چرا کنسرت‌های جشنواره موسیقی دو بار تکمیل ظرفیت می‌شوند؟
۸۳۱۲۸۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۹
۹۸۳۲
در حالی که چند روز پیش در یکی از سامانه‌های بلیت‌فروشی جشنواره موسیقی فجر مُهر سولد اوت (فروش کامل بلیت) بر برخی کنسرت‌ها زده شده بود، امروز مخاطبان می‌توانستند بازهم بلیت تعدادی از این کنسرت‌ها را خریداری کنند؛ موضوعی که طبعا ابهام‌هایی را پدید می‌آورد.

خبرگزاری ایسنا: در حالی که چند روز پیش در یکی از سامانه‌های بلیت‌فروشی جشنواره موسیقی فجر مُهر سولد اوت (فروش کامل بلیت) بر برخی کنسرت‌ها زده شده بود، امروز مخاطبان می‌توانستند بازهم بلیت تعدادی از این کنسرت‌ها را خریداری کنند؛ موضوعی که طبعا ابهام‌هایی را پدید می‌آورد.

پیگیری ها حاکی از این است که تعدادی از بلیت کنسرت‌های جشنواره که برای مهمانان کنار گذاشته می‌شود، باقی‌مانده و به ظرفیت بلیت‌فروشی اضافه شده است. درواقع طبق آن‌چه که برخی دست‌اندرکاران جشنواره اظهار می‌کنند، این موضوع احتمالاً به بلیت‌های مهمان مازاد برمی‌گردد که به ظرفیت بلیت‌فروشی اضافه شده‌اند.

یکی از دست‌اندرکاران فروش بلیت‌های جشنواره موسیقی در تماس ایسنا با صحه گذاشتن بر این احتمال، اذعان کرد که البته تعداد این بلیت‌ها برای هر کنسرت تعداد کمی بوده که بعداً به ظرفیت فروش بلیت‌ها اضافه شده است.

اجرای شهاب مظفری، گروه ماکان، گروه هفت، علیرضا طلیسچی و… از جمله کنسرت‌های یاد شده هستند.

سی‌وچهارمین جشنواره موسیقی فجر ۲۴ تا ۳۰ بهمن برگزار می‌شود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج