استیلى: همکارى شفر شایسته قدردانى است
۸۳۹۳۶۵
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۷
۳۸۴۳
 پیرو نشست مشترک مدیر و سرمربی تیم امید با سرمربی باشگاه استقلال حمید استیلی از حُسن همکاری شفر تشکر کرد.

سایت رسمی فدراسیون فوتبال: عصر چهارشنبه حمیداستیلی و زلاتکو کرانچار مدیر و سرمربی تیم امید در نشستی مشترک با شفر و سایر اعضای کادر فنی باشگاه استقلال همچنین امید نورافکن پیرامون آخرین وضعیت ملی‌پوشان این باشگاه گفت‌وگو کردند.

حمید استیلی در خصوص این دیدار گفت: خوشبختانه جلسه بسیار خوب و مفیدی با اعضای کادر فنی باشگاه استقلال داشتیم. در این نشست مقرر شد بعد از مسابقه روز جمعه استقلال برابر نفت مسجدسلیمان کلیه ملی پوشان این باشگاه در اردوی تیم امید حضور یابند و تمرینات ریکاورى خودشان را انجام دهند.

استیلى: همکارى شفر شایسته قدردانى است

همچنین با توجه به حساسیت مسابقه روز سه شنبه برابر العین امارات در آستانه‌ی این بازی بازیکنان به اردوی استقلال بازمى گردند. از شفر درخواست کردیم پس از بازی مقابل العین کلیه نفرات دعوت شده را در اختیار تیم امید بگذارند که خوشبختانه او موافقت کرد.

مدیر تیم امید درپایان اظهار داشت: حُسن همکاری سرمربی استقلال به عنوان یک مربی خارجی شایسته‌ی قدردانى است. او پذیرفت که برای بازی با نساجی به خاطر منافع تیم امید از ملى پوشان خودشان چشم پوشی کنند که بر این اساس بعد از بازی مقابل العین بازیکنان استقلال را به شکل کامل و تا پایان اردو در اختیار خواهیم داشت.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج