توضیح نویسنده درباره ساخت «بانوی عمارت ۲»
۸۵۲۰۹۳
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۷
۶۸۲۳ 
احسان جوانمرد با انتشار عکس زیر درباره خبرهای ضد و نقیض درباره ساخت فضل دوم «بانوی عمارت» در اینستاگرام خود نوشت: در هفته‌های اخیر شاهد مصاحبه‌های مختلف و بعضا متناقضی هستیم که حول و حوش تولید فصل دوم سریال بانوی عمارت در فضای مجازی منتشر می‌شوند.

برترین‌ها: احسان جوانمرد با انتشار عکس زیر درباره خبرهای ضد و نقیض درباره ساخت فضل دوم «بانوی عمارت» در اینستاگرام خود نوشت:

در هفته‌های اخیر شاهد مصاحبه‌های مختلف و بعضا متناقضی هستیم که حول و حوش تولید فصل دوم سریال بانوی عمارت در فضای مجازی منتشر می‌شوند. تا امروز بنده به عنوان نویسنده سریال نه جایی مصاحبه کرده‌ام و نه مطلب مشخصی نوشته‌ام، اما در این مقطع ذکر چند نکته و توضیح را جهت اطلاع مخاطبان سریال ضروری می‌دانم:

شفاف‌سازی نویسنده درباره ساخت «بانوی عمارت ۲»

یک: آنچه از آن به عنوان فصل دوم سریال بانوی عمارت یاد می‌شود قصه ایست که سرنوشت آدم‌های سریال را به فاصله دوازده سال از اتفاقات فصل اول روایت می‌کند و حوادثش در بستر استبداد صغیر و انقلاب مشروطه اتفاق می‌افتند. این قصه قرار بود در ادامه فصل اول سریال نوشته و ساخته شود، اما به دلایل متعدد در آن مقطع میسر نشد.

دو: نگارش فصل اول سریال در بهمن‌ماه نود و شش به پایان رسید و علیرغم آمادگی من برای نگارش فصل دوم، اراده‌ای در سازمان برای نگارش و ساخت فصل بعدی وجود نداشت.

سه: فیلمبرداری فصل اول تا اواسط سال نود و هفت ادامه پیدا کرد و بحران مالی وحشتناکی که دامن پروژه را گرفته بود مجال و توان فکر کردن به فصل دوم را برای تهیه‌کننده غیرممکن کرده بود. با این حال من تا بهمن نود و هفت هم تمام پیشنهاد‌های کاری را بلااستثنا رد کردم شاید فرجی بشود که نشد. در نهایت بنده بعد از یک سال در بهمن‌ماه نود و هفت با پروژه دیگری قرارداد بستم.

چهار: استقبال کم‌نظیر مردم باعث شد کم‌کم زمزمه ضرورت ساخت فصل دوم از هر سو بلند شود. القصه؛ استقبال مردم و رسانه‌ها ورق را برگرداند و نگارش و تولید فصل دوم به سرعت تبدیل به اولین مطالبه مدیران از تهیه‌کننده شد.

پنج: موقعیت بغرنجی به وجود آمده بود. از طرفی خواسته مدیران شروع هر چه سریعتر نگارش بود و از طرف دیگر من به عنوان نویسنده به پروژه دیگری متعهد شده بودم. امکان اینکه برای من صبر کنند وجود نداشت و نتیجتا در صحبتی دوستانه که با تهیه‌کننده داشتیم قرار بر این شد که ایشان از دوستان دیگری برای نوشتن فصل دوم کمک بگیرند. بنده هم صادقانه برای آن دوستان آرزوی موفقیت کردم و تمام.

شش: مصاحبه‌های اخیر آقای مولایی (تهیه‌کننده) که قویا خبر از تولید فصل دوم می‌دهند در کنار مصاحبه‌های آقای حمیدنژاد (کارگردان) که اعلام می‌کنند فصل دومی نخواهند ساخت، باعث ایجاد شبهه‌هایی درباره کیفیت فیلمنامه فصل دوم سریال شده است که بدینوسیله اعلام می‌کنم این اختلاف نظر‌ها هیچ‌گونه ارتباطی به بنده ندارد. این روز‌ها من مشغول نوشتن سریالی دیگر هستم و صرفا مثل گذشته برای دوستان از صمیم قلب آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم فصل دوی درخشانی در انتظار عمارتم باشد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج