چگونه مرد زندگی‌مان را عاشق نگه داریم؟
۸۳۸۴۵۲
۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳
۱۶۵۷۰
معمولا همه ما در اوایل رابطه عاطفی شور و شوق زیادی داریم اما هر چه که رابطه پیش می رود، از آتش ما نیز کاسته می شود. این رفتار در میان آقایان رواج بیشتری دارد. شما در ابتدای رابطه می بینید که مرد زندگی تان برای به دست آوردن شما دست به هر کاری می زند اما رفته رفته رفتارهای او تغییر می کند و همین باعث می شود که شما به عشق و علاقه او شک کنید.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: معمولا همه ما در اوایل رابطه عاطفی شور و شوق زیادی داریم اما هر چه که رابطه پیش می رود، از آتش ما نیز کاسته می شود. این رفتار در میان آقایان رواج بیشتری دارد. شما در ابتدای رابطه می بینید که مرد زندگی تان برای به دست آوردن شما دست به هر کاری می زند اما رفته رفته رفتارهای او تغییر می کند و همین باعث می شود که شما به عشق و علاقه او شک کنید. اما آیا می ‌توان کاری کرد که آن شور و شوق برای همیشه در مرد زندگی تان باقی بماند؟ اگر می خواهید که مرد زندگی تان را تا همیشه عاشق نگه دارید، به نکاتی که در ادامه برایتان آورده ایم عمل کنید.

چگونه مرد زندگی مان را عاشق نگه داریم؟

همیشه در دسترس نباشید

شاید فکر کنید که با توجه کردن مدام به یک مرد، می توانید دل او را به دست آورید اما تحقیقات چیز دیگری را ثابت کرده است. در واقع آقایان به سمت خانم هایی جذب می شوند که دور از دسترس باشند. این موضوع نه تنها در ابتدای آشنایی، بلکه در رابطه های بلند مدت هم کارساز است. البته ما نمی گوییم که او را به کل نادیده بگیرید، اما توجه بیش از حد هم او را از شما دور می کند. بنابراین بد نیست که گاهی برای او دور از دسترس باشید.

دل اطرافیانش را به دست آورید

یکی از کارهایی که شما را برای جلب توجه طرف مقابل تان می توانید انجام دهید این است که دل اطرافیانش را به دست آورید. اگر خانواده و دوستان او ارتباط خوبی با شما برقرار کنند، او نیز تحت تاثیر حرف های آنها قرار خواهد گرفت  و برای از دست ندادن شما، همیشه تلاش خواهد کرد. اما فکر کنید که شما به دل اطرافیانش ننشینید، آیا او می تواند در مقابل حرف های عزیزترین های زندگی اش دوام بیاورد. مطمئنا یک روزی او نیز تحت تاثیر حرف های اطرافیان، رفتارش با شما را نیز تغییر خواهد داد.

به حالت چهره تان دقت کنید

زمانی که ما در کنار افراد شاد و پر انرژی هستیم، طبیعی ست که انرژی مثبت آنها به ما منتقل می شود و ما نیز احساس خوبی پیدا خواهیم کرد. ارتباط با افراد شاد و سرزنده در واقع اعتیادآور است. تحقیقی در این زمینه انجام شده که این موضوع را ثابت کرده است. در این تحقیق به 1000 نفر عکس هایی از جنس مخالف را نشان دادند و از آنها خواستند که جذاب ترین ها را شناسایی کنند. نتیجه این مطالعه ثابت کرد که افراد به چهره هایی که لبخند بر لب داشتند یا شاد و پر انرژی بودند، بیشتر جذب شدند. بنابراین شما نیز زمان هایی که در کنار شریک زندگی تان هستید، سعی کنید که لبخند بر لب داشته باشید و به او انرژی مثبت دهید، در این صورت او نیز دوست دارد که زمان بیشتری را در کنار شما بگذراند.

با دوستان او ارتباط خوبی برقرار کنید

آیا شما می توانید شریک زندگی تان را وادار کنید که دور دوستانش را خط بکشد؟ خیر. پس بهتر است که با آنها ارتباط خوبی برقرار کنید. آقایان در زمینه روابط عاطفی، به نظر دوستان شان بسیار تکیه می کنند. پس اگر می خواهید که دل شریک زندگی تان را به دست آورید، باید با دوستان او نیز در ارتباط باشید. اما اگر دوستان او فکر کنند که شما بی ادب، مغرور یا... هستید، به تدریج خواهید دید که شریک زندگی تان نیز به دلیل همان رفتارها، از شما فاصله خواهد گرفت.

چگونه مرد زندگی مان را عاشق نگه داریم؟

کارهای خوب او را بی جواب نگذارید

سیستم پاداش دادن نه تنها در کار، بلکه در روابط عاطفی نیز جواب می دهد. زمان هایی را که در محیط کار پاداش گرفته اید، به یاد آورید، آیا خوشحال نبودید؟ آیا انگیزه تان برای کار بیشتر نشد؟ شما باید این ترفند را در رابطه عاطفی تان نیز به کار گیرید. بدین معنی که هر بار شریک زندگی تان کار خوبی انجام داد که موجب خوشحالی شما شد، به او پاداش دهید. البته لازم نیست که هر بار برای جبران محبت های او برایش یک بلیط کنسرت بخرید، گاهی با یک «ازت ممنونم» یا در آغوش گرفتن هم می توانید قدردانی تان را به او نشان دهید.

او را به خود عادت دهید

حتما می دانید که ترک عادت سخت است، پس برای نگه داشتن رابطه عاطفی تان، می توانید که او را به کاری عادت دهید. به عنوان مثال هر روز سر یک ساعتی با او به پیاده روی بروید یا این که هر روز صبح برای او پیغام صبح بخیر بفرستید، در این شرایط او هر روز سر یک ساعت به خصوص منتظر شما خواهد بود و اگر شما نباشید، برایش سخت خواهد گذشت. به بیان دیگر، طوری رفتار کنید که او نتواند زندگی را بدون شما تصور کند.

از او کمک بخواهید

آقایان دوست دارند که قهرمان زندگی خانم هایشان باشند، بنابراین شما باید این حس را در طرف مقابل تان ایجاد کنید. به عنوان مثال برای کارهای سخت از او کمک بگیرید یا اگر ماشین تان خراب شد، اولین نفر به او زنگ بزنید و... هر چه بیشتر او احساس کند که برای زندگی شما مفید است، بیشتر دلبسته شما خواهد شد. بر عکس، اگر مردی ببیند که هیچ نقشی در زندگی زن زندگی اش ندارد، دیر یا زود او را ترک خواهد کرد.

چگونه مرد زندگی مان را عاشق نگه داریم؟

شباهت های شخصیت تان را به زبان آورید

اگر چه خیلی ها می گویند که تفاوت ها جذابیت می آورد اما در واقعیت چنین نیست. تحقیقات نشان داده زوج هایی که مشترکات بیشتری با هم دارند، رابطه طولانی مدتی را با هم تجربه خواهند کرد. در واقع در شرایطی که دو نفر شخصیت های مشابهی داشته باشند، بهتر همدیگر را درک می کنند. بنابراین اگر می بینید که در زمینه ای با شریک زندگی تان وجه مشترک دارید، آن را به زبان آورید.

تمام جزییات زندگی تان را به او نگویید

اگر چه شما طرف مقابل تان را دوست دارید و دلتان می خواهد که او را حتی از جزییات زندگی تان هم آگاه کنید، اما بهتر است که دست نگه دارید. اگر شما کمی از زندگی تان را مثل یک راز نگه دارید، او برای کشف شما تمایل بیشتری نشان خواهد داد. بنابراین خیلی هیجان زده نشوید و پرده از راز زندگی تان، به خصوص در اوایل رابطه، برندارید. اجازه دهید که شریک زندگی تان برای شناختن شما، تلاش کند. آقایان چیزهایی را که با تلاش به دست می آید، بیشتر دوست دارند.

مدام در مورد او صحبت نکنید

زمانی که ما به چیزی یا فردی علاقمندمم، طبیعی ست که دوست داریم مدام در مورد آن صحبت کنیم اما این کار می تواند گاهی دردسرساز شود. به عنوان مثال شما شریک زندگی تان را دوست دارید، از این رو پیش خانواده، دوستان و حتی آرایشگرتان مدام از او صحبت می کنید. این رفتار شما رفته رفته باعث می شود که نتوانید جز او روی فرد یا چیز دیگری تمرکز کنید. رفتارهایی به این شکل، از شما به تدریج فردی وابسته می سازد.، در حالی که آقایان از خانم های مستقل بیشتر خوششان می آید. پس بهتر است که جلوی احساسات تان را بگیرید و در بیان آن اغراق نکنید.

منبع: thetalko

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 26
در انتظار بررسی:0
Netherlands
12:45 - 1397/12/21
مردا عاشق نمی مونن حالا هر کاری بکنیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۱
ذات همه انسانها (چه زن چه مرد ) شبیه همه ؛
و همه انسانها اگه درست تربیت شده باشن از عشق واقعی خوششون میاد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
عشق یک فانتزیه و زمان محدودی داره.به جای اینکه زندگیتون رو بگذارید تا مردی عاشقتون بشه و بمونه منطقی و عاقلانه زندگی کنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۳
اره والا
Netherlands
13:38 - 1397/12/21
رابطه مراقبت می خواد، هیچکی الکی عاشق نمی شه. یاد بگیرین
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1397/12/21
دروغ بعضی از مردا بی احساس هستند خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1397/12/21
این موارد برای آقایان خارج از کشور و کشورهای پیش رفته است. در نظام مردسالاری ایران یک مرد هر کاری دلش بخواهد میکند و هر زمان عشقش کشید میرود سراغ یک نفر دیگر.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۱
حرف شما درسته ؛ ولی تو چنین جامعه ای که به دلیل مردسالاری مردها توش بد تربیت میشن؛ زنها باید با چشم باز انتخاب کنن و هر مردی رو انتخاب نکنن
Iran, Islamic Republic of
14:38 - 1397/12/21
برای عاشق نگه داشتن یک طرف به جزییاتی که شخص مقابل در زندگی رعایت میکند احترام بگذارید مثل نوشیدن چای در استکان کمر باریک و یا ......!!!!!شاید خنده دار باشه ولی خیلی مهمه حالا چه مرد باشد و چه زن
پاسخ ها
الی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
دقیقا
همسر من تو فنجانهای آرکوپال چای میخوره،واصلااستکان شیشه ای دوست نداره، چایش باید کمرنگ باشه. یامثلا توغذا، سینه ی مرغ دوست نداره وحتماباید ران باشه.وخیلی نکات دیگه.بارعایت کردن اینا طرفت معتادت میشه.من بارها متوجه شدم که مادرشوهرم برای همسرم چای ریخته،همسرم میگه اگه الی بود عمرا تو این لیوان برام چایی میاورد!
البته باید یسری کارهای اعتیاد آور هم انجام بدی. مثلا من موقع غذاخوردن به غذاش ناخونک میزنم، یا سرسفره هرجاباشیم بایدکنارهم بشینیم،یاساعت مشخصی بهش ی پیام میدن،یاهمیشه وقتی میره حموم، حولشو براش گرم میکنم. اینا نکات ریزی هستن که رعایتش شدیدااعتیادآوره.مثلا ممکنه من خونه نباشم بره دوش بگیره بعدش زنگ میزنه که نبودی حولمو گرم کنی...
یااگه ازش تومهمونی جدابشینم تمام سعیشو میکنه که کنارم باشه!
البته ماهم پاش بیفته حسابی دعوامیکنیم وتا یه هفته ممکنه حرفم نزنیم باهم.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
الی جان است اون هم ذره ای از کار هایی که تو دوست داری رو انجام میده برات؟ یافقط تعریف می کنه؟

اگر نه شما داری کلفتیشو میکنی
بی نام
Germany
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
چه جالب من هم برای شوهرم دقیقااین کارای الی رو میکنم ولی یه تفاوت داریم ما هیچوقت نشده باهم قهرکنیم قهربدترین تنبیه ممکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
آخییی خوش به حالتون الی خانوم . یه کم بیشتر بگید تروخدا ماهم یاد بگیریم الان من و همسرم دعوا کردیم دارم دق میکنم هم حق رو به خودم میدم هم از اینکه ناراحتش کردم مثل چی پشیمونم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
الی خانوم یاد ما هم بده
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1397/12/21
بالاخره کدومش برترین ها ؟
یه بار می نویسی مردها از زن های وابسته خوششون نمیاد ،
یه بار می نویسی مردها دوست دارن قهرمان زندگی زنشون باشند

تکلیف چیه ؟
پس آقایون هم بهتره بدانند زن هایی که خیلی پیشرفته و مستقل اند معمولا حرف گوش کن نیستند ،از امر و نهی هم اصلا خوششان نمیاد حالا اگر خانواده ی قدرتمندی هم داشته باشند که دیگه بدتر !
میگم زنها بر ن سر کار بعد. درآمدشان رو بدن دست شوهرشون بگن من بلد نیستم تو خرج کن فکر کنم خیلی دیگه راضی باشن، خوبه ؟


ببینید در چه حدی هستید بعد زن انتخاب کنید ،همه تون جنیفر لوپز نخواهید !!!
Iran, Islamic Republic of
20:13 - 1397/12/21
مي ترسم ارتباطتون اينقدر با دوستش خوب بشه كه با اونا به تفاهم برسيد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
خخخخخخ جالب بود
Iran, Islamic Republic of
23:09 - 1397/12/21
کاربر اخر لایک ، بهت افتخار میکنم خیلی خوب گفتی
Iran, Islamic Republic of
09:15 - 1397/12/22
اين موارد براي مرداي ايراني صدق نميكنه
مرداي ايراني قدر داشته هاشون رو نمي دونن و همشون پرتوقع و خودبين هستن و چشمشون دنبال ديگرانه
هرچقدر هم تلاش كني فايده اي نداره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1397/12/22
لطفا مطلب بدی رو با عنوان چگونه زن زندگی مان را عاشق نگه داریم قرار بدین
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
آورین
Netherlands
09:19 - 1397/12/23
من که تا حالا نخواستم هیچ مردی تو زندگیم باشه
ولی از رو دیدن زندگی دیگران به این نتیجه رسیدم که
مردی که زنش خوبه فکر میکنه همه زنها خوبن و اصلا نمیفهمه زنش چه قدر خوبه
مردی هم که زنش بده فکر میکنه همه زنها بدن و اصلا نمیفهمه چه قدر زنش بده
پس راحت باشید چون کلا مردها نمیفهمن.
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
وااااقعا
Iran, Islamic Republic of
18:02 - 1398/11/03
به نظر من اگه احترام ادب رعایت بشه همراه با تامین نیاز جنسی وشکم اقا مشکلی وجود نخواد داشت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج