تمدید قرارداد سیمئونه با اتلتیکو مادرید
۸۳۱۶۴۷
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۲
۵۷۶۷
ساعتی پیش باشگاه اتلتیکو مادرید رسما اعلام کرد که دیگو سیمئونه قراردادش را تا سال 2022 با باشگاه تمدید کرده است.

ورزش سه: ساعتی پیش باشگاه اتلتیکو مادرید رسما اعلام کرد که دیگو سیمئونه قراردادش را تا سال 2022 با باشگاه تمدید کرده است.

 سیمئونه ژانویه 2011 بود که هدایت اتلتیکو را بر عهده گرفت و در 7 فصل گذشته توانسته این تیم را کاملا متحول کند. تیم دوم شهر مادرید حالا در میان بزرگان فوتبال اروپا جای دارد و یکی از مدعیان همیشگی در لالیگا و لیگ قهرمانان محسوب می شود.

سیمئونه که تا 2020 با اتلتیکو قرارداد داشت، در روزهای اخیر بر سر تمدید تا 2022 به توافق رسیده بود و خواهر او که ایجنتش نیز محسوب می شود، در مذاکره نهایی برای توافق بر سر برخی جزئیات بود. در قرارداد جدید که تا سال 2022 معتبر خواهد بود، دستمزد سیمئونه به 22 میلیون یورو در سال افزایش خواهد یافت و به سومین مربی دنیا از این حیث بدل می شود.

با وجود حذف اتلتیکو از کوپا دل ری به دست جیرونا و سقوط به رده سوم لالیگا پس از شکست در دربی مادرید، سران اتلتیکو اعتماد خود را به سرمربی آرژانتینی از دست ندادند و به این ترتیب سال های بیشتری او را روی نیمکت روخی بلانکوس خواهیم دید. در حال حاضر اتلتیکو در لالیگا با 7 امتیاز اختلاف نسبت به بارسا و یک امتیاز نسبت به رئال در رده سوم است و در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان نیز باید به مصاف یوونتوس برود.

تمدید قرارداد سیمئونه با اتلتیکو مادرید

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج