محدودیت ترافیکی جاده‌های اصفهان در ایام نوروز
۸۴۳۸۷۲
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۸
۱۵۸۵۶
رئیس پلیس راه استان گفت : پلیس راه استان برای تسهیل عبور و مرور و کاهش وقوع تصادفات جاده ای یکسری محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی را اجرایی می کند.

خبرگزاری فارس : حسین پورقیصری اظهار داشت: با عنایت به افزایش تردد و حجم افزایشی سفرها در تعطیلات نوروز امسال، یکسری محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی به منظور ارتقاء ضریب ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه از امروز تا 17 فروردین سال آینده اجرایی می‌شود.

رئیس پلیس‌راه اصفهان افزود: عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در کلیه محورهای اصلی ارتباطی استان اصفهان ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

وی بیان داشت: عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی یا دارای مجوزهای مربوطه از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه فقط در راه‌هایی اعمال می‌شود که مقررات یک طرفه شدن عبور و مرور در آن‌ها اجرا می‌شود و یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

پورقیصری از ممنوعیت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در روز طبیعت و در کلیه محورهای برون‌شهری استان اصفهان خبر داد و اظهار داشت: تردد انواع کامیون در محور طبس– اصفهان از ساعت 7 صبح الی 10 شب مورخه 28 و 29 اسفند ماه امسال و 4، 15 و 16 فروردین سال 98 ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه اصفهان اضافه کرد: تردد انواع کامیون در محور قدیم کاشان-قم از ساعت 7 صبح الی 12 شب مورخه 29 اسفند امسال ممنوع است و همچنین تردد در محور نائین _خور نیز از ساعت 7 صبح الی 12 شب مورخه 28 و 29 اسفندماه و تاریخ‌های 4، 9، 11، 15 و 16 فروردین ماه سال آینده ممنوع است.

وی تأکید کرد: حمل و نقل محمولات ترافیکی که از قبل پروانه عبور گرفته‌اند، در کلیه محورهای استان اصفهان از ساعت 7 امروز تا ساعت 7 صبح روز دوشنبه مورخه 5 فروردین سال آینده و از ساعت 7 صبح روز پنج‌شنبه مورخه 8 فروردین تا ساعت 7 صبح روز یک‌شنبه 18 فروردین ماه سال آینده ممنوع است مگر مواردی که محموله ترافیکی دارای ضرورت ملی باشند.

پورقیصری اظهار داشت: تردد کلیه خودروهای ترانزیت مواد سوختی از امروز تا ساعت 7 صبح روز دوشنبه مورخه 5 فروردین و ساعت 7 صبح روز پنج‌شنبه مورخه 8 فروردین تا ساعت 7 صبح روز یکشنبه مورخه 18 فروردین سال آینده ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه اصفهان در پایان خاطر نشان کرد: در صورت نیاز به اعمال محدودیت‌های پیش‌بینی‌نشده در محورهای تحت پوشش استان اصفهان و به منظور کنترل و تنظیم عبور و مرور وسایل نقلیه، پلیس‌راه اصفهان به صورت مقطعی و منطقه‌ای با در نظر گرفتن فرصت کافی برای اطلاع‌رسانی تصمیمات مقتضی را اتخاذ می‌کند و به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اطلاع داده می‌شود و به صورت مقطعی رفع محدودیت می‌شود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج