متهم حمله به سفارت عربستان: فست‌فود زده‌ام
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی 1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_3
کلاسینو_3
دکتر نداف کرمانی 3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر نداف کرمانی 4
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۸۳۸۸۲۸
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
۱۱۷۳۶
حجت الاسلام حسن کردمیهن در مصاحبه خواندنی به نکات جالبی از زندگی و فعالیت های خودش اشاره کرده است و در بخشی از گفت و گو ماجرای حمله به سفارت عربستان را نیز شرح داده است.

فرارو: حجت الاسلام حسن کردمیهن در مصاحبه خواندنی به نکات جالبی از زندگی و فعالیت های خودش اشاره کرده است و در بخشی از گفت و گو ماجرای حمله به سفارت عربستان را نیز شرح داده است.

متهم حمله به سفارت عربستان: فست فود راه‌انداختم

گزیده ای از این مصاحبه را بخواند:

*شهرداری تهران و آقای قالیباف از کار فرهنگی ما در تهران حمایت زیادی کرد. شورای شهر و شهرداری کرج هم حمایت کرده‌اند و منابع دولتی هم در این قضیه بوده است. اما امروز اصل حمایت مردمی است. چون همه جا بی‌پول هستند.

*یک بار آقای قالیباف با من صحبت کرد و گفت مثل همین مجموعه‌ای که دارید را آن‌جا(سوریه) راه بیندازید. ما ۶۰۰ مربی سوری را آموزش دادیم. دانشجو و طلبه جذب کردیم و همین آموزش‌های کار تربیتی را ارائه کردیم و آنها در مدارس آنجا شروع به کار کردند و شد موسسه جنت‌الحقیقه؛ که دقیقا تشکیلاتی مطابق با اساسنامه ما است.

*چون بیکار بودم و به درد نظام نمی‌خوردم و نظام به ماها نیازی ندارد، رفتم و فست فود راه‌انداختم. گاهی انگار هر کسی چاپلوس‌تر باشد در جای بالاتری قرار می‌گیرد. ما اهلش نیستیم.

*من ۵ فرزند دارم. یکی دو تا نیستند و ما خانواده بسیار پرخرجی هستیم و سفره داریم و اداره آن با پول‌های مسخره ما ممکن نیست. من هم می‌خواستم از جایی پول دربیاورم. پس اول برای معاش و دوم از بی‌کاری.

*ما نه با جواد ظریف مشکل داریم و نه با fatf و نه با برجام و نه با حسن روحانی. من هیچ مشکلی با آمریکا ندارم. من با فضای مجازی و با تلگرام و با اینستاگرام هیچ مشکلی ندارم...مشکل ما امام جمعه و نهادهای انتصابی هستند. آنها را بگیرید بقیه کار با من.

*من در درس و بحث بیشتر مراجع شرکت کرده‌ام و اگر بپرسند ملاتر از همه کیست می‌گویم با فاصله آقا. من پای درس ایشان بوده‌ام. این مرد یک اعجوبه است. او چیزهای عجیب و غریبی درباره فقه و اصول می‌فهمد. در درس خارج دیدم که فهم آقا از دین غوغاست.

*من عقیده دارم مدیریت برخی از بچه‌های من، قطعا بهتر از مدیریت احمدی‌نژاد است و شعور سیاسی آن‌ها از خیلی‌ها بیشتر است. ولی آنها پرونده دارند و مساله دارند و نمی توانند کار کنند. باید ابتدا از من اعلام برائت کنند. کسی می‌گفت دو تشکیلات بزرگ و مهم قبل از شما وجود داشت. اول سازمان مجاهدین خلق و دوم حزب جمهوری اسلامی و هر دو فروپاشیده‌اند. از کجا معلوم شما شبیه حزب جمهوری باشید. چرا نظام فکر نکند که شما سازمان مجاهدین خواهید شد.

*سازمان تبلیغات هم تا زمانی بودجه می‌داد ولی شهرداری تهران قرارداد بست و در حقیقت ما حقوق بگیر شهرداری تهران بودیم. این پول را به ما می‌دادند تا اردوی جهادی برپا کنیم و سیمان و آجر بخریم و یک پول جداگانه‌ای برای حقوق مسئولین و کادر داده می‌شد.

*من عکس بزرگی از آقا را قاب کردم و در ورودی هیات نصب کرده‌ام. به من گفته شد باید بزنید پشت سرتان. ما با این آدم‌ها شده ایم ۸۰ میلیون. ملاک‌های جامعه برای دوست داشتن آقا و ولایت‌پذیر بودن تغییر زیادی کرده است. انگار فقط کسانی که می گویند ولایت خط قرمز ماست، و شعارش را می‌دهند ولایی هستند.

*من کاری را دون شان روحانیت نمی‌شناسم. اگر کسی چنین حرفی زده از تکبر است. کشاورزی خاکی‌ترین کار است. وقتی دون شان علی بن ابی طالب نیست چرا باید دون شان ما باشد؟

*من به بچه‌ها نگفتم به آنجا(سفارت عربستان) بروند. من به هیچ کسی نگفتم کوکتل‌مولوتوف درست کند. به هیچ کس نگفتم اتوبوس بگیرید. من به هیچ کسی نگفتم نیروی انتظامی را کنار بزنید و بروید داخل!وقتی بچه‌ها به خانه های‌شان برگشته و خواب بودند، من در حمص سوریه آنلاین شدم. دیدم ۳۰۰ پیام در گروه شهید خلیلی آمده است. از بالا شروع به خواندن کردم. این می‌گفت برویم و آن می‌گفت برویم و منافع ملی است و... به ساعت سوریه یازده و نیم شب بود.

از عمق دلم خوشحال بودم. یکهو دیدم سیدعباس یک عکس سلفی با ملک سلمان در اتاق سفیر گرفته است. گفتم فلان فلان شده آن عکس را برای من بیاور چرا سلفی می گیری و همین‌طور به جواب دادن به آنها مشغول بودم که سیدرحمت توی گروه گفت حاج حسن ما برگشته‌ایم و دارند آب و جارو می‌کنند.

*همین که پرواز نشست دم در ۷-۸ تا ماشین آمده بود تا من را ببرند. انگار ریگی را گرفته‌اند. من را به زندان بردند و ۴۸ روز در زندان‌های مختلف اوین می‌چرخیدیم و بازجویی می‌شدیم.گفتم بنده توفیق مجریمت در این برنامه را ندارم. چون من نبودم و داشتم از ناموس شما دفاع می‌کردم. گفتم این صوت‌ها را من گفته‌ام ولی همه به بعد از حادثه مربوط است. شما ادعا کرده‌اید و من را ۴۸ روز در زندان نگه داشته‌اید و باید اثبات کنید که این اصوات به قبل از حادثه مربوط است.

*نامه نوشتم به آقای رییسی گفتم در قانون آمده است که معاون کمتر از مباشر جرم می‌پذیرد، چطور مباشرین شش ماه و من یک سال؟ بالاخره حکم مساوی شد و باز هم کمتر نشد. من نه سر پیاز بودم و نه ته پیاز ولی آن شش ماه را کشیدم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 34
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1397/12/14
این افراد از داعش خطرناک تر هستن برای کشور
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1397/12/14
تو شش ماه کشیدی ما سه ساله داریم میکشیم دادا
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1397/12/14
از قیافه ت معلومه چقد مظلوم و بی گناه و خوبی!!!
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1397/12/14
برو و یک نمایندگی مک دونالد هم از ترامپ بگیر پول خوبی تو فست فودها دارد.
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1397/12/14
شرارت و خباثت در چهره اش موج میزند
Iran, Islamic Republic of
16:56 - 1397/12/14
ازقیافت معلومه چیکاره ای
Iran, Islamic Republic of
17:15 - 1397/12/14
راحت باش عمو جون راحت راحت
Iran, Islamic Republic of
17:15 - 1397/12/14
آقا
این مسایل گوشت،موز و گرانی و مرغ و پراید و ارز و بیکاری و اشتغال و رانت و ژن خوب و دامادها و آقازاده ها و صیادان چینی و سیاست خارجی و افتضاح اقتصادی و اختلاس و خاوری و خاوری ها و ......
بسپارید به ایشان ، فکر کنم حلش کنه
از وجنات ایشان مشخصه توانایی‌های خاصی داره
پاسخ ها
بیطرف
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۵
خخخخخخ
خیلی باهال گفتی
Iran, Islamic Republic of
18:19 - 1397/12/14
مشکل مملکت ما و بدنام کردن دین اسلام ،همین افراد تهی مغز هستن .فکر میکنی با این جور کارها وافکار در خط خدا و پیامبر سیر می کنید .نخیر .بخدا هستن آدمهای با ظاهر شیک و کراوات و ریشه سه تیغه که نزد خدا از شما عزیزترند .نادان ترامپ از اون سر دنیا با سیاست پول عربها را استفاده میکنه ،خب چرا ما از سرمایهاشون البته با روش درست استفاده نکنیم .فقط صد میلیارد دلار ولیعهد عربستان به هند هدیه داده .
Iran, Islamic Republic of
18:29 - 1397/12/14
داعش پشت.مگه توجنگل زندگی می کنی کشور قانون داره.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۵
چی زدی دادا
Iran, Islamic Republic of
18:31 - 1397/12/14
فقط خدابه دادمون برسه.فقط همینو میتونم بگم.
پاسخ ها
بی نام‌
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۴
خدا هم وقتی بندگان بی رمق خود را می بیند رنج می برد
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1397/12/14
باشه پس عکسی که بود لابد مال سوریه بوده جمع کن کاسه کوزه چار تا مثل تو مردم بدبخت کردن
Iran, Islamic Republic of
21:07 - 1397/12/14
ولی چه هزینه ای برای مملکت درست کردین
United Arab Emirates
21:11 - 1397/12/14
عجب عجیب است سیاست یک بام و هزار هوای شما
France
21:21 - 1397/12/14
عجب!!!! یعنی الان مهره سوخته ای؟!!!
Iran, Islamic Republic of
22:08 - 1397/12/14
مملکت راشما بی فکرها وتندور های نهروان به این روز انداختید کارتان هیچ توجیهی جز شرمنده گی ندارد
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1397/12/14
شما فهمیدین چی گفت.؟ اینا شدند خط بده به ملت . همون برو رستورانتو بچرخون
Iran, Islamic Republic of
23:28 - 1397/12/14
همه جا میشنویم که همه دم از فرهنگ ۲۵۰۰ ساله میزنن اما در عمل و در متن جامعه چیزی قابل رویت نیست . چرا به این روز افتادیم . چرا هرج و مرج طلب شدیم . چرا واقعا ؟ هر روز هم داریم تاوان میدهیم ولی عبرتی در کار نیست . یه گردش کوچیک در سطح شهر کافیه تا اوج بی رحمی ، بی وجدانی ، حرام خواری ، پستی ، بی فرهنگی و ............ برامون نمایان کنه . تاکسی سوار میشی ، ۴۰۰ تومن بقیه پول رو نمیده و پا میزاره روی گاز . توی صف نون هستی ، یارو سعی داره به هر نحوی از روت رد بشه تا بیاد جلو . توی اتوبوس و پیاده رو و همه جا این تصاویر رو همه روزه میبینیم ولی هر روز بدتر از دیروز . بهر حال این آقا هم زائیده همین آب و خاکه و توقعی بیشتر از این نمیشه ازش داشت .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۵
چه ربطی داشت؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:42 - 1397/12/14
دروغ میگه . سران نظام میدونستن چیکاره اس . الکی ۶ ماه حبس نکشید
پاسخ ها
جمال صادقمیری
-
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۵
در این زباله دانی بی قانون اصلا" مگه معلومه کی به کیه که پشت سر هم کامنت و اظهارفضل صادرمی کنیم؟!!...این بابا معلوم نیست چی بلغور کرده اساسن...
Iran, Islamic Republic of
00:13 - 1397/12/15
خدایا کمک دست چه کسایی تو کاره آقا آقا میگه وکارش رو می کنه تمام مشکلات عربسنان واتحاد عربی حاصل فکر دگم این آقا و عواملش وفقط شش ماه زندان حق الناس هشتاد میلیون بگردنت
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1397/12/15
چه جالب قالی باف با اجازه کی حقوق این سازمان غیر رسمی را مداده !
پاسخ ها
پ ز
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۵
ان موقع قلیباف شهردار بوده هم مجوزداده هم پول پول مملکت اینطورخرج میشه بهجای چرخ اقتصاد کشور بگردون این کارها انجام میشه دیدید که چطور چوبش هم خوردید تعرض به سفارت کشوری ینعی تجاوز به خاک ان کشور این گند کاری برای تندروها ازاب گل الود ماهی گرفتن است ساسورچی بی غیرت چاپ کن بهجای اگاهی دادن بجا فرهنگ عامانه بالا بردن ساسوربکن ازگروه دوستداران شغافیت که نیستی از گروه دشمن هم نباش
Iran, Islamic Republic of
06:59 - 1397/12/15
اگه حمله به سفارت فقط شیش ماه حبس داره
من پایه ام فردا بریم یه دوتا سفارت بگیریم

یعنی کم جرم ترین خلاف ممکنه
کلاس جهانی هم داره
رسانه ای هم میشی

تازه بعدشم فست فود می زنی اسمشم می زاری فست فود مهاجمین سفارت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
ایوالله دادا
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1397/12/15
آخه امثال تو چه کاره هستین که سفارتخانه آتیش می زنید. تازه ادعا می کنی با ظریف یا fatf مشکل نداری! اصلا به تو چه مربوطه؟ اگه راست می گی، بگو پول همون فست فود رو از کجا آمده؟ ...
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1397/12/15
خسته نباشید کارهای خوبی کردید گرچه کاره ای نبودیدو بلکه مجری کار بودید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_4
عارفی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
عارفی_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر