دستگیری باند سارقان منازل خالی از سکنه
۸۳۶۲۱۸
۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲
۱۱۴۸۴
معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری اعضای باند 9 نفره سارقان منازل خالی از سکنه با 60 فقره سرقت خبر داد و گفت: اعضا این باند با یکدیگر نسبت فامیلی دارند.

عصر ایران: سرهنگ کارآگاه "احمد نجفی" بیان داشت: با دریافت خبری مبنی بر اینکه تعدادی افراد در 2 اتاق مجردی در حوالی امام حسین به تازگی ساکن شده اند و دارای رفتار های مشکوک و تردد های شبانه دارند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره 17 پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

دستگیری باند سارقان منازل خالی از سکنه

وی بیان داشت: در تحقیقات اولیه مشخص شد که این افراد دارای نسبت فامیلی بوده و از مدت ها قبل از یکی از استان های غربی کشور به تهران مراجعه کرده و در زمینه سرقت اماکن عمومی و منازل فعالیت و همچنین به صورت مجردی در 2 اتاق در محله ای در حوالی میدان امام حسین اقامت دارند و غالبا بعد از تاریک شدن هوا سرقت های خود را انجام می دهند.

این مقام انتظامی با اشاره به هماهنگی با مقام قضائی، عنوان کرد: تیمی از ماموران اداره هفدهم به مخفیگاه متهمان اعزام و موفق شدند در یک عملیات ضربتی همه اعضای این باند را دستگیر و از مخفیگاه آنان مقادیری کابل برق سرقتی کشف کنند و متهمان برای انجام تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی منتقل شدند.

سرهنگ نجفی ابراز داشت: در بررسی های تکمیلی مشخص شد اعضا این باند که بین 30 تا 50 ساله هستند، دارای سوابق متعدد کیفری در زمینه سرقت منزل و اماکن عمومی دارند و از چند ماه پیش در حوالی میدان امام حسین سکونت داشته و پول عایدی از سرقت ها را به صورت مساوی بین خود تقسیم می کنند.

وی گفت: یکی از متهمان در بازجوئی اولیه اعتراف کرد: غالباً از نیمه های شب به بعد با همکاری یکی دیگر از اعضا این باند برای سرقت کابل های برق کنار خیابان یا کابل های برق پارک ها به قسمت های شمال و شمال شرق تهران مراجعه می کرده است.

این مقام انتظامی در ادامه ضمن اشاره به اعتراف یکی دیگر از متهمان این پرونده ، عنوان داشت: این متهم که دارای سابقه محکومیت کیفری در زمینه سرقت منزل می باشد، در بازجوئی هایی صورت گرفته اعتراف کرد: "بعد از تاریک شدن هوا در قسمت های شمال و شمال شرق تهران از جمله گاندی، ونک ، تهران پارس می چرخیدیم و خانه هایی که چراغ های آنها خاموش بود را زیر نظر می گرفتیم و بعد از اطمینان از خالی بودن این اماکن از دیوار و یا از طریق پنجره وارد می شدیم و وسایل قیمتی، طلاجات، پول نقد و ... را سرقت می کردیم"

سرهنگ نجفی با بیان اینکه سارقان در اعترافات خود اعلام داشتند که اموال سرقتی را در حوالی میدان امام حسین به 2 مالخر می فروختند، بیان داشت: با توجه به سر نخ ها و اطلاعات به دست آمده از این افراد دستگیری مالخران در دستور کار ماموران اداره 17 پلیس آگاهی قرار دارد.

سرهنگ کارآگاه نجفی با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی های صورت گرفته به بیش از 60 فقره سرقت منزل و اماکن اعتراف کرده اند، در پایان خاطر نشان کرد: به اتهامات این باند 9 نفره در شعبه 5 بازپرسی ناحیه 34 تهران رسیدگی می شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:48 - 1397/12/07
دوستان که کامنت میزاری خیلی خوب است نظرات متفاوت بخوانیم وتجربه بشه، اما بحث باهم نداشته باشیم، احترام از راه دور مجازی رعایت حقوق دیگران کنیم هموطنان شما
خورشید
Iran, Islamic Republic of
22:53 - 1397/12/07
چه فایده میرن زندان یه چند ماهی استراحت میکنن ودوباره آزاد میشن وروز از نو روزی ....
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1397/12/07
خدا لعنتتون کنه
پاسخ ها
بی نام رنجبر
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۸
خداوند لعنتششان کند.ان الله یحب التوابین.
Iran, Islamic Republic of
07:47 - 1397/12/08
اینها که هر روز مشاهده میکنیم از رسیدگی مسئولین نظام است بجای فضای علم وکار وفن آوری رسیدگی به امور مردم در سر لوحه کار مال اندوزی غارت کشور وتمامی کارها عملا از مردم گرفته شد وخودشان تمامی کارهی ساختمانی پروژه های بزرگ که رسما مال لندوزی وصاحب شدن ثروتهای کلان وبفکر مردم نبودن وتقسیم ثروت مملکت بین یک عده خاص نتیجه همینه فقر ونداری دزدی اعتیاد فحشاء وبه روز سیاه نشستن مردم است ما چیزی به نام اصلاح وباز دارندگی از جرم نداریم فقط چتد وقتی زندان وجریمه است اینها فقط خوب سخنران هستند مملت فقط شده تعریف وتمجید همایش ونمایش معرکه گیری ثروت کشور راهم که به برادران دوست وگرامی تقدیم میکنیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج