گزینه مربیگری ایران، سرمربی فیورنتینا می‌شود
۸۵۰۰۰۹
۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۳
۶۱۱۴
وینچنزو مونتلا، سرمربی ایتالیایی و سابق سویا، احتمالا فردا به عنوان سرمربی جدید فیورنتینا معرفی خواهد شد.

ورزش سه: بعد از جدایی کارلوس کی‌ روش از تیم ملی ایران، اخبار زیادی در مورد انتخاب جانشین وی آغاز شد و مدتی قبل برخی رسانه ها خبر از احتمال حضور وینچنزو مونتلا، سرمربی ایتالیایی روی نیمکت تیم ملی ایران دادند. ابتدا نشریه توتو اسپورت مدعی شد که فدراسیون فوتبال ایران پیشنهاد هدایت این تیم را به ویچنزو مونتلا ارائه کرده و مذاکراتی با مهاجم سابق تیم ملی ایتالیا و رم نیز در این زمینه صورت گرفته که در نهایت توتو مرکاتو تاکید کرد پاسخ مونتلا به فدراسیون ایران منفی بوده است.

گزینه مربیگری ایران، سرمربی فیورنتینا می‌شود

اما به نظر می رسد مونتلا به زودی هدایت وایولا را بر عهده گرفته و در سری آ مشغول به کار خواهد شد. امروز باشگاه فیورنتینا اعلام کرد همکاری این تیم با استفانو پیولی، سرمربی کارکشته و باتجربه ایتالیایی به پایان رسیده و وی با تقدیم استعفای خود به مدیران وایولا از این تیم جدا شده است.

ساعتی قبل نشریات ایتالیایی اعلام کردند مونتلا با مدیران فیورنتینا به توافق رسیده و به زودی با قراردادی یک ساله هدایت تیم فلورانسی را بر عهده خواهد گرفت.

مونتلا که در گذشته نیز هدایت فیورنتینا را بر عهده داشت و نتایج خوبی نیز گرفته بود، حدود یک سال است از عرصه مربیگری دور بوده و بعد از یک دوره 4 ماهه در سویا، هدایت تیمی را بر عهده نداشته است و حالا فیورنتینا چالش جدید احتمالی وی خواهد بود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج