رحمانی فضلی: سال ۹۸ نباید سخت تر از ۹۷ باشد
۸۴۱۵۴۳
۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۴
۷۶۴۴
وزیر کشور گفت: سال ۹۸ نباید سخت تر از ۹۷ باشد؛ چرا که هر نوع فشار و تحریمی که توانستند علیه ایران اعمال کردند.

پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در گردهمایی مشترک معاونان، مشاوران وزیر و مدیران کل آموزش و پرورش استان ها که صبح سه شنبه ۲۱ اسفندماه برگزار شد، ضمن تأکید بر اهمیت نوآوری در عرصه آموزش و پرورش، گفت: تغییرات ایجاد شده در جهان به واسطه علوم و تکنولوژی های جدید، موضوع بسیار مهمی است که تعلیم و تربیت رابطه مستقیمی با آن دارد. در واقعیت هرچه سرعت تکنولوژی ها و فناوری ها بیشتر می‌شود، تعلیم و تربیت و نقش آموزش و پرورش نیز با اهمیت تر می شود.

وزیر کشور با اشاره به سه مطالبه و نیاز اصلی در جامعه، یعنی؛ اعمال همه جانبه قانون، اجرای کامل عدالت و رعایت اخلاق و تشریح نقش آموزش و پرورش در زمینه سازی برای تحقق سه عرصه بسیار مهم گفت: اساس انضباط و ارتباطات اجتماعی به صورت درونی و خودجوش مبتنی بر اخلاق و در شکل بیرونی آن مبتنی بر قانون است که این دو مکمل یکدیگرند که ایجاد اخلاق و نهادینه کردن آن، وظیفه آموزش و پرورش است.

وی ضمن تأکید بر جایگاه موثر معلمان در آموزش و پرورش فرزندان جامعه، اظهار کرد: باید تلاش کنیم بهره‌وری را در آموزش و پرورش و سایر بخشهای کشور افزایش دهیم که البته بخشی از آن مربوط به اصلاح عملکردها و نحوه مدیریت است. اما در این میان مهمترین مسئله حفظ شأن معلمی و کرامت معلمان است و این مهم، واجب ترین موضوع برای ما است.

وزیر کشور در بخش دیگری از سخنان خود با مرور دشواری های کشور در سال ۹۷ و موفقیت های دولت دکتر روحانی گفت: نباید به مردم القا کنیم که در سال ۹۸ شرایط سخت خواهد بود. سال ۹۸ نباید سخت تر از ۹۷ باشد؛ چرا که هر نوع فشار و تحریمی که توانستند علیه ایران اعمال کردند.

رحمانی فضلی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده تأکید کرد: به عنوان مسئول امنیت ملی کشور و مجری انتخابات می گویم انتخابات سال آینده موجب نشاط و شور در کشور خواهد بود و در سال ۹۸ با مقاومت، وحدت، حمایت جدی دولت و راهنمایی‌ها و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب، مسیر خود را به خوبی طی خواهیم کرد.

وزیر کشور در پایان ضمن پیشنهاد تنظیم تفاهمنامه همکاری های وزارت کشور و وزارت آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: در همکاری های فرابخشی وزارت کشور، بیشترین توجه را به آموزش و پرورش اختصاص می‌دهیم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
20:32 - 1397/12/21
حرفاتون دوشاهی ارزش نداره
Iran, Islamic Republic of
20:43 - 1397/12/21
ازامروز نباید سال 98 عیان است.....!
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1397/12/21
آقای فرضی سال که نکوست از بهارش پیداست دیگه جا نداره که جا کنید
Iran, Islamic Republic of
21:19 - 1397/12/21
خیلی ابتدایی سخن میگوید،
آیا روحانی اصل مدرک تحصیلی او را دیده است ؟
Iran, Islamic Republic of
21:21 - 1397/12/21
واسه شماها.سخت نیست ولی واسه ماکارگرها.که.ریال حقوق میگیریم ولی به بایددلارخرج کنیم سخته.اقای بی درد.مرفه
Iran, Islamic Republic of
21:34 - 1397/12/21
خبرهای امسال:
دلار رکورد زد سکه رکورد زد پراید رکورد زد پسته رکورد زد آجیل رکورد زد کوفت رکورد زد زهرمار رکورد زد ( چندین بار تَکرار)
صف گوشت، صف مرغ، صف قند، صف فلان صف بیسار
بازگشت کوپن
فلانی از وزارت نفت فلان قد اختلاس کرد گریخت، نیشکر هفته تپه رو خوردن رفت، مجتمع گوشت اردبیل را رییس خصوصی سازی خورد فلان شرکت به ثمن بخس فروخته شد،
کارگران گرسنه اند، مردم فقیرتر شدند
خبرهای چند روز:
یک خانواده از فقر خودسوزی کردند
یک کولبر ۱۵ ساله سقوط کرد و جان سپرداسحاق جهانگیری: سال را با موفقیت به پایان بردیم
Iran, Islamic Republic of
21:35 - 1397/12/21
با حضور امثال شما سال ۹۸ باید خدا بداد مردم برسد
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1397/12/21
قبلا میگفتیم هر سال دریغ از پارسال ولی بقدری در این زمینه پیشرفت کردیم که میگیم هر دقیقه دریغ از دقیقه قبل . علی برکت الله
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1397/12/22
جناب وزیربهتراست جهت قدرشناسی ازاین رسولان بی ادعا وضع معیشتی این گروه خصوصا بازنشستگانی که حقوقهای زیردوونیم انداخته وبایاری ونجات این قشرآبرومندازخط فقرموجب دلگرمی وتلاش بیشترآنهاگردد
Iran, Islamic Republic of
02:05 - 1397/12/22
زمان مشخص میکنه.سال به سال بدتر شدیم و میشیم از مردم بپرس ببین چی میگن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج