وزش طوفان در مناطق سیل‌زده گلستان
۸۴۷۰۶۹
۱۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۱
۴۹۱۹
کارشناس هواشناسی استان گلستان از وزش طوفان با حداکثر سرعت 80 کیلومتر بر ساعت در استان خبر داد.

خبرگزاری فارس: محمودمحمد قلی‌پور عصر امروز در گفت و گو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: بر اساس الگوهای هواشناسی استان گلستان انتظار داریم که امشب شاهد وزش طوفان شدیدی با سرعت حداکثر 85 کیلومتر بر ساعت در سطح استان گلستان باشیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر آسمان استان گلستان ابری است، تصریح کرد: اکنون در ارتفاعات استان گلستان به صورت پراکنده شاهد بارش باران هستیم و تا چند ساعت آینده موج اصلی سامانه بارشی از غرب استان گلستان وارد منطقه خواهد شد.

کارشناس هواشناسی استان گلستان از ورود سامانه جدید در استان خبر داد و ابراز کرد: موج جدید سامانه که امروز از منطقه غرب وارد گلستان می‌شود باعث ایجاد طوفان با سرعت حداکثر 80 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

قلی‌پور با اشاره به اینکه سرعت وزش باد تا نیمه‌شب جاری تداوم دارد، خاطرنشان کرد: انتظار داریم که این سامانه جدید به تدریج از سمت غرب استان عبور کند و فردا از فعالیت سامانه جدید در استان گلستان کاسته خواهد شد.

وی از وجود رگبار و رعد و برق در سطح استان گلستان هشدار داد و گفت: انتظار داریم که بارش‌ها به صورت رگباری در گلستان اتفاق بیافتد و در مناطق کوهستانی و نواحی شرقی بارش ها به صورت موثری خواهد بود.

کارشناس هواشناسی استان گلستان با بیان اینکه فردا روز طبیعت است، ابراز کرد: انتظار داریم که تا اواخر هفته جو آرامی را در استان تجربه ‌کنیم.

قلی‌پور با اشاره به اینکه شهروندان گلستانی آخر هفته مطلوبی را تجربه خواهیم کرد، اذعان کرد: روزهای پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری جو مطلوبی را در سطح استان تجربه خواهیم کرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج