پیدا شدن دستگاه GPS نساجی پس از ۲ ماه
۸۴۵۲۲۸
۰۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
۱۱۴۳۰
باشگاه نساجی اعلام کرد دستگاه GPS که متعلق به این باشگاه بوده و دو ماه پیش مفقود شده بود، با یک پیک به منزل مربی تیم ارسال شده است.

خبرگزاری مهر: روابط عمومی باشگاه نساجی اعلام کرد: «به اطلاع کلیه هواداران تیم نساجی مازندران می‌رساند عصر دیروز دستگاه GPS باشگاه که بیش از دو ماه مفقود شده بود، از سوی یک پیک و از یک آدرس نامعلوم به منزل په‌په، مربی اسپانیایی تیم، فرستاده شد.

سه روز قبل هم همین بسته به استادیوم کارگران ارسال شده بود، اما به دلیل تعطیلی تمرینات تیم از سوی نگهبان این مجموعه تحویل گرفته نشد و توسط پیکی که آن را آورده بود، عودت داده شد.

جالب است که ماه‌ها تلاش باشگاه برای یافتن این دستگاه ثمری نداشت و پیغام و پسغام‌های دوستانه ما به خرج کسی نمی‌رفت، اما همین که پای شکایت و دادگاه به میان آمد ناگهان از درِ غیب این دستگاه پیدا شد، اما از نظر باشگاه نساجی مازندران در اصل قضیه تفاوتی نمی‌کند و این باشگاه تا روشن شدن اصل داستان و این‌که چه کسی در این مدت دستگاه GPS را در اختیار داشته و در واقع «خیانت در امانت» کرده، شکایت خود را پی می‌گیرد.

ضمن اینکه اقلام دیگری نظیر چند دست لباس و چندین عدد توپ هم کماکان مفقود است که سرنوشت آن‌ها نیز باید مشخص شود.»

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
United States
20:23 - 1398/01/04
کار کارمندهای همون مجموعه بوده وگرنه این باشگاه خیلی باید بی درو پیکر باشه که دستگاه به این مهمی ۲ماه گم وگور بشه بعد یک دفعه پیدا بشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج