کشف بیش از ۱۴ تن مواد افیونی در گلستان
۸۳۶۳۴۶
۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۸
۱۵۳۶۴ 
فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از ۱۴ تن و ۷۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر از ابتدای سال جاری تا کنون در سطح استان گلستان خبر داد.

پایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از ۱۴ تن و ۷۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر از ابتدای سال جاری تا کنون در سطح استان گلستان خبر داد.

سردار "علی اکبر جاویدان" در گفت و گویی مبارزه با سوداگران مرگ را یکی از اولویت‌های مهم ناجا برشمرد و گفت: با اشراف اطلاعاتی و تلاش‌های بی وقفه پلیس در سطح استان، از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۱۴ تن و ۷۲۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده است.

وی با بیان اینکه این میزان از کشفیات موادمخدر در سالیان گذشته بی نظیر بوده است، خاطرنشان کرد: بیش از ۹ تن و ۸۹۵ کیلوگرم تریاک و بیش از ۲ تن و ۴۳۸ کیلوگرم حشیش طی این مدت کشف که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از ۱۰۰ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به کشف یک تن و ۷۵۰ کیلوگرم مرفین در این بازه زمانی، افزود: در این راستا ۱۰۲ قاچاقچی و بیش از ۴ هزار و ۴۰۰ خرده فروش مواد مخدر دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان گلستان بیان کرد: با تلاش ماموران انتظامی استان و در جهت زیبا سازی سطح شهر ها، بیش از ۵ هزار و ۵۰۰ معتاد متجاهر و پرخطر از سطح معابر و پارک‌ها جمع آوری و تحویل کمپ‌های ترک اعتیاد شدند.

سردار جاویدان با اشاره به انهدام ۳۳ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان گفت: پلیس گلستان در جهت حراست از امنیت و آرامش مردم با توان تلاش کرده و با اقتدار و برابر قانون با هنجارشکنان و سوداگران مرگ برخورد خواهد کرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج