نظری رد شد، بونجاح رد نشود!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
استخدام_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۴۰۳۴۹
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰
۷۳۲۵
تمام فشار روی خط دفاع پرسپولیس با هنر سیدجلال و شجاع جمع و جور یا خنثی نمی‌شود و شیری و نادری غیر از حضور در فاز حمله باید بهترین فرم دفاعی‌شان را به این بازی بیاورند.

ایران ورزشی: برای دو فصل متوالی پرسپولیس صاحب بهترین خط دفاعی شد و کمترین گل خورده را در هر فصل ثبت کرد که همین یکی از دلایل عمده قهرمانی‌های مقتدرانه اش در لیگ برتر بود.

پرسپولیس به لطف همین خط دفاعی مستحکم در لیگ قهرمانان آسیا دو فصل باشکوه را پشت سر گذاشت اما در این فصل هم به خاطر تغییرات خط دفاعی و مصدوم شدن دو عضو اصلی این خط(ماهینی و انصاری) و هم تغییراتی که در خط میانی و حمله صورت گرفته فعلا به لحاظ آمار گل خورده یک گل از استقلال عقب افتاده و دومین خط دفاع برتر لیگ را در اختیار دارد ضمن اینکه در اولین بازی آسیایی‌اش هم برخلاف سه بازی خانگی فصل قبل لیگ قهرمانان گل خورده است.

نظری رد شد، بونجاح رد نشود!

هر چند مدافعان پرسپولیس در بازی با نساجی روز خوبی را پشت سر گذاشتند و در شرایط سخت زمین و هوا در بیشتر لحظات مسابقه با صلابت بازی کردند اما سوال بزرگ اینجاست که چرا نساجی با کمترین موقعیت گل و در شرایطی که پرسپولیس برتری مطلقی بر حریف داشت به گل رسید؟

شاید به طور صریح بتوان گفت نساجی از یک موقعیت یا نصف موقعیت، یک گل تک امتیازی ساخت آن هم در شرایطی که عناصر خط دفاعی پرسپولیس در صحنه گل حریف تماشاگر بودند.با ارسال از جناح چپ پرسپولیس و جایی که نادری بازی می کند توپ از بالای سر شجاع عبور کرد و محمد مهدی نظری از پشت مهدی شیری و سیدجلال آمد و با ضربه سر دروازه بیرانوند را باز کرد.

بعد از گل سیدجلال معتقد بود بیرانوند باید بیرون می آمد و توپی که تقریبا روی خط شش قدم فرود و می آمد را جمع می کرد اما واقعیت این است که خودش ، شیری و حتی نادری این صحنه مقصر بودند و این گل را باید به نام کل خط دفاع پرسپولیس نوشت.

شاید برای پرسپولیس خوب نباشد که در بازی‌های حساس نیم فصل دوم امتیازها را به همین راحتی از دست بدهد و به گل رسیدن حریف از کمترین موقعیت گل حتما نکته‌ای منفی در کارنامه خط دفاعی مقتدر تیم برانکو خواهد بود اما باید امیدوار بود همین خط دفاع مقابل السد و در بازی مهمتر این هفته ضمن ارائه نمایشی شبیه به دو بازی قبلی مقابل حریف قطری در تهران ،حتی همین یک اشتباه را هم نداشته باشد.

نظری رد شد، بونجاح رد نشود!

پرسپولیس فصل قبل در دوحه و در بازی رفت مرحله گروهی با استراتژی غلط وارد میدان شد اما بدتر از آن اشتباهات فردی مدافعانش بود که در رقم خوردن شکست 3 بر یک نقشی اساسی ایفا کرد.آن روز شجاع خلیل زاده و سیدجلال حسینی مقابل قاتلی به نام بغداد بونجاح وا دادند اما همین مصاف تجربه ای شد تا در سه بازی بعدی مقابل السد بونجاح در دام دو مدافع سختگیر و قدرتمند پرسپولیس اسیر شوند.

در بازی برگشت مرحله گروهی بونجاح 90 دقیقه برای گلزنی عذاب کشید و وقتی در یک صحنه سرانجام مدافعان میانی پرسپولیس را مغلوب کرد اسیر انگشت‌های بیرانوند و تیر افقی دروازه شد.آقای گل لیگ قهرمانان در بازی رفت نیمه نهایی در گلزنی ناکام ماند اما در تهران دوباره دروازه بیرانوند را گشود تا یادآوری کند از کوچکترین لحظه ها بهترین استفاده را خواهد برد.

بونجاح البته تنها در یک سوی ماجراست و تمام قدرت تهاجمی السد به این مهاجم الجزایری معطوف نخواهد شد.آزمایش بزرگ خط دفاع تازه شکل گرفته پرسپولیس با دو عنصر جدید(شیری و نادری) در دوحه و مقابل عناصری تکنیکی و گلزن به نام‌های اکرم عفیف و حسن الهیدوس رقم خواهد خورد که به پشتیبانی خلاقیت ژاوی حتما دقایق سختی برای بیرانوند و مدافعان پیش رویش رقم خواهند زد.

مدافعان کناری پرسپولیس عصر سه شنبه در دوحه فرصت تکرار اشتباهات بازی‌های اخیر را نخواهند داشت.در واقع اینطور باید گفت که تمام فشار روی خط دفاع پرسپولیس با هنر سیدجلال و شجاع جمع و جور یا خنثی نمی شود و شیری و نادری غیر از حضور در افاز حمله باید بهترین فرم دفاعی‌شان را به این بازی بیاورند.آنها باید خوب جمع شوند، خوب سر بزنند، درست پوشش دهند و اشتباه فردی نداشته باشند تا خط دفاعی پرسپولیس از این آزمون بزرگ سربلند بیرون بیاید و اسیر اتفاقات اولین دیدار فصل قبل مقابل تیم متمول قطری نشود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_تزریق چربی
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
آف دکور _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر