بازتاب پیروزی السد در رسانه‌های قطری
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۸۴۱۷۳۰
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵
۳۷۷۳
رسانه‌های قطری از بازی خوب السد برابر تیم فوتبال پرسپولیس و درخشش بیرانوند نوشتند. البته آنها به ستایش از بازی منظم دفاعی سرخ پوشان ایرانی و فرصت‌های زیادی که علیپور از دست داد هم پرداختند.

ایسنا: السد با گلی که بغداد بونجاح با ضربه سر در آخرین دقیقه وقت‌های اضافه نیمه دوم به ثمر رساند، سه امتیاز حساس دیدار برابر تیم فوتبال پرسپولیس را به دست آورد.

این پیروزی برای قطری‌ها بسیار شیرین بود و بازتاب زیادی هم در رسانه‌های این کشور داشت.

الرای: "بازی زیبا با هنرنمایی دروازه‌بان‌ها"

روزنامه الرای درباره این بازی نوشت: السد با گلی که بغداد بونجاح در دقایق پایانی به ثمر رساند توانست سه امتیاز حساس را به دست آورد و بعد از شکست برابر الاهلی در دیدار نخست شانس خود را برای صعود بیشتر کند. السد پیروزی ارزشمند و سخت را برابر تیم خوب پرسپولیس به دست آورد. بازی زیبا و جذاب بود و با وجود این که دو تیم فرصت‌های گلزنی زیادی داشتند، نزدیک بود که بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد که ضربه سر بونجاح سه امتیاز ارزشمند را برای السد به دنبال داشت. تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه نخست بهتر بازی کرد اما السد در نیمه دوم بازی همیشگی خود را به نمایش گذاشت و در نهایت هم به گل رسید. در این دیدار دروازه‌بان‌های هر دو تیم خوب درخشیدند و بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند.

استاد الدوحه: "جبران با گل جلاد"

روزنامه استاد الدوحه هم نوشت: السد پیروزی بسیار سخت را برابر پرسپولیس به دست آورد. بغداد بونجاح موفق شد که تک گل السد را در آخرین دقیقه وارد دروازه‌ علیرضا بیرانوند - که بسیار خوب در این دیدار درخشید - کند. در این دیدار السد بازی هجومی را در دستور کار خود قرار می‌داد و دروازه پرسپولیس را تهدید می‌کرد و حریف ایرانی هم با حملات خطرناک‌تری جواب السدی ها را می‌داد.

" علیپور در این دیدار چندین فرصت خوب گلزنی را داشت که نتوانست از آنها به خوبی استفاده کند. در نیمه نخست السد نتوانست فرصت‌های خوبی را خلق کند و پرسپولیس بهتر بازی کرد اما در نیمه دوم نفس‌ها در سینه حبس شد. درخشش سنگربان پرسپولیس مانع از فروپاشی دروازه این تیم شد اما در دقایق پایانی بونجاح ضربه خود را زد و گل ارزشمندی را به ثمر رساند تا السد نخستین پیروزی آسیایی خود را به دست آورد.

الوطن: "السد با گل دقایق پایانی پرسپولیس را شکست داد"

الوطن هم نوشت: السد با گلی که بونجاح در دقایق پایانی به ثمر رساند توانست در این دیدار حساس پرسپولیس را شکست دهد. بازیکنان السد بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند و تا دقایق پایانی از کسب پیروزی ناامید نشدند. پرسپولیس در این دیدار بازی را دفاعی آغاز کرد و چشم به ضد حملات دوخته بود. حملات السد به دیوار دفاعی پرسپولیس با رهبری سیدجلال مواجه می‌شد و از طرف دیگر پرسپولیس با مثلث بشار رسن، علیپور و بودیمیر هم روی دروازه السد خطر ایجاد می‌کرد.

علیرضا بیرانوند در این دیدار درخشید و چند بار دروازه تیمش را نجات داد. پرسپولیس در دقایق پایانی به بازی دفاعی روی آورد و به دنبال حفظ تساوی بود. این‌ در حالی است که تعویض‌های السد هجومی بود. داور کره‌ای یک گل السد را در نیمه نخست مردود اعلام کرد. با وجود این که داور بیشتر از یک بار می‌توانست پنالتی به سود السد اعلام کرد اما واکنشی از خود نشان نمی‌داد. با این حال السد به حملات خود ادامه‌ داد و تا این که توانست در نهایت دروازه پرسپولیس را باز کند و سه امتیاز ارزشمند را به دست آورد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
کالابرد_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر
شفا_فوتر
استیل رگال_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر