آخرين قيمت سيم‌كارت تلفن همراه در بازار
۸۵۰۴
۱۵ شهريور ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۰
۲۰۲۲۷
در ماه رمضان تغییر قیمت خاصی نداشتیم
رييس انجمن فروشندگان سيم‌كارت اظهار كرد: روند صعودي كه در قيمت سيم‌كارت‌ها پيش‌بيني شده بود در هفته‌هاي آينده محقق خواهد شد.
به گفته رييس انجمن فروشندگان سيم‌كارت، گوشي و لوازم جانبي بعد از ايام ماه مبارك رمضان و تعطيلات عيد فطر بازار خريد و فروش سيم‌كارت‌ها تغيير چنداني نكرده اما در هفته‌هاي آينده بايد شاهد تغييراتي در اين بازار باشيم.

افشار فروتن لاريجاني اظهار كرد: روند صعودي كه در قيمت سيم‌كارت‌ها پيش‌بيني شده بود در هفته‌هاي آينده محقق خواهد شد.

وي افزود: در هفته‌هاي اخير تغيير چنداني را در قيمت خريد و فروش سيم‌كارت شاهد نبوديم كه علت اصلي آن ماه مبارك رمضان بود كه هر ساله تقريبا همه بازارها را در حوزه‌هاي مختلف تحت تاثير خود قرار مي‌دهد.

قيمت سيم‌كارت تلفن همراه كاركرده كد يك در بازار تلفن همراه تا 850 هزار تومان است و سيم‌كارت صفر با كد دو به مبلغ 850 هزار تومان و كاركرده آن 470 هزار تومان به فروش مي‌رسد.

هم‌چنين سيم‌كارت صفر با كد سه نيز به مبلغ 675 هزار تومان و كاركرده‌ آن به مبلغ 405 هزار تومان به فروش مي‌رسد و سيم‌كارت صفر با كد چهار هم 480 هزار تومان و كاركرده‌ آن 325 هزار تومان فروخته مي‌شود.

سيم‌كارت صفر با كد پنج به مبلغ 445 هزار تومان و كاركرده‌ آن 290 تا 310 هزار تومان به فروش مي‌رسند و سيم‌كارت‌هاي صفر با كد شش هم به مبلغ 405 هزار تومان و كاركرده‌ي آن 270 هزار تومان فروخته مي‌شوند.

قيمت سيم‌كارت صفر با كد هفت و هشت نيز به مبلغ 250 هزار تومان و كاركرده‌ آن 200 هزار تومان و قيمت سيم‌كارت‌هاي 0919 به مبلغ 10 هزار تومان است.

اما همراه اول نسبت به ارائه دو نوع سيم‌کارت دايمي با قيمت‌هاي 124 هزار و 800 توماني با پيش شماره 0910 (بدون تضمين) و 254 هزار و 800 توماني با پيش شماره 0912 (تضمين‌دار) اقدام مي‌كند.

سيم‌كارت‌هاي اعتباري ايرانسل هم پنج هزار تومان به فروش مي‌رسند كه دو هزار تومان شارژ اوليه دارند و همراه با آن سيم‌كارت هديه با پست ارسال مي‌شود و برروي آن 200 تومان شارژ دارد؛ به علاوه 100 كيلوبايت GPRS رايگان و 20 پيام الكترونيكي پستچي رايگان هم دارند.

قيمت سيم‌كارت‌هاي دائمي ايرانسل هم 120 هزار تومان به علاوه چهار درصد ماليات ارزش بر افزوده است. علاوه بر آن ايرانسل دو مدل سيم‌كارت پيام‌رسان دائمي و اعتباري دارد كه سيم‌كارت پيام‌رسان دائمي 50 هزار تومان است كه 20 هزار تومان قيمت سيم‌كارت و 30 هزار تومان سپرده است و اعتباري آن چهار هزار تومان به علاوه هزار تومان شارژ اوليه است كه اين سيم‌كارت‌ها قابليت ارسال SMS،MMS و GPRS را دارند و هزينه‌ي SMS آن ارزان‌تر از تعرفه‌ي سيم‌كارت‌هاي معمولي است.

سيم‌كارت‌هاي ميكروسيم ايرانسل هم سيم‌كارت‌هايي براي گوشي‌هاي آي‌پد و آيفون هستند كه اعتباري آن 10 هزار تومان با سه هزار تومان شارژ اوليه است و دائمي آن 120 هزار تومان به فروش مي‌روند و سيم‌كارت پيام‌رسان اعتباري ميكروسيم هشت هزار تومان است كه دو هزار تومان شارژ دارد و سيم‌كارت‌هاي پيام‌رسان دائمي ميكروسيم هم 50 هزار تومان قيمت دارند.

منبع: ایسنا

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج