ایتن هاوک بازیگر سریال شد
۸۴۱۴۰۶
۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱
۲۶۳۷
ایتن هاوک در سریالی کوتاه برای شبکه «شو تایم» جلوی دوربین می‌رود.

خبرگزاری مهر: ایتن هاوک در سریالی کوتاه برای شبکه «شو تایم» جلوی دوربین می‌رود.

ایتن هاوک بازیگر سریال شد

به نقل از ورایتی، شبکه «شو تایم» دستور ساخت یک سریال هشت اپیزودی با عنوان «پرنده پروردگار خوب» را داده است. این سریال بر مبنای رمانی به همین نام نوشته جیمز مک‌براید ساخته می‌شود و ایتن هاوک بازیگر آن خواهد بود. وی در نقش جان براون طرفدار لغو بردگی در قرن نوزدهم بازی خواهد کرد.

هاوک همچنین از نویسندگان و تهیه کنندکان این سریال هم خوهد بود. مارک ریچارد نویسنده اصلی و تهیه کننده دیگر این سریال است. وی نویسنده فیلم موفق «اگر سنگ از آسمان ببارد» بود.

آنتونی همینگوی کارگردان «داستان جنایت آمریکایی» برای کارگردانی این سریال انتخاب شده است.

«پرنده پروردگار خوب» از زاویه دید اونیون یک نوجوان برده روایت می‌شود که عضوی از خانواده براون در دورانی است که ماجراهای خونبار کانزاس و جنگ داخلی در سال‌های ۱۸۵۴ تا ۱۸۶۱ رخ می‌دهد. وی از جمله افرادی است که در حمله به انبار ارتش در شهر «هارپرز فری» در ویرجینیا در سال ۱۸۵۹ شرکت می‌کند. این حمله هر چند موفق به حذف برده‌داری نشد اما رویدادی انگیزشی برای ایجاد نبردهای داخلی برای حذف برده‌داری بود.

هاوک از این رمان به عنوان یکی از محبوب‌ترین رمان‌هایش یاد کرد که با لحنی زیبا و هوشیارانه روایت می‌شود و از ساخته شدن روایت تصویری این رمان به عنوان یکی از آرزوهایش یاد کرد.

همینگوی کارگردان مجموعه نیز این را از خوش‌شانسی‌های خود دانست که به این مجموعه وصل شده و با هاوک که تجربه‌های فوق‌العاده‌ای دارد همکاری می‌کند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج