جهانگیری: کمک‌های خوبی برای سیل‌زدگان داریم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر نداف کرمانی 1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
لاله زار مال_1
زمردی_داخلی3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
دکتر نداف کرمانی 4
کلاسینو_4
ریزخور_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
زمردی_داخلی2
دکتر نداف کرمانی 2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۴۶۹۳۷
۱۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۳
۶۷۶۰
معاون اول رئیس جمهور که به منظور سرکشی به چهار استان غربی و جنوبی کشور عازم لرستان شده است گفت: با وجود این که در سخت‌ترین شرایط درآمدی کشور قرار داریم، اما در حد بضاعت دولت و با توجه به گستردگی و فراگیری بارش‌ها و سیل در کشور تصمیمات بسیار خوبی برای کمک به آسیب دیدگان از سیل گرفته شده است.

ایسنا: معاون اول رئیس جمهور که به منظور سرکشی به چهار استان غربی و جنوبی کشور عازم لرستان شده است گفت: با وجود این که در سخت‌ترین شرایط درآمدی کشور قرار داریم، اما در حد بضاعت دولت و با توجه به گستردگی و فراگیری بارش‌ها و سیل در کشور تصمیمات بسیار خوبی برای کمک به آسیب دیدگان از سیل گرفته شده است.

جهانگیری: کمک‌های بسیار خوبی برای آسیب دیدگان از سیل در نظر گرفته شده است

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان لرستان اظهار داشت: با وجود این که در سخت‌ترین شرایط درآمدی کشور قرار داریم، اما در حد بضاعت دولت و با توجه به گستردگی و فراگیری بارش‌ها و سیل در کشور تصمیمات بسیار خوبی برای کمک به آسیب دیدگان از سیل گرفته شده است و ارقام مصوب شده به نسبت قبل حداقل بیش از دو برابر افزایش داشته است.

وی گفت: خشک‌سالی‌های مستمر باعث شده بود که تأمین آب کشاورزی و حتی آب شرب به دغدغه جدی دولت و مردم تبدیل شود اما بارندگی‌های این چند روز این نگرانی‌ها را برطرف کرد و سال ۹۸ تبدیل به سالی استثنایی شد. این بارش‌ها یک انرژی، نیرو و امید جدیدی را در کشور دمید و امسال دیگر چندان از ناحیه تالاب‌هایی که خشک شده و ریزگرد تولید می‌کردند نگرانی نخواهیم داشت.

معاون اول رئیس جمهور افزود: این بارش‌ها در کنار شیرینی‌هایی که داشت باعث تلخ کامی‌هایی نیز شد و متأسفانه در چند استان شاهد جاری شدن سیل بودیم. یکی دیگر از ویژگی‌های بارش‌های این چند روز این بود که در کل کشور فراگیر بود و به تبع آن مشکلات ناشی از شدت بارش‌ها نیز در کل کشور فراگیر بود و حتی در سیستان و بلوچستان که بارش‌ها کمتر بود شاهد ورود شرایط بحرانی و آب گرفتگی بودیم.

دکتر جهانگیری در ادامه سخنانش با بیان این که همه دولتمردان وظیفه خود می‌دانند که در شرایط بحرانی مثل سیل در کنار مردم باشند، اظهار داشت: اگر مردم استانی مثل لرستان احساس می‌کنند که دولتمردان با تأخیر به استان‌ها سفر کرده‌اند از بابت این موضوع عذرخواهی می‌کنیم. البته باید این نکته را نیز در نظر داشته باشیم که دامنه بارش‌ها و سیلاب‌ها بسیار گسترده بود و اعضای مختلف دولت سعی کردند به همه استان‌ها سرکشی کنند.

معاون اول رئیس جمهور نمایش همبستگی ملی بین مردم، دولت، نیروهای مسلح و دیگر نهادها را مهمترین ثمره به دست آمده در روزهای اخیر برشمرد و تصریح کرد: تعطیلات نوروزی همواره فرصتی بوده تا مردم در کنار خانواده خود از این فرصت بهره ببرند اما امسال شاهد آن بودیم که هم مسئولان و هم مردم و هم نیروهای مسلح از تعطیلات خود گذشتند و برای امدادرسانی به هموطنان خود به میدان آمدند.

دکتر جهانگیری در ادامه با تشکر از زحمات همه کسانی که با حضور و تلاش‌های خود مانع از افزایش تلفات و خسارات سیل در نقاط مختلف کشور شدند، خاطرنشان کرد: در روزهای اخیر دولت، نیروهای مسلح و اقشار مختلف مردم هر چه در توان داشتند پای کار آوردند. من از همه خواهش می‌کنم در یکی دو روز آینده که بر اساس پیش بینی‌ها شاهد بارش‌های سنگین در مناطق غربی و جنوبی کشور هستیم نیز همچنان همه مردانه پای کار بایستند تا بتوانیم از جان مردم به عنوان گرانبهاترین سرمایه و از مال و زندگی آنها تا حد امکان مراقبت کنیم.

معاون اول رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنانش از استانداران به عنوان فرمانده میدان بحران در استان‌های مواجه با خطر سیل یاد کرد و گفت: در مقطع فعلی هیچ دستگاهی حق ندارد از دستور استاندار برای در اختیار قرار دادن امکاناتش در راستای مقابله با سیل امتناع کند و هر دستوری که استانداران در مواجهه با سیل صادر کردند باید از سوی همگان مورد پذیرش قرار گیرد.
دکتر جهانگیری با تأکید بر این که جان مردم برای ما از هر چیزی مهمتر است افزود: از همه مردم درخواست می‌کنم به اخطارها و اعلام‌های دستگاه‌های مسئول توجه کنند و به همه مردم اطمینان می‌دهم که دولت با وجود آن که در سخت‌ترین شرایط درآمدی قرار دارد اما با تمام توان در کنار مردم ایستاده و تا حد امکان به جبران خسارات سیل کمک خواهد کرد.

معاون اول رئیس جمهور اظهار داشت: دولت در دو جلسه‌ای که در روزهای سپری شده از سال ۹۸ برگزار کرده بحث اصلی ما جبران خسارات سیل به مردم بوده و در این راستا جبران خسارت به خانه و زندگی مردم نسبت به جبران خسارت و بازسازی زیرساخت‌ها اولویت خواهد داشت. از سوی دیگر ارقامی که برای کمک به بازسازی و تعمیر منازل و نیز تعمیر و نوسازی وسایل زندگی مردم در نظر گرفته شده نسبت به قبل حداقل دو برابر افزایش یافته و برای اولین بار جزئیات پرداخت خسارت به مشاغل و تولید کنندگان به خصوص در حوزه کشاورزی را خیلی دقیق تعیین کرده است.

جهانگیری ادامه داد: همچنین بحث‌هایی شده تا پرداخت اقساط وام خسارت دیدگان از سیل استمهال شده و سخت گیری های مالیاتی نشود و پرداخت وام‌های جدید برای آنها در نظر گرفته شود.

معاون اول رئیس جمهور همچنین با اشاره به این که خشکسالی چند سال اخیر باعث شد تا به صنعت سدسازی کشور جفا شود، تصریح کرد: در همین بارندگی‌های اخیر دیدیم که سدها چه نقش مؤثری در مهار سیل‌ها داشتند و مثلاً اگر سدهای در مسیر رودخانه‌های خوزستان وجود نداشتند خدای نکرده سیل در این استان خسارات بیشتری وارد می‌کرد. سدهایی که مطالعات آنها انجام شده باید ساخته شوند و البته لازم است که ملاحظات تخصصی درباره آنها رعایت شود اما نباید کلیت سدسازی تخطئه شود.

دکتر جهانگیری در پایان از همه مردم، نیروهای مسلح، علما، نمایندگان مجلس و مدیران و کارکنان دولتی قدردانی و تأکید کرد که مدیریت بحران در روزهای اخیر که با نمایش غرورآفرین ملی حاصل شد نشان داد که اگر همه با هم پای کار باشیم می‌توان با اتکا به ظرفیت‌های کشور هر بحرانی را مدیریت کرد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 23
در انتظار بررسی:0
Germany
07:49 - 1398/01/12
بله كاملا در جريان هستيم مسئول دلسوز
قراره بين ده تا دوازده ميليون بهشون وام بديد
تازه بدون هيج سودي
يعني ديگه خونه زندگي كه اب برد و ميرن ميخرن
تازه باهاش ماشينم ميخرن
با بقيه پولش هم گوشت ميخرن
خيلي عاليه
Germany
07:53 - 1398/01/12
از اون پيمان هايي هست كه هنگام طوفان ميبندي ولي هنگام ارامش قراره فراموش كني؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
07:55 - 1398/01/12
دروغگو سال قبل گفتی مشکل دلار را برای همیشه حل کردیم چ بلایی سر اقتصاد اوردی.
Iran, Islamic Republic of
08:10 - 1398/01/12
خیلی دارین اذیت میکنید مردم مرغانه کردی خبر خوب پیشکش خودت
Iran, Islamic Republic of
08:18 - 1398/01/12
حتما وام ۵ میلیون تومانی؟اینم از کمک های خوبتون ، فقط شعار و شعار
Iran, Islamic Republic of
08:20 - 1398/01/12
‏سیل داره کشورو می‌بره
اونوقت دغدغه علی مطهری شده حذف فردوسی پور
دغدغه حسام الدین آشنا شده ساخت مستند برای تتلو
دغدغه تاج‌زاده هم شده رفع مشکل مرگ بخاطر مصرف الکل تقلبی
حضرت روحانی هم که کاری نداره بجز تیکه انداختن به سپاه و ارتش و بسیج که از روز اول پای کارن
تدبیر و امید
Iran, Islamic Republic of
08:21 - 1398/01/12
آره درتمد دولت خیلی کمه آخی طفلکی ‌ها این همه دلار ۲۰ هزار تومنی چپوندین توی پاچه ملت باز میگی درآمدتون کمه
Iran, Islamic Republic of
08:22 - 1398/01/12
جهانگیری آیا یادت هست یا یادت بیادم چقدر چاخان میزدی گلم
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1398/01/12
یه جفت کمک سمندهم واسه من بفرست کمک عقبم خرابه
Iran, Islamic Republic of
09:14 - 1398/01/12
حتما بسته های حمایتی پیاز براشون در نظرگرفته اید.
خدا ریشه ات رابکنه با اون اربابت تبحیر امید.
بقول جناب خان چنان رونقداقتصادی ایجاد کنیم که.....پیار بیست تومان بشه!؟
Iran, Islamic Republic of
10:55 - 1398/01/12
خدا وکیلی مدیونی اگر کمتر از زلزله زده های کرمانشاه بهشون بدی .

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
11:01 - 1398/01/12
احتمالا یا دماغ است !یا پیاز است!؟
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1398/01/12
چه کمکهایی مثلا بگو یه دفعه سرمردم رازیرآب میکنیم خلاص میشیم کمک ازشما خدایش بعیده که تاحالا ندیدم
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1398/01/12
ارث بابات نیست که اینجوری داری منت میذاری حق خود مردم هست و حق ملت بیشتر از آنچیزی است که شما فکر میکنید
آره جون عمت دولت نداره
ولی واسه انگل زاده ها که میخوان خوش گذرونی کنند دارند
بذارید اختلاس کنند مردم کیلو چند
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1398/01/12
احسنت، دلار ۴۲۰۰ ای مردم
یادتون پول حوداث غیر مترقبه رو پارسال خرج امور جاری کردیم، الان پولمون کجا بود خودتون مثل همیشه دست به جیب بشین، ما هم با هلی کوپتر میایم بلا سرتون دست تکون میدیم واسه انتخابات آتی
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1398/01/12
اگه انتطار جیب مردمی کور خوندی ما دیگه پول پیاز وسیب زمینی و گوجه نداریم که روزی امیدمون به این سه قلم جنس خوراکی بود میگفتیم گوشت گرونه مرغ گرونه میوه گرونه خب گوجه وسیب زمینی میخوریم اینم از مردم گرفتی ونتیجه اش میشه غضب الهی حالا اگه میتونین این خرابی ها رو با برادرانتون از عراق وسوریه و لبنانو یمنو چینو روسیه اباد کنید نا مسلمونا
Iran, Islamic Republic of
15:03 - 1398/01/12
کمک واسه خودتون... اونایی که مردن تو سیل چی... می تونی برگردونی به خونه و زندگیشون... ۵۰ هم وام بدی، تازه پول ی پراید میشه... خونه چی... وسایل زندگی چی... شما رونق اقتصادی رو ایجاد کن بعدا... .
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1398/01/12
از بس دروغ گفتی این دماغ زبون بسته به این روز افتاد
Iran, Islamic Republic of
01:37 - 1398/01/13
معاون اول ریاست جمهوری.
واسه این کمکها از داداشت وام میگیری یا از دلار ۴۲۰۰ تومانی.
بابا شما با این کشور داریتون صدای آقا رو در آوردید.
ول کنید میز خدمت رو.اگه کشور داری اینه ما حاضریم یه بچه ۶ ساله بیاید جای شماها.
فقط جان مادرت دوره بعد کاندید نشین.
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1398/01/13
اینم از اون دروغهای بزرگ سال ۹۸هست که چندین موردش رودرسال ۹۷دادی..خدا خیرت بده چرا وقتی نمیتونی کاری روانجام بدی وعده میدی؟! یادته تومناظره انتخاباتی چطوربا اطمینان بادبه غبغب انداخته بودی ومیگفتی ما ان شاالله وضعیت اقتصادروبه جایی میرسونیم که مردم اصلا نیازی به یارانه نداشته باشن؟!!! شما الان نمیتونید طلب کارمنداتون وفرهنگیان روبهشون بدیدوهر از گاهینوبخت رو میفرستیدبادروغ وعده سرخرمن بده بعدچطورمیخوای خسارات مردم رو درسیل پرداخت کنید؟؟؟! بسه دیگه بسه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
عارفی_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو