وزارت صنعت به دو وزارتخانه تقسیم می‌شود
۸۵۲۰۴۶
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۹
۹۱۰۹
یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تصویب طرح تفکیک وظایف و اختیارات بخش تجارت و خدمات بازرگانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تصویب طرح تفکیک وظایف و اختیارات بخش تجارت و خدمات بازرگانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد.

عبدالله رضیان در گفت‌وگو با ایسنا گفت: طرح مذکور یک ماده واحده و ۵ تبصره دارد که در جلسه امروز کمیسیون به تصویب اعضا رسید.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس افزود: بر اساس این مصوبه بخش تجارت از وزارت صنعت، معدن و تجارت منفک و وزارت تجارت و بازرگانی تشکیل می‌شود و بخش‌های مربوط به تجارت و بازرگانی در وزارت جهاد کشاورزی نیز از این وزارتخانه جدا و به وزارتخانه جدید الحاق می‌شود.

وی ادامه داد: بر اساس یکی از تبصره‌ها سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه وزارت صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی که در حوزه تجارت و بازرگانی فعالیت دارند به وزارت تجارت و بازرگانی الحاق می‌شود. بر اساس تبصره دیگر طرح مذکور دولت باید بدون ایجاد هزینه جدید با امکانات و بودجه فعلی وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی، وزارتخانه جدید را تشکیل دهد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: بر اساس دیگر تبصره طرح فوق، بانک توسعه تجارت تحت مدیریت مشترک سه وزارتخانه تجارت و بازرگانی، جهاد کشاورزی و صنعت و معدن قرار می‌گیرد و وزارت اقتصاد نیز مدیران این بانک را انتخاب و منصوب می‌کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:57 - 1398/01/25
آره بابا بلاخره خانواده دولت هم زیاد شدند و احتیاج به کار دارند و کشور هم که پول باد آورده زیاد دارد چه اشکالی دارد دولت هم کمی بزرگتر بشود وزارتخانه بهداشت را هم به دو وزارتخانه به و داشت و همینطور محیط و زیست و غیره... تقسیم کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
لابدبه دو وزارتخانه کاملا مجزا (صن) (عت). !!!!¡
Iran, Islamic Republic of
00:03 - 1398/01/26
یه روز جدا می کنند یه روز میچسبونند
Iran, Islamic Republic of
08:12 - 1398/01/26
بعله دیگه زالوزاده هایی که از سفر تحصیلی فرنگ برگشته اند و همگی هم دوتابعیتی هستند برای مکیدن خون مردم نیاز به پستهای مدیریتی بالا دارند که بزودی ایجاد میشود
Iran, Islamic Republic of
08:43 - 1398/01/26
الان در وزارت صنعت،معدن و تجارت
معاونت بازرگانی داخلی وجود داره و متولی تنظیم بازار هم هست
و سازمان حمایت هم وجود دارد
چه دلیلی برای تفکیک دووزارتهانه وجود داره؟
اگه میخواهید کاری انجام بدهید
همون دو بخشی که در بالا گفته شد که الان وجود داره
پس میخواهید برای خودتون زمان بخرید.........
Iran, Islamic Republic of
09:37 - 1398/01/26
در کشور های پیشرفته وزارت بازرگانی یک وزارت مستقل و مهم هستش ما آمدیم این وزارت خانه رو زیر مجموعه وزارت صنعت کردیم از اول ترکیب این دو اشتباه بود
Iran, Islamic Republic of
10:14 - 1398/01/26
وزارت واردات، ملت حقتونه، با این شلغمای بنفش شما ملت هم تو تاریخ جاودانه شدین و لعن میشین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج