رئیس رئال و فراموشی ژست زشت مورینیو
۸۴۰۶۹۴
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۳
۴۴۵۲
این روزها ارتباط بین فلورنتینو پرز و ژوزه مورینیو به خاطر منافع باشگاه رئال بهبود پیدا کرده است.

ورزش سه: در روزهایی که اخراج سانتیاگو سولاری از رئال قطعی به نظر می رسد، به نظر ژوزه مورینیو در دسترس ترین گزینه برای سران رئال مادرید است.

کسی که بین سال های 2010 تا 2013 سرمربی رئال بود و به دلیل اختلافاتش با چند ستاره بزرگ تیم، در نهایت تصمیم به قطع همکاری گرفت. این قطع همکاری البته با رضایت طرفین همراه بود.

رئیس رئال و فراموشی ژست زشت مورینیو

ارتباط بین پرز و مورینیو همواره خوب بود و حتی پس از جدایی آقای خاص نیز هر از چند گاهی پیام هایی بین دو طرف ردو بدل می شد. برای مثال پیش از فینال سال 2017 لیگ قهرمانان، مورینیو که با یونایتد قهرمان لیگ اروپا شده بود، به رئیس رئال پیغام داد که یکدیگر را در سوپرکاپ اروپا در اسکوپیه خواهیم دید و یک روز بعد نیز قهرمانی رئال را تبریک گفت.

همه چیز بین پرز و مورینیو خوب به نظر می رسید تا اینکه تابستان 2017، بحث علاقه منچستریونایتد به گرت بیل و متقابلا علاقه رئال به داوید دخیا در رسانه ها منتشر شد.

رئال و منچستر پیش از سوپرکاپ اروپا دیداری دوستانه در سانتا کلارا با یکدیگر برگزار کردند که بهانه ای برای ملاقات مورینیو و پرز بود. شاهدان گفته اند که مورینیو برخورد زشتی با پرز داشت و پس از آن ارتباط بین طرفین قطع شد.

حالا اما در روزهایی که رئال شرایطی بحرانی را سپری می کند، به نظر روابط پرز و مورینیو رو به بهبود گذاشته و رئیس رئال ترجیح داده تا ژست یک سال و نیم پیش مورینیو را به دست فراموشی بسپارد. شایعات حاکی از آن هستند که مورینیو فردا جانشین سولاری خواهد شد و دوران تازه ای برای آقای خاص در مادرید شروع می شود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج