کتاب‌هایی از شمس لنگرودی در نمایشگاه کتاب
۸۵۱۹۱۰
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳
۵۰۳۱
شمس لنگرودی از کتاب‌هایی که از او در نمایشگاه کتاب امسال عرضه می‌شود می‌گوید.

ایسنا: شمس لنگرودی از کتاب‌هایی که از او در نمایشگاه کتاب امسال عرضه می‌شود می‌گوید.

کتاب‌هایی از شمس لنگرودی در نمایشگاه کتاب

این شاعر و نویسنده در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت آثارش در سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اظهار کرد: تنها ناشری که اطلاع دارم چه کتابی از من درمی‌آورد، انتشارات نگاه است. این ناشر سه کتاب از من در نمایشگاه کتاب دارد که این کتاب‌ها تجدید چاپ شده‌ اما ویراست جدیدی دارند.

او در این‌باره افزود: کتاب «گردباد شور جنون» (تحقیقی در چگونگی شکل‌گیری تاریخی «سبک هندی» و بررسی اشعار و احوال کلیم کاشانی) قبلا چندباری چاپ شده است، اما حالا با تغییرات جدیدی منتشر می‌شود. همچنین کتاب «شعر دوره بازگشت» (بررسی شعر دوره‌های افشاریه، زندیه و قاجاریه) بازبینی و منتشر شده است. دیگری هم «کتاب موسیقی؛ اشعاری در ستایش سازها» است که یک ماه پیش منتشر شد و به اتمام رسید و چاپ جدیدش به نمایشگاه می‌رسد.

«رفتار تشنگی»، «در مهتابی دنیا»، «خاکستر و بانو»، «جشن ناپیدا»، «قصیده‌ لبخند چاک چاک»، «نت‌هایی برای بلبل چوبی»، «پنجاه و سه ترانه‌ عاشقانه»، «باغبان جهنم»، «ملاح خیابان‌ها»، «رسم کردن دست‌های تو»، «می‌میرم به جرم آن‌که هنوز زنده بودم»، «شب نقاب عمومی است» و «حکایت دریاست زندگی» از جمله مجموعه شعرهای منتشرشده شمس لنگرودی هستند.

سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۴ تا ۱۴ اردیبهشت‌ماه در مصلای تهران برگزار می‌شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج