اکران Sherlock Holmes ۳ یکسال به تعویق افتاد
۸۳۸۸۴۶
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸
۸۱۶۳
استودیوی برادران وارنر اعلام کرد تاریخ اکران فیلم Sherlock Holmes 3 «شرلوک هولمز ۳» که قرار بود ۲۵ دسامبر ۲۰۲۰ (۵ دی ۹۹) اکران شود به تعطیلات سال بعدی میلادی یعنی ۲۰۲۱ موکول شده است.

سینما گیمفا: استودیوی برادران وارنر اعلام کرد تاریخ اکران فیلم Sherlock Holmes 3 «شرلوک هولمز ۳» که قرار بود ۲۵ دسامبر ۲۰۲۰ (۵ دی ۹۹) اکران شود به تعطیلات سال بعدی میلادی یعنی ۲۰۲۱ موکول شده است.

اکران Sherlock Holmes ۳ یکسال به تعویق افتاد

رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) و جود لا (Jude Law) قرار است در این فیلم که سومین فیلم این فرنچایز است دوباره نقش‌های قبلی خود را بازی کنند. Sherlock Holmes 3 قرار است ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ (۱ دی ۱۴۰۰) اکران شود. برادران وارنر و ویلیج رودشو تولید این فیلم را برعهده دارند، که در آن داونی جونیور دوباره نقش شرلوک هولمز و لا دوباره نقش همکارش دکتر واتسون را بازی خواهند کرد.

فیلم Sherlock Holmes 3 با فیلمنامه‌ای از کریس برانکاتو (Chris Brancato) ده سال پس از دومین فیلم این فرنچایز یعنی Sherlock Holmes: A Game of Shadows «شرلوک هولمز:‌ بازی سایه‌ها» که دسامبر ۲۰۱۱ اکران شد و در باکس‌آفیس بین‌المللی به فروش ۵۴۵ میلیون دلاری رسید به نمایش درمی‌آید.

اولین فیلم فرنچایز به نام Sherlock Holmes «شرلوک هولمز» که دسامبر ۲۰۰۹ اکران شده بود در باکس‌آفیس بین‌المللی فروشی ۵۲۴ میلیون دلاری داشت. گای ریچی (Guy Ritchie) کارگردانی دو فیلم اول را برعهده داشت.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج