راه‌های سریع لاغری و تناسب اندام
۸۵۲۷۵۲
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴
۲۸۴۲۳ 
محتوای حمایت‌شده
بیایید دست از خیال پردازی برداریم، لاغری و تناسب اندام عالی است، اما به تحقق رساندن آن سخت است. چه بخواهید فقط چند کیلو وزن کم کنید یا به طور کلی هیکل خود را تغییر دهید، رژیم غذایی و ورزش همیشه راه حل‌های کلیدی هستند.
همه آنچه می‌خواستید درباره لاغری و تناسب اندام بدانید
 
این روز‌ها تقریباً همه می‌خواهند رمز و راز‌های لاغری و تناسب اندام را بدانند تا هرچه زودتر به اندامی خوش فرم و زیبا برسند. فرقی هم نمی‌کند، چه خانم باشید و چه آقا، داشتن اندام متناسب و هیکل خوش فرم به شما حس خوبی می‌دهد و جذاب‌تر بنظر می‌آیید. طبیعی هم هست، انسان موجودی است که زیبایی را تحسین می‌کند و به دنبال حالت ایده‌آل خود است. زیبایی و جذابیت یکی از موهبت‌های خدادادی است که در بین آدم‌ها تقسیم شده است. صورت زیبا، پوست صاف و شفاف، اندام بلند و کشیده و متناسب از نعمت‌هایی است که نصیب شما شده است. به قول معروف، قدرِ زر زرگر شناسد، قدرِ گوهر، گوهری. اگر شما قدر زیبایی‌های خود را بدانید و از آن‌ها مراقبت کنید می‌توانید احساس رضایت از خود را تا سال‌ها حفظ کنید.
 
راه‌های سریع لاغری و تناسب اندام
راه‌های سریع لاغری و تناسب اندام
 
مراقبت دائمی از پوست و مو، حفظ تناسب اندام، ورزش بصورت مداوم و داشتن رژیم لاغری مناسب و کاهش وزن در زمان لازم از جمله راهکار‌هایی است که به شما کمک می‌کند تناسب اندام خود را حفظ کنید.. نکته مهم این است که نمی‌توان یک فرمول را برای همه افراد ارائه کرد. در واقع بهترین روش لاغری برای هر فرد جداگانه تعریف می‌شود. ممکن است برای کسی درمان چاقی موضعی بهترین حالت باشد و برای دیگری استفاده از روش کاهش وزن و سایز عمومی بدن Alice. در این مطلب به مهمترین مسائلی می‌پردازیم که خوب است برای رسیدن به لاغری و تناسب اندام از آن‌ها اطلاع داشته باشید. 
 
لاغری و تناسب اندام چیست؟
 
اول از همه معلوم کنیم منظور از تناسب اندام یا همان فیتنس چیست. بنظر می‌رسد افراد برداشت‌های متفاوتی از تعریف و روش لاغری و رسیدن به تناسب اندام دارند. برخی از برداشت‌ها اینهاست: عضله‌سازی، افزایش یا کاهش وزن، بالا بردن آمادگی جسمانی، افزایش کارایی بدن و اندام‌ها، داشتن حس روی فرم بودن، احساس سلامتی و شادابی. همه این موارد جزو قابلیت‌های تناسب اندام هست.
 
در یک تعریف ساده می‌توانیم بگوییم تناسب اندام به معنی رسیدن به فرم ایده‌آل بدن شما برای انجام فعالیت‌های فیزیکی و زندگی روزمره است. با داشتن تناسب اندام شما می‌توانید مسافت‌های طولانی بدوید، براحتی در استخر شنا کنید و به اصطلاح «کم نیاورید». می‌توانید فعالیت‌های روزانه را انجام دهید و احساس ضعف و خستگی مفرط نداشته باشید. با تناسب اندام بدن شما به تعادل می‌رسد. تنفس، گردش خون و تپش قلب، تحرک عضلات و مفاصل، متابولیسم و سوخت و ساز بدن، چربی‌سوزی، ترشح هورمون‌ها و خلاصه همه چیز در بهترین شکل ممکن با توجه به فیزیولوژی شما قرار می‌گیرد. 
 
۵ عامل اصلی تناسب اندام
 
1. انعطاف بدن: بدن شما چقدر انعطاف دارد؟
2. شاخص ترکیب بدن: بدن انسان ترکیبی از عضله، استخوان، آب و چربی است. هرچه چربی کمتر باشد، ترکیب بهتری بدست می‌آید. 
3. قدرت عضلانی: توانایی اعمال نیرو بر اجسام. احساس قدرت ناشی از تناسب اندام از همین جا می‌آید. 
4. مقاومت عضلانی: توانایی فعالیت بدون احساس خستگی
5. استقامت قلبی – عروقی: میزان سوخت و سازی که بدن می‌تواند در هنگام فعالیت بدنی صرف کند
 
چند راهکار عملی لاغری و تناسب اندام 
 
هدف شما از رژیم لاغری چیست؟ آیا به دنبال راه‌های سریع لاغری و تناسب اندام هستید؟ می‌دانید که در کلینیک زیبایی خدمات مختلفی با توجه به نیاز و هدف شما ارائه می‌شود. برای مثال در مرکز سیب سبز درمان چاقی موضعی با Cavitation، مزوتراپی لاغری و لیپوزوم درمانی و یا درمان سلولیت و فرم دهی بدن با LPG انجام می‌شود. در مشاوره تخصصی هریک از این روش‌ها با توجه به ویژگی‌های بدن شما و هدفتان از رژیم لاغری ارائه می‌شود. ممکن است فقط لاغری شکم برای شما کافی باشد. در ادامه به راز‌های تناسب اندام و لاغری می‌پردازیم. 
 
راه‌های سریع لاغری و تناسب اندام
درمان پرمویی و رفع موهای زائد
جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید کنید.
 
تناسب اندام با ورزش
 
ورزش به تنهایی یک راز تناسب اندام سریع است. اگر واقعاً می‌خواهید به بهترین روش لاغری برسید، باید ورزش جزئی جدایی‌ناپذیر از زندگی شما باشد. ورزش منظم و با برنامه باعث می‌شود چربی‌های اضافه آب شود، بدن شما فرم بگیرد، فرایند سوخت و ساز و دفع سموم بهتر انجا شود و در نهایت حس شادابی و سلامتی به شما دست دهد. 
 
راه‌های سریع لاغری و تناسب اندام
 
برای مثال دوچرخه‌سواری به تنهایی باعث خوش فرم شدن پا‌ها و ران‌ها می‌شود. هر روز باید در هوای آزاد و نور آفتاب دست‌کم ۱۵ تا ۳۰ دقیقه ورزش کنید. اگر بخواهیم یک فرمول جادویی به عنوان راز لاغری سریع بگوییم همان ورزش کردن است. 
 
سخت نگیرید و فکر نکنید ورزش چیزی پیچیده است. لازم نیست حتماً به باشگاه بروید یا دستگاه تردمیل در خانه داشته باشید. پیاده روی سریع و انجام حرکات کششی و هوازی ساده و دویدن هم کافی است. مهم این است که تا آستانه خستگی و عرق کردن به فعالیت ورزشی ادامه دهید. حرکات ساده‌ای مثل دراز نشست و یا شنا سوئدی برای لاغری شکم و سفت شدن عضلات بسیار موثرند.‌
 
می‌خواهید بدانید بهترین روش لاغری چیست؟
 
ترکیب برنامه ورزشی منظم با رژیم غذایی مناسب همان چیزی است که معجزه می‌کند و شما را به وزن دلخواه می‌رساند. البته می‌دانید که در زندگی هیچ میانبری وجود ندارد! در واقع شما باید وقت بگذارید و حوصله کنید و در زمان مناسب به تناسب اندام برسد. پس بهتر است خیلی به دنبال راز لاغری سریع نباشیم. 
 
وزن پایین و تناسب اندام، تغذیه و رژیم غذایی سالم
 
اگر برای رسیدن به وزن دلخواه و تناسب اندام دو بال نیاز داشته باشید یکی از بال‌ها ورزش و فعالیت بدنی باشد، بال دیگر بطور قطع تغذیه و رژیم غذایی خواهد بود. در واقع توجه به تغذیه در هر رژیم لاغری از نان شب هم واجب‌تر است!
تغذیه مناسب در واقع مکمل فعالیت‌های بدنی شماست. اگر به دنبال دستور کاهش وزن خاص خودتان هستید باید به تغذیه سالم توجه کافی داشته باشید. یکی از روش‌های کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام در میان مدت استفاده از رژیم غذایی کم چربی است.‌
می‌دانید که لاغری باید به تدریج و به مرور بدست بیاید و اگر رژیم لاغری به شما وعده داد ظرف یک ماه وزن زیادی را از دست خواهید داد بدانید که عوارض جانبی هم برای شما خواهد داشت. همانطور که پرخوری باعث می‌شود در زمان کوتاهی تناسب اندام شما از دست برود. وقتی گرسنه شدید غذا بخورید.
 
راز لاغری سریع این است که اسنک و تنقلات و میان وعده‌های اضافی را حذف کنید. در اینجا به مهمترین نکات نقش تغذیه در لاغری و تناسب اندام اشاره می‌کنیم. می‌توانید روی این نکات به عنوان رمز و راز رسیدن به تناسب اندام حساب کنید. 
 
1. آب فراوان بنوشید.
 
2. صبحانه بخورید.
 
3. گوشت قرمز کمتر، فست فود اصلاً
 
4. مراقبت کربوهیدرات باشید.
 
5. خواب کافی و کاهش استرس
 
راه‌های سریع لاغری و تناسب اندام
سوالات متداول
 
سوال: من از قرص‌های لاغری استفاده می‌کنم و یکی از رژیم‌های لاغری تضمینی را تهیه کرده ام. اما بعد از سه ماه هنوز به وزن دلخواه نرسیده‌ام. خواستم بدانم مشکل از دستور لاغری است یا عملکرد من؟
جواب: بهتر است خیال خودمان را راحت کنیم، هیچ روش تضمینی برای کاهش وزن همه افراد وجود ندارد. با مشاوره لاغری و آنالیز کل بدن شما برنامه لاغری و تناسب اندام خاص شما باید داده شود.
در استفاده از قرص‌های لاغری موجود در بازار دقت کنید، چون بسیاری از آن‌ها عوارض جانبی دارند. نکته دیگر اینکه کاهش وزن و تناسب اندام را بهتر است برنامه‌ای بلند مدت ببینید و در طول ۶ -۹ ماه انتظار کاهش متناسب با آناتومی خود داشته باشید. حتی قرص‌های مکمل مانند زینک پلاس، فولیک اسید، مولتی ویتامین‌ها را بهتر است با نظر پزشک مصرف کنید. 
 
راه‌های سریع لاغری و تناسب اندام
راه‌های سریع لاغری و تناسب اندام
جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید.
 
سوال: آیا راه‌های سریع لاغری و تناسب اندام را می‌شود بکار برد؟ می‌خواهم در کوتاه‌ترین زمان به لاغری شکم برسم.
جواب: البته عجله کار شیطان است! مخصوصاً در کاهش وزن. بطور کلی اگر مثلث ورزش، تغذیه و زندگی سالم را در نظر داشته باشید به لاغری و تناسب اندام می‌رسید. ضمن اینکه رژیم لاغری که بهترین روش کاهش وزن را لاغری سریع و با کاهش وزن زیاد می‌داند به خاطر خطرات و عوارضی که برای شما دارد توصیه نمی‌شود. 
اگر همه راهکار‌هایی که گفتیم را امتحان کردید و به نتیجه نرسیدید باید به سراغ آزمایش هورمونی برویم. ممکن است موضوع عدم تعادل هورمونی باشد. اگر می‌خواهید خیلی سریع به لاغری شکم برسید می‌توانید از انواع روش‌های درمان چاقی موضعی با Cavitation و یا درمان سلولیت و فرم دهی بدن با LPG استفاده نمایید. در این زمینه حتماً با مشاوران کلینیک مشورت نمایید. 
 
حرف آخر
 
مهمترین نکته این است که قبول کنیم رژیم لاغری و تناسب اندام موضوعی تخصصی است و باید از کارشناسان این علم کمک بگیریم. دیگر اینکه بهترین روش کاهش وزن برای شما تنها پس از مشاوره و بررسی ویژگی‌های بدن شما تعیین می‌شود. 
در مواقعی که می‌خواهید به تناسب اندام سریع برسید استفاده از خدماتی که قبلاً جواب داده‌اند و به کارایی آن‌ها اطمینان دارید توصیه می‌شود. برای مثال در مرکز سیب سبز خدماتی مانند درمان چاقی موضعی، مزوتراپی لاغری و لیپوزوم درمانی، کاهش وزن و سایز عمومی بدن Alice، درمان سلولیت و فرم دهی بدن با LPG و بسیاری از خدمات تخصصی در بالاترین سطح حرفه‌ای و دستگاه‌های پیشرفته و جدیدترین متد‌ها ارائه می‌شود.
 
راه‌های سریع لاغری و تناسب اندام
 
درمان پرمویی و رفع موهای زائد
جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید کنید.
 
راه‌های سریع لاغری و تناسب اندام
جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید.
 
راه‌های سریع لاغری و تناسب اندام
تهرانپارس خیابان رشید جنوبی نبش ۱۴۴ غربی پلاک ۵۸ واحد ۲۰۱
مطالب مرتبط
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج