علم‌الهدی: نباید کسی گرسنه شب را به صبح برساند
۸۵۰۹۸۴
۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳
۸۰۲۹
امام جمعه مشهد گفت: اگر در حل مشکلات معیشتی مردم جهادگرانه عمل شود و مسئولان شخصاً وارد میدان شوند همه امکانات نیز پای کار می‌آید و این درسی برای همه است. مردم نیز باید در عرصه اقتصادی همه به میدان آمده و نگذاریم کسی گرسنه شب را به صبح برساند.

خبرگزاری مهر: امام جمعه مشهد گفت: علت حمایت های مردمی از سپاه خدمات گسترده این نیرو به مردم طی سال های گذشته است.

علم‌الهدی: نباید کسی گرسنه شب را به صبح برساند

مهمترین محورهای سخنان (آیت الله علم الهدی) امام جمعه مشهد:

سپاه از روزی شروع کرد که یک گلوله توپ نداشت اما امروز به جایی رسیده که دشمن از قدرت موشکی این نهاد در هراس است و صدایشان درآمده است.

مردم طی سال‌های گذشته به خوبی دیده‌اند هیچ قدرتی توانایی مقابله با سپاه ندارد و هیچ مانعی نیز برای این نیرو وجود ندارد و در عرصه‌های خدماتی نیز اقدامات زیادی به انجام رسیده است.

وقتی رئیس جمهور آمریکا به سپاه توهین می‌کند مردم در حمایت از این نیرو خروش می‌کنند زیرا خدمات سپاه را در طول سال‌های پس از انقلاب دیده‌اند.

این اقدام آمریکا موجب مانور اتحاد نظام برای حمایت از سپاه تبدیل شد و مردم علاقه خود را به این نیرو نشان دادند و همه دنیا آن را به خوبی مشاهده کرد.

سپاه بخشی از حکومت ما است و نمی‌توانند آن را تروریست بنماند و ایم امر تخلف از قوانین بین المللی است که دیگر کشورها نیز آن را محکوم کردند.

این اقدام نشان داد آمریکا یک حاکمیت قلدر است که از هیچ قاعده بین المللی تبعیت نمی‌کند و معاهده‌های جهانی برای آنها اهمیتی ندارد و آبروی آنها بیشتر در دنیا رفت.

گرچه این سیل بسیار ناراحت کننده بود اما تجلی همراهی و همکاری مردمی را دوباره نشان داد و نیروهای نظامی از جمله سپاه و ارتش نیز در کنار مردم قرار گرفتند که بسیار ارزشمند است.

اگر روزی به مردم بگویند دشمن قرار است به شهر شما وارد شود همه مردم متحد و یکپارچه مقابل دشمن خواهند ایستاد. اگر در حل مشکلات معیشتی مردم جهادگرانه عمل شود و مسئولان شخصاً وارد میدان شوند همه امکانات نیز پای کار می‌آید و این درسی برای همه است. مردم نیز باید در عرصه اقتصادی همه به میدان آمده و نگذاریم کسی گرسنه شب را به صبح برساند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:41 - 1398/03/09
ما و همسایگان هر شب سرگرسنه به زمین میزاریم کی میاد نزاره ما گرسنه بخوابیم
Iran, Islamic Republic of
03:36 - 1398/03/10
تازمانی تبعیض حقوقی و......هست عدالت درکما هست باضریب هوشی پایین .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج