فراخوان مشمولان متولد سال ۱۳۸۰ به خدمت
۸۴۶۶۳۶
۱۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۲
۷۸۴۷
سازمان نظام وظیفه ناجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: تمام مشمولان غایب و غیر غایب متولد سال های 1355 تا1380 با توجه به قانون خدمت وظیفه عمومی، باید برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) اقدام کنند.

ایرنا: سازمان نظام وظیفه ناجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: تمام مشمولان غایب و غیر غایب متولد سال های 1355 تا1380 با توجه به قانون خدمت وظیفه عمومی، باید برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) اقدام کنند.

افرادی که قبل از سن مشمولیت ترک تحصیل کرده و یا فارغ التحصیل شده اند، با ورود به سن مشمولیت ( 18 سال تمام ) شش ماه مهلت دارند تا وضعیت خدمت خود را مشخص کنند.

دانش آموزان، دانشجویان و طلاب علوم دینی مشمول که دارای معافیت تحصیلی بوده و برابر سقف سنوات تحصیلی تعیین شده مشغول به تحصیل هستند در صورت ترک تحصیل، انصراف، اخراج و یا فراغت از تحصیل، حداکثر به مدت یک سال مهلت معرفی خواهند داشت.

همچنین متعهدین خدمت در نیروهای مسلح یا دستگاه های دولتی که قبل از اتمام تعهد به هر دلیلی شرایط ادامه خدمت را ندارند از تاریخ انصراف از تعهد، حداکثر به مدت شش ماه مهلت دارند تا با مراجعه به دفاتر «پلیس + 10» برای ادامه خدمت دوره ضرورت اقدام کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:42 - 1398/01/10
خخخخخخ
سربازی رفتن یعنی حروم کردن عمر حروم شدمون
Iran, Islamic Republic of
19:25 - 1398/01/10
یا خدا
نوبت رسید به 80!
Iran, Islamic Republic of
20:41 - 1398/01/10
پسربنده متولد۱۳۷۶ است که هنوزازخدمت سربازی فراری است حتی خودش رامعرفی هم نکرده حتی مرا که پدرش هستم تهدیدبه مرگ کرده که چنانچه اطلاع دهم منو خواهدکشد وحتی باعث ازهم پاشیدن زندگی من شده، چجوری درخواست کمک کنم که پسرم رابرای خدمت سربازی ببرند۳ سال است فراری است ممنون میشم راهنماییم کنید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۱
بزن بکشش
چه بچه بی حیایی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج