت. دو رو هستین، دو رو. روراست بودین قضیه فرق میکرد. اون از حرفا و سخنرانیای رئیس جمهور و وعده های بیهوده. اون از حرفای خود شما و این احوال. یادتونه از مصیبت یارانه ها نالیدین و گفتین برای افراد پر درآمد رو قطع میکنین بعد بخاطر سیاست بازی قطع نکردین و وقت انتخابات قطع شده هارو هم خواستین برگردونید رای بخرید!!! خیلی از این کارا داشتین عزیز. همین سیاه بازیا وضع مملکت رو اینجوری کرد وگرنه قبلا سختتر تحریم داشتیم.
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1397/11/18
درسته نابرابر هستیم ولی شما دولتمردان و بچه هاتون از این نابرابری چیزی نمیفهمید شما که بچه هاتون تو اور دنیا دارن کیف میکنن
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1397/11/18
اگه روحانی وافغانیا نباش پیروزمیشیم وبرعکس
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1397/11/18
اگه روحانی وافغانیا نباش پیروزمیشیم وبرعکس
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1397/11/18
ببین آدمها همه شون ثابت قدمند ولی کجا ثابت قدمند فرق میکنه پول و فهم دو نقطه متضاد در سیاستند اونی که با فهم راهش و انتخاب میکنه حاظر نیست با پول عوضش کنه
ولی اونی که با پول راهش و انتخاب کرده هر چی هم بهش در مورد مسائل توضیح بدی هیچ فایده ای نداره و آخر هم حرف خودش و میزنه حرفی که به خاطرش پول گرفته و حالا نکته اینجاست که این فشار اقتصادی فقط به اونهایی ضربه میزنه که راهشون و با منطق انتخاب کردند
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1397/11/18
میدونی ۶ ماه یا بیشتر تاخیر حقوق چیه؟ جلو خانواده ات تا حالا شرمنده شدی؟ زیر فشارمبلغ کرایه خانه قرارداشتی؟ از زن و بچه ات بابت عدم فراهم کردن امکانات خجالت کشیدی؟! رنگ زرد رخسار زن و بچه ات رو دیدی؟ نه هیچکدام رو شما احساس نمی کنید.شما فقط حرف میزنید ! روزگار جواب شما را خواهد داد.
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1397/11/18
اونی که بیشتر ضربه میبینه فقط مردمه این دولت ومجلس فقط دارن پول پارو میکنن خدا ازتون نگذره
Iran, Islamic Republic of
20:08 - 1397/11/18
اقای نوبخت شما میتوانید این هجمه را برابر کنید،ان عده ایی که در حال حاضر،با احتکار ،گرانفروشی،ضدوبندو،،،به پولهای سرشاردست پیدا میکنند همان قشری هستند که در جنگ ۸ ساله هیچ نقشی نداشتند بجز همین حرکات در ان زمان هم که بهترین زمان برای فرهنگ سازی جامعه بود دولت وقت وسیاستمداران کوتاهی کردند والان نیز ما شاهد حرکات مجدد این دسته از اعضا جامعه هستیم،ومدیران کنونی فقط بیانیه میدهندو بس اگر شکم مردم گرسنه هم باشد مردم بابرخورد بموقع روحیه میگیرند این است که مردم را زجر میدهد،لذا پیشنهادی دارم با اعلان جنگ اقتصادی بطور رسمی قانونی مصوب شود همانند قانون مبارزه با مواد مخدر اعلام گردد از این پس تمامی اموال،املاک ،خودرو ،انبار، کالا،هر مورد قاچاق،احتکا، گرانفروشی،کم فروشی،بنفع بیت المال مصادره وخاطیان تا پایان جنگ اقتصادی روانه زندان شده واز گردونه اجتماع خارج خواهند شد،ضمن انکه تمامی جریمه های نقدی وغیر نقدی را هم بایستی پرداخت نمایند،
Iran, Islamic Republic of
20:36 - 1397/11/18
این شرایط به برکت ناکارآمدی شماست
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1397/11/18
جناب نوبخت . شما در شرایط سخت هستید یا ملت . ؟؟؟ اگه میشه واضح تر بفرمایین . اگه منظورتون ملته که باید بگم بله . برای اولین بار درست گفتید . ولی اگه منظورتون شماها هستین که باید بگم کمی در اشنباه هستین . با حقوقهای نجومی کسی در فشار نیست .
Iran, Islamic Republic of
21:52 - 1397/11/18
اول باید ریشه یابی شود که چرا کشور در این شرایط قرار گرفته و بعد مدیرانی لایق و توانمند که در کشور فراوانن ، با همفکری و تدبیر کشور را نجات دهند قبل از دیر شدن و از دست رفتن فرصتهای طلایی
Iran, Islamic Republic of
21:53 - 1397/11/18
نوبخت چه خبر از گلابی برجام
Iran, Islamic Republic of
21:54 - 1397/11/18
تا وقتی که انتخاب وزرا و مدیران بر اساس پارتی و رابطه باشه نه تنها پیشرفت نمیکنیم بلکه با سرعت نور به سمت نابودی حرکت میکنیم
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1397/11/18
چه نوع جنگ اقتصادی است که یک عده از بیت المال درآمد افسانه ای دارند
Iran, Islamic Republic of
02:16 - 1397/11/19
آقای نوبخت یه دفعه هم از درخواست معلولین مظلوم بهزیستی درمنزل بگین و راهکار دهید چطوربا ماهیانه 100 وهشت تومن زجر آور تحقیر آمیز میشود زنده ماند تا زندگی تا زندگی هرشخص انسان نوع دوست عدالت مدار دردنیا قضاوت کنند.
Iran, Islamic Republic of
01:46 - 1397/11/29
کاش خدا می کرد جنگ نظامی واقتصادی درشدیدترین شروع میشد که بدانید معلولین شدید بدون درآمد چطورباماهی 100 هشت تومن زجر میکشند وبا12میلیون تومن چطور صاحب خانه شوند؟ آ قای نوبخت، آقای رییس مجلس، آقای وزیر رفاه !!!!!!!! أقای رییس کل بهزیستی، آقای پورایراهیمی درمجلس ،پاسداران مرزدار راه خاش زاهدان بادست خالی به چه تقصیری چه گناهی شهیدشدند؟ و معلولین شدید بهزیستی درمنزل بدون درآ مد به چه جرم وگناهی باید باماهیانه 100 وهشت تومن دردورنج بکشند؟ وچرا ازشدت فقر تکدگری کنند؟ تصورکنید خودتون شرایط خانواده معلول دارید که دست گدایی بسوی هموطنان آشنایان اقوام دراز برای فقط زنده ماندن ، رییس صداسیما آ قای علی عسکری چرا چرا اجازه نمی دهید این مختصردرد دل ها بگویند، چرا مانع گفتن به عرض رهبر معظم میباشند؟ چراشماره تماس مستقیم دراختیار معلولین محروم نمی گذارند؟!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج