۷جدید ایتالیا در حال شکل گرفتن کنار سلطان ۷
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
لایکو_2
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۵۲۴۲۴
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۵
۴۰۷۹
ستاره جدید سری A نام خودش در ترکیب یوونتوس را تثبیت کرده است.

سایت نود: شاید برای کسی که همیشه دنبال 20 بوده‌، 7 نمره قابل قبولی نباشد اما از نگاه سایت معتبر «هو اسکورد» میانگین امتیاز 7 نمره خوبی برای پسر جوان خط حمله یوونتوس به شمار می‌آید. داستان راجع به کسی است که خیلی زود دارد تحت فشار سکوهای نژادپرست سری A مرد می‌شود و جواب همه توهین‌های نژادپرستانه و همه شانه خالی کردن‌های هم‌تیمی‌اش را با موفقیت و گل زدن‌های متوالی می‌دهد.

شروع از 12 سالگی

آکادمی یوونتوس در 12 سالگی مویزه کین سیاه‌پوست را از آکادمی تیم همشهری تورینو ربود تا مویزه نوجوان مراحل رشد را در همان سال‌هایی طی کند که یوونتوس شروع به درو کردن عناوین در ایتالیا کرده بود. یووه برای کین حکم خانه‌ای اشرافی را داشت که پسر کوچکش یاد گرفته بود باید بدرخشد و بزرگ و با افتخار زندگی کند.

شروع هافبک کناری یوونتوس برای حضور در تیم اصلی ماسیمیلیانو آلگری مصادف شد با شروع 7 دست‌نیافتنی جدید این تیم کریستیانو رونالدو که از مادرید آمد تا در بازی‌های بزرگ نقش اصلی را برای تیمش ایفا کند و ششمین قهرمانی اروپا را با یوونتوسی به دست بیاورد.

۷جدید ایتالیا در حال شکل گرفتن کنار سلطان شماره ۷

بنابراین مویزه کین تحت تعلیم برنده 5 جایزه توپ طلا قرار گرفت. از همان ابتدا بازیکن بزرگ بودن را از رونالدو آموخت؛ وقتی می‌بینیم در بازی‌هایی که احتیاج به گل دارند، گل برتری تیمش را به ثمر می‌رساند. او دارد یاد می‌گیرد مثل رونالدو از کناره‌ها به حمله اضافه شود و رفته رفته پست مهاجم را برای خودش در تیم جا بیندازد که تا به اینجا کاملا موفق بوده و اغلب رسانه‌ها او را به عنوان مهاجم می‌شناسند.

7 بعدی

مویزه کین آموزش‌های مربوط به شماره 7 بودن را هم به خوبی در حال فراگرفته و اگر اتفاق خاصی نیفتد شماره پیراهنش بعد از رفتن رونالدو با میانگین نمره‌اش از سایت هواسکورد هماهنگ خواهد شد و احتمالا 7 بعدی قهرمان ایتالیا مهاجم جوان این تیم خواهد بود.

کریستیانو هر بار در هر چالش و حاشیه و انتقاد و موقعیت سختی قرار گرفت آنقدر گل به ثمر رساند تا همه نگاه‌ها معطوف رکوردها و گل‌زنی‌های پی در پی او باشد. امروز مویزه کین هم برای عبور از اولین چالش دوران حرفه‌ای‌اش و رویارویی با هیولای زشت نژادپرستی دارد فقط گل می‌زند و به این ترتیب هواداران نژادپرست رقبای یوونتوس به زودی پی خواهند برد این چهره قرار است همین گل‌ها را در تیم ملی برایشان به ثمر برساند و این‌گونه مجبورند با اوهر چه زودتر آشتی کنند.

6 گل در 6 مسابقه اخیر برای یووه نشان می‌دهد استعدادیاب‌های این تیم بیهوده به آکادمی تیم همشهری دستبرد نزده‌اند و جذب بازیکن 12 ساله جواب داده است. کین امسال به طور حتم قهرمانی سری A را تجربه خواهد کرد. بانوی پیر به دنبال موفقیت در لیگ قهرمانان است و بعید نیست یوونتوس با قهرمانی در معتبرترین جام اروپایی این تجربه شیرین و بزرگ را هم به مهاجم جوانش در اولین فصل حضور ببخشد.

یکی از بزرگ‌ترین استعدادهای بزرگ‌ترین تیم ایتالیا در کنار یکی از بزرگ‌ترین بازیکنان دنیا در حال کسب عناوین بزرگ و رشد کردن و بزرگ شدن است. بدون تردید بزرگی این ستاره دیدنی‌تر از این روزهای کسب تجربه خواهد بود. هر چند او در همین روزها نگاه‌ها را به خود خیره کرده و بعید نیست به زودی رقیب معلم بزرگش و جایگزین کریستیانو رونالدو در ترکیب یووه شود. مویزه کین همین حالا هم حسابی سر زبان‌ها افتاده و برخلاف دیگر ستاره‌های جوان لازم نیست برای بیشتر شنیدن از او منتظر بمانیم. در فوتبال ایتالیا پسری متولد شد که حمله ناجوانمردانه نژادپرستی را با گلزنی پشت سر گذاشت و یک‌ شبه مرد شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
22:08 - 1398/01/26
رونالدو کجا و این کجا..چی زدی برا خودت..مردک
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان